18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motywacja do działania

miek13 • 2013-03-10, 23:39
Bo żeby coś w życiu osiągnąć to trzeba ZAPIERDA**Ć !!

brt1529

2013-03-11, 12:56
Może i nie wszystko co mówi ma sens zwłaszcza z tą inteligencją ale jeżeli po obejrzeniu tego chociaż jedna osoba ruszyła dupsko sprzed monitora i powzięła jakiekolwiek kroki żeby coś w sobie zmienić to film spełnił swoją rolę

smyndryl

2013-03-11, 13:19
"it's only after we've lost everything that we're free to do anything.."

sylwiozaur

2013-03-11, 14:09
TAK! TAK !
10 min pozniej....
ch*j z tym...

matematyk93

2013-03-11, 14:35
Abdulan napisał/a:

Inteligencja mu nie wzrośnie od ciągłego uczenia się ;) . Głupi pozostanie głupim, najwyżej zdobędzie troche wiedzy, która nie jest tak istotna jak inteligencja. Zresztą, kto nie miał kontaktu ze szkolnymi kujonami co spędzali 24h/7 przy książkach, mieli średnią 5.0, a nie potrafili załapać prostego żartu, aluzji i mieli problem z samodzielnym myśleniem?




To Ty kolego chyba na studiach nie byłeś . Wybierz sobie WYMAGAJĄCY kierunek a nie zarządzanie czy socjologię. Nadchodzi kiedyś czas że Ci którzy byli uznawani w licealnej badz gimnazjalnej rzeczywistosci za geniuszy niepotrzebujacych zbyt duzej ilosci czasu na nauke w koncu musza zaczac zapie*dalac i to porzadnie! Kiedy tempo wzrasta 5xkrotnie a trudnosc tematow o ktorych mowa na zajeciach tez nie jest z poziomu podstawowki wowczas musisz w koncu przysiasc.
Znam bardzo wielu takich ludzi, sam jestem jednym z nich, wszystko zawsze latwo przychodzilo ale do czasu, pozniej inteligencja bez pracowitosci juz nie jest wystarczająca forma wiec nie gadaj farmazonów o tym ze przybedzie Ci tylko troche wiedzy bo najwieksi tego swiata tez musieli wlozyc mase pracy by zostac tymi o ktorych teraz mowi historia .

Sz...........jk

2013-03-11, 16:14
matematyk93 napisał/a:




To Ty kolego chyba na studiach nie byłeś . Wybierz sobie WYMAGAJĄCY kierunek a nie zarządzanie czy socjologię. Nadchodzi kiedyś czas że Ci którzy byli uznawani w licealnej badz gimnazjalnej rzeczywistosci za geniuszy niepotrzebujacych zbyt duzej ilosci czasu na nauke w koncu musza zaczac zapie*dalac i to porzadnie! Kiedy tempo wzrasta 5xkrotnie a trudnosc tematow o ktorych mowa na zajeciach tez nie jest z poziomu podstawowki wowczas musisz w koncu przysiasc.
Znam bardzo wielu takich ludzi, sam jestem jednym z nich, wszystko zawsze latwo przychodzilo ale do czasu, pozniej inteligencja bez pracowitosci juz nie jest wystarczająca forma wiec nie gadaj farmazonów o tym ze przybedzie Ci tylko troche wiedzy bo najwieksi tego swiata tez musieli wlozyc mase pracy by zostac tymi o ktorych teraz mowi historia .



A Ty kolego zacznij czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że inteligencja wyklucza uczenie się :lodowka: . Mówiłem tylko, że debil nawet jeśli będzie się dużo uczył to inteligencji i tak nie rozwinie, co najwyżej poszerzy swoją wiedzę. Inteligentny po prostu szybciej załapie pewne sprawy i uczy się poprzez analize, a nie wkuwanie (są wyjątkowe przypadki, że trzeba coś wkuć, ale zazwyczaj trzeba po prostu zrozumieć temat). Dureń dojdzie do momentu tzw. "ściany" i się przez nią nie przebije bo nie zrozumie materiału.

Znajdź w moim poście stwierdzenie "inteligentny nie musi się uczyć". Ups, nie znajdziesz. Tak więc panie matematyk, do książek i uczyć się czytać ze zrozumieniem! Raz, raz! Zdolność nadinterpretacji jest bardzo ch*jowa.

PS Informatyka to chyba dość trudny kierunek, w którym szeroka wiedza jest wymagana na równi z inteligencją :P . Nie stosuj personalnych odniesień nie znając osoby, z którą dyskutujesz. Znalazł się początkujący studencina (biorąc pod uwagę Twój wiek) i mówi jak to dużo trzeba się uczyć na pierwszym roku.

Dobrutro

2013-03-11, 19:42
Prawie, aż się zmotywowałem.. Ale tak jak to ludzie zawsze robią "od jutra" co przeciąga się w 10 lat albo i więcej. :D

Aragon1988

2013-03-11, 20:43
@ Abdulan i matematyk93 nie spinajcie dupy, obaj mało wiecie jeszcze o studiach;)

we...........er

2013-03-11, 21:04
Zajebisty jest ten motyw z zabieraniem kamienia na początku biegu i wyrzucaniem go, gdy już dobiegniesz.

delpozzo

2013-03-11, 22:39
To jest zlepionych kilka wystąpień Raya Lewisa.
Wielki sportowiec, jedna z legend NFL. Polecam jego przemowy motywacyjne. Wzór do naśladowania. I nie pieprzyć że czarny bo 95% z was nie osiągnie 10% tego co on. W pokonywaniu SIEBIE.

Sz...........jk

2013-03-12, 08:35
@Aragon1988

Ja sobie z tego doskonale zdaje sprawę, wiem, że jestem dopiero noobem w dziedzinie studiowania ;) . To on robi z siebie wielkiego studenta, który "musi ostro zapie**alać" na pierwszym roku matematyki (biorąc pod uwagę jego nick) i z góry zakłada, że osoba, z która dyskutuje studiuje jakiś ch*jowy kierunek. Po prostu zachłysnął się tymi swoimi studiami.

brt1529

2013-03-13, 19:20
delpozzo napisał/a:

To jest zlepionych kilka wystąpień Raya Lewisa.
Wielki sportowiec, jedna z legend NFL. Polecam jego przemowy motywacyjne. Wzór do naśladowania. I nie pieprzyć że czarny bo 95% z was nie osiągnie 10% tego co on. W pokonywaniu SIEBIE.



I widocznie dlatego, że jest czarny to go nie rozróżniasz bo to nie Ray Lewis tylko Eric Thomas. Ale co do reszty masz rację :mrgreen: