18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motywator dla dwudziestolatków

dzyndzel99 • 2014-02-04, 00:12
Film długi i mało sadystyczny, jednak warty obejrzenia, szczególnie dla młodego pokolenia sadoli nie do końca wiedzących co zrobić ze swoim życiem ;)

oc...........an

2014-02-04, 00:17
>14:50
>długi film

wybierz jedno ;)


Jak ktoś bardzo nie lubi czekać, to może śmiało przewinąć do 14:08 - tam macie to całe motto, które swoją drogą jakoś ch*jowo pasuje do Polskich realiów, bo u nas w wieku 23 lat już większość ludzi sama pracuje i hehe imprezki się kończą.

MAHORA

2014-02-04, 00:47
pie**oli oczywiste, oczywistości a do tego nie umie mówić, marnuje mnóstwo powietrza, nawet nie chodzi mi o przeponę, ma jakieś problemy z nosem kobieta.
To może zmotywować młode pokolenie sadoli, a nie jakaś k***a bez szkoły!!!
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FEgxo

RockyWood

2014-02-04, 00:55
motto większości w naszych realiach brzmi:

żreć, spać, zapie**alać.


MonroeHutchen

2014-02-04, 01:30
jak ja uwielbiam te motywujące filmiki, ale dobra, niech będzie, oglądam, zaczynamy motywowanie, za 14 minut i 50 sekund będę cały spompowany, uważajcie, szykują się zmiany

Takeru19

2014-02-04, 02:21
Moja motywacja po tym filmie:

Anarchangel

2014-02-04, 02:26
Przeczytałem "motorower dla dwudziestolatków", obejrzałem 1/3 zanim złapałem ostrość na tytule ...dobranoc

ProVVe

2014-02-04, 06:13
Eee uwaga dawka potężnego pie**olenia... Ona mówi o realiach hameryki... Tam masz coś takiego 18lat zaczynasz college i trwa on 4lata... 22lata jesteś po tym bananowym ścierwie i w zależności od tego w jakiej firmie miałeś praktyki jest opcja pracy z miejsca, gdyż już pracowałeś tam w ramach programu uczelni np siedziałeś w laboratorium tej firmy (czasem juz wcześniej robiłeś w jakiejś firmie bo zatrudnia młodzików z liceum)...

Jeśli ona chce się wyrobić u nas w 22lata, dostać pracę żeby j***ć karierę i mieć godziwe zarobki +2-3 dzieci (jak ch*jjjjjjj) to k***a powodzenia... Wspominac o tym, że u nich jest mega szybki tryb życia i dojrzewanie tez bym powiedział raczej nie muszę...

PS. Na ch*j ona gada o jakieś poj***nej dziewoi co nie potrafi sobie sama kolegów poszukać? Wiara siedzi i łyka to wszystko później kupuję jej książki chodzi na jej ch*j-rapie i nabija jej kasę... Jej target to manipulowanie właśnie osobami w tym przedziale wiekowym bo już te całe "naukowce" stwierdzili, że najwięcej przypadków depresji u facetów 20-30lat (kobiety maja od 25-35 bo im macica zamienia sie w pustynię ;-) ). No i oczywiście k***a mega zmiana Emmy i wyciągnięcie jej z k***idołka... k***a idę zapalić bo mnie k***ica strzela jak słyszę takie coś.

Właściwie ch*j ide pakować neseser i na pełnej k***ie wchodzę podczas posiedzenia rady Banku Milenium i pokaże im mój bezsensowny, ale pełen pozytywnej energii plan przekierunkowania spółki. Sory musiałem może nie mam kolorowo i ambicję w moim życiu troche uderzyły w dno rzeczywistości, ale żałuje tylko jednego... Mianowicie, że nie mogę tej prukwie napluc w pysk kiedy manipuluje ludźmi...

Bakkermman

2014-02-04, 16:26
nawet 100 PLNów dałbym jej za zrobienie gały...

eryq

2014-02-05, 23:33
Masakra, Panowie Up czytając wasze wypowiedzi czuje się jak w zoo :D Wiek 20-30 lat jest najlepszym wiekiem pod względem biologicznym do rozrodu itp, można posłuchać można przecedzić wiadomości, ale po kiego tyle hejtu ....