18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Może frytki do tego?

Jack Daniel's • 2014-06-23, 10:53
– Dlaczego w ABW zamówili frytki z Burger Kinga?

– Bo z Maca nie dali rady.

nowynick

2014-06-23, 11:43
Jestem totalnie poza tematem podsłuchów poza tym, że słyszałem, że jakieś tam były i coś tam wyciekło do prasy. Może to dlatego, że kiedy lecą wiadomości na Pulsie i TV4 są bajki i telewizor okupuje córka. Mam wrażenie, że w tym wypadku chyba powinienem być dziecku wdzięczny za niewiedzę?

Dimenzo

2014-06-23, 11:52
nowynick <-- czyżby nowa tożsamość, masz coś wspólnego z tą aferą, jesteś informatorem? Czekaj, czekaj, już Ci ABW dopie**oli zaraz :D

alveanerleo2

2014-06-23, 12:21
Tak mi się przypomniało:
[video]
[/video]

Avalanger

2014-06-23, 12:34
Nie ogarniam tego żartu, mógłby ktoś mnie oświecić?

twinspark

2014-06-23, 12:34
Teraz już wiem dlaczego dziennikarze lubią używać komputery Apple.

Avalanger napisał/a:

Nie ogarniam tego żartu, mógłby ktoś mnie oświecić?


http://youtu.be/D4x08yTWphw?t=17s

Ko...........‚a

2014-06-23, 12:45
Avalanger napisał/a:

Nie ogarniam tego żartu, mógłby ktoś mnie oświecić?



Chodzi o to, że McDonald's był zamknięty, więc musiały chłopaki wciągnąć coś w Burger Kingu.

ogarnij133

2014-06-23, 13:16
He he. Mój kraj .. :)

HO...........OR

2014-06-23, 15:14
ogarnij133 napisał/a:

He he. Mój kraj .. :)

Twój kraj praktycznie nie istnieje - Sienkiewicz

EvulMastah

2014-06-23, 17:33
Pozwolę sobie zacytować branżowy portal, który wyjaśnia, że dlaczego ABW tak na prawdę wykazało się w kopiowaniu danych profesjonalizmem a nie amatorką, jak to lubią gównonurtowe media powtarzać. A za nimi stado baranów, co to powtarza, że samo myśli, a jak przyjdzie co do czego to łyka wszystko jak leci bo im pasuje do światopoglądu.

"Powodem zapewne jest to, że nowsze Macbooki Air i Macbooki Pro mają dyski SSD połączone z płytą główną w niestandardowy sposób — aby zgrać ich zawartość poprzez blocker (tak jak powinno się to robić zgodnie ze sztuką) wymagany jest odpowiedni reduktor. No a poza tym, niektóre śrubki w Macbooku wymagają śrubokrętu TORX… Podsumowujac, dziennikarze powinni się raczej cieszyć, że ABW wzywało specjalistę, a nie postanowiło po prostu zarekwirować cały sprzęt, jak to z reguły ma miejsce przy sprawach, na które nie jest skierowane tyle kamer ;) "