18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

motywacja kopacza

mu...........pa • 2010-12-14, 14:14
"Andrzej idź tam". Różowy sędzia i ochrona, która nie wkracza w porachunki. Sie dzieje


Tymon

2010-12-15, 23:25
Natomiast ja również noszę odzież manto i nie uważam sie za zajebistego fightera, choć już spory czas trenuje. Na każdego mocnego znajdzie się ZAWSZE inny mocny, a odzież manto jest po prostu fajna.
A co do takich akcji to lepiej wyjaśniać je honorowo na uboczu, ale nie na oczach widzów..

maaateeusz

2010-12-16, 00:06
syjusz napisał/a:



Tak się składa ,że jestem z tego miasta i wiem o co poszło i dlaczego odszedł co i jak ,a Ty jak nie jesteś w temacie to na ch*j wpie**alasz swoje 5 groszy ?



Zamknij pysk bo akurat Twój przedmówca dobrze gada. Z tego Twojego połamanego pie**olenia wynika, że nikt z nas nie może komentować filmików, chyba że sam je nagrywał lub zna tego co nagrywał. pie**olisz głupoty. A te piwo, które przypadkowo Ci postawiłem oficjalnie ODBIERAM k***A!

base

2010-12-16, 15:23
Bluza MANTO ale słabo machał tymi przeszczepami, bo ten zawodnik prawie mu doj***ł

ATOMOWYANDRZEJ

2010-12-16, 17:04
maaateeusz napisał/a:



Zamknij pysk bo akurat Twój przedmówca dobrze gada. Z tego Twojego połamanego pie**olenia wynika, że nikt z nas nie może komentować filmików, chyba że sam je nagrywał lub zna tego co nagrywał. pie**olisz głupoty. A te piwo, które przypadkowo Ci postawiłem oficjalnie ODBIERAM k***A!



Posłuchaj pecie wyszedłeś z piwnicy i wywnioskowałeś ze ziomek w bluzie manto ledwo mu wy machał po pysku i zszedł z parkietu to mnie wk***iło ,a jeżeli odebrałeś to tak ,że nie ma nikt komentować filmików to nie zły z Ciebie pumpernikiel

maaateeusz

2010-12-16, 19:25
syjusz napisał/a:



Posłuchaj pecie wyszedłeś z piwnicy i wywnioskowałeś ze ziomek w bluzie manto ledwo mu wy machał po pysku i zszedł z parkietu to mnie wk***iło ,a jeżeli odebrałeś to tak ,że nie ma nikt komentować filmików to nie zły z Ciebie pumpernikiel



Chłopie masz 18 lat na karku, a nie umiesz poprawnie skleić krótkiej wypowiedzi! No nic... Wyk***iaj szmaciarzu

carpawel

2010-12-17, 23:12
co za ochraniarze ja pie**ole

AjekHere

2010-12-18, 09:14
sędzia kalosz!

base

2011-01-29, 00:22
syjusz napisał/a:


nie zły z Ciebie pumpernikiel




dobry pocisk kiełbasko :D