18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mozart czy Skrillex? - "Epic Rap Battle"

NealCaffrey • 2013-04-08, 18:35
A według sadoli kto wygrał? :trollencjusz:


Elalex

2013-04-09, 19:42
Ja was pogodzę....Wolałbym słuchać ch*jowego Metalu niż Skirlexa ku*asa. :D

Keepo

2013-04-09, 19:43
Chciałem to skomentować ale wyszło by na jaw tylko to że jestem pijany.... j***ć. :emo:

kaktuz

2013-04-09, 19:43
kuki moze kiedys ale watpie twoj mozg rozwinie sie w taki sposob ze bedziesz rozumial ta muzyke a bruderskie gowno z miejsca bez sluchania do utylizacji kur bezczelnosc to jest sam pomysl stawiania w pojedynku kogos takiego jak mozart z takim jakim brudnym smieciem skrillexem jak dla mnie brak skali porownawczej

ShankleMyUncle

2013-04-09, 19:53
prawda jest taka, że nowe gatunki muzyki rosną jak grzyby po deszczu, matoły napie**alają bez ładu i składu w pady od samplerów podpiętych do komputera - coś im wyjdzie - i nazwą to ( czego się często teraz używa ) "alternatywną muzyką" /co to k***a jest?!/ a potem rodzą się emo, vintage(?), hipsterzy i inne tego typu ścierwa

lwRazor

2013-04-09, 19:58
Te co to za kłótnie?! Panie won do garów... nie będziecie słuchać ani Skrilexa, ani Mozarta... eskę wam włączę jak się nie umiecie zachowywać... głupie c**y :lol:

stlkr

2013-04-09, 20:09
j***ć Skrillexa. zniszczył dubstep.

Imper3838

2013-04-09, 20:15
Teraz to widzę epic comment battle.

SadystycznyRoman

2013-04-09, 20:16
TOOM44 napisał/a:

@SadystycznyRoman - ty też się lepiej nie rozmnażaj, bo jak rozpoznajesz po zdaniu osobę, to ja się zabawie w to samo ok ? Słuchasz techno, nie masz dziewczyny, rodzice Cię nie kochają i prawdopodobnie nie ukończysz gimnazjum.
Mozart for sure :)


Nie trafiłeś, wielki metalowy ch*j Ci w dupe.

mareczex093

2013-04-09, 20:18
SadystycznyRoman napisał/a:

@Up, Pewnie słuchasz metalu i stąd ta spina. Wyluzuj brudasie!



A ty co pajacu? Wkur*wiasz się, że napisał racje? :-? Nazwałeś go brudasem "bo pewnie słucha metalu"? Wyp*erdalaj błaźnie słuchać tego guźca z czarnym mopem na głowie. :emo:

Schabik

2013-04-09, 20:20
k***a znowu jakieś spiny. Ja potrafię tego samego dnia posłuchać sobie płytę Led Zeppelin albo Pink floyd, potem Skrillexa a potem parę utworów Mozarta (mój ulubiony to marsz turecki) i co z tego?. Nie rozumiem ludzie którzy słuchają gatunków zamiast muzyki.

pacyfista

2013-04-09, 20:35
@up
Bo podstawowe cechy pewnych gatunków są nie do zniesienia. W przypadku dubstepu są to odgłosy pił, wiertarek i innych narzędzi budowlanych.

Ar...........an

2013-04-09, 20:36
O gustach się nie dyskutuje ale czy ktoś wierzy że za 200 lat o Srilexie będzie ktoś pamiętał?

Ruszka

2013-04-09, 20:39
@Schabik

Bo to są mentalne gimbusy, typowe zachowanie polaczka (nie Polaka) - hejtuj coś, czego nie rozumiesz. Ja jebie, jak to jest, że ludzie hejtują coś, czego nie słuchają. Osoba która zajmuje się tworzeniem muzyki, ma szacunek do każdego rodzaju, ponieważ wie jakie to trudne. Nie rozumiem hejtu metalowców na dubstep, skoro dubstep i metal mają podobną składnie, układ nut i akordów - tak k***a! Dubstep to metal w elektronicznej wersji. Ja co prawda dubstepu nie trawie (wyjątkiem jest Modestep, który łączy gitary, perkusje, wokal i muzykę tworzoną na komputerze, a ich gitarzysta skillem i solówkami rozj***łby połowe współczesnych gitarzystów p*zdo metalowych zespołów), jednak mam szacunek do każdego gatunku muzyki, słucham i muzyki elektronicznej i metalowej, na półce mam płyty Led Zeppelin, AC/DC, Pantery, Floydów i Metalliki, jak i również The Prodigy, Deadmaua, Tedego itp. I jakoś nie spinam dupy w necie. To mnie różni od was, gimbusów - używam mózgu.

Słuchajcie muzyki, a nie gatunków!

Patrysio

2013-04-09, 20:52
Zobacz Eldoka na wolno
zobacz masz tu przed soba moja mysl uwolniona....

buer2008

2013-04-09, 20:55
Polecam odcinek Bill Gates vs Steve Jobs, myślałem że tylko ja to oglądam ;)