18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mówię jak jest

SzpaneRR • 2013-05-12, 21:20
Mariusz mówi jak jest :wodka:


Wikmndfm

2013-05-12, 22:32
Rozwalił mnie typ @10:17. Niech najpierw sprawdzi w jakiej polskiej telewizji komentatorem jest Pan Mariusz.

Jemiide

2013-05-12, 22:51
Ciekawe czy Max wie o istnieniu sadola .

wo...........49

2013-05-12, 23:12
minich16 napisał/a:

Jego podejście do widza...

Jaki dziennikarz, takie podejście do ludzi



„Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów”
- Stanisław Lem


Nie ma to jak przywłaszczanie sobie cytatów. Co za szmata.

stankiewicz.b

2013-05-12, 23:26
Czytam komentarze i czytam i widzę, że nikogo nie zainspirował sposób na pozyskanie 20 MLN przez prawnika od tego lewego totolotka. Nikt nie jest zainteresowany? ; )

KMD

2013-05-12, 23:42
Wbijać na YT i mu kolejne 10 tyś. subów damy. warto
btw. on nie ma kasy na zrobienie dwóch reportaży tygodniowo ;d? chyba ma etat w TV amerykańskiej?

LICH0

2013-05-12, 23:43
Glugsti napisał/a:

"przy okazji fajny avatar" i widać, że to nie tylko dziennikarz ale i chłop z krwi i kości :D
Mam nadzieję, że utworzy kiedyś jakieś dobre wiadomości w TV, byłoby naprawdę super gdyby dało się oglądać jakiś materiał i nie musieć szukać na każdym kroku gdzie jest kot pogrzebany



Por*chałby pewnie (: .. zapomniałbym... mówię jak jest

Mistrinic

2013-05-12, 23:46
Glugsti napisał/a:

"przy okazji fajny avatar" i widać, że to nie tylko dziennikarz ale i chłop z krwi i kości :D
Mam nadzieję, że utworzy kiedyś jakieś dobre wiadomości w TV, byłoby naprawdę super gdyby dało się oglądać jakiś materiał i nie musieć szukać na każdym kroku gdzie jest kot pogrzebany




Myślę, że gdyby zaczął prowadzić jakiś swój program w TV, nie mógł by dalej poruszać kontrowersyjny tematów i jako osoba która już zdobyła zaufanie publiczności, został wykorzystany do celów właścicieli telewizji. Dobrze jest tak jak jest. Mamy dostęp do wszystkiego kiedy chcemy nie musimy rezerwować konkretnych godzin by go posłuchać. Do tego mówi na temat co tylko chce nikt z góry niczego mu nie nakazuje.

Pajoresko

2013-05-13, 00:28
Ciekawe czy jego pracodawcy wiedzą o tym kanale i jak na to reagują.

Takeda

2013-05-13, 00:42
Napiłbym się z nim wódeczki.

capoeiramen

2013-05-13, 08:56
adresikpuma napisał/a:

widziałbym go obok cejrowskiego w sejmie


A Korwin Mikke prezydentem :-D

Nikczemny_Płód

2013-05-13, 10:29
Co do filmu z Lisem.

Ciekawe czy ten cham i prostak wie, że przede-wszystkim mówi o sobie :) Sypie gotowcami, frazesami które każdy zna, jego wywiady jak i programy miały zawsze nikłą wartość merytoryczną, jeśli pojawił się POlityk z którym sympatyzował, to atmosfera była rodzinna ze sztucznymi docinkami.

W przypadku gdy byli politycy nielubiani bądź też głoszący, posiadający odmienne zdanie od Lisa - było sporo chamskich docinek, próba odwrócenia kota ogonem i ogólna degrengolada.

A mówić poważnie można, ale taka wypowiedź jest ciekawa jeśli ją wypowiada osoba z ogromną charyzmą potrafiąca zaciekawić widza - w Polsce za dużo takich nie ma. Z resztą czasem jak mam do czynienia z kimś kto studiuje dziennikarstwo to idzie się załamać.

Wracając do jeszcze jednego cytatu Lisa, dośc oklepanego o głupocie ludzkiej. Tu niestety ma racje, Polacy to strasznie "głupi" naród. Tylko pojawia się pytanie, czy jesteśmy głupi i tępi? Skoro wykształcony polak wiedzą, umiejętnościami i pracowitością jest o wiele wyżej od innych nacji, czy też 90% tego społeczeństwa ma sp***oloną totalnie mentalność?


Jeśli chodzi zaś o Mariusza, zawdzięcza tylko sobie wyświetlenia, cholernie mądry i inteligentny gośc który mówi o rzeczach poważnych, ale ma charyzmę i dlatego dobrze się go słucha.

Dodatkowo nie traktuje potencjalnego widza jako debila a jako osobe równą sobie.



Żeby nie było za słodko to na koniec

ch*j w dupe pewnemu "moderatorowi" :lol:

borys04

2013-05-13, 11:48
hmm.. ciekawe... nigdy tego nie włączałem, myślę co mi jakis tam dziennikarzyna bedzie pier**lił. siedzi w hameryce i bedzie mnie pouczał... ale w koncu sie skusilem;p i podoba się :D

p.s. mam to w dupie :D