18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motowagina podczas transportu narkotykow

co...........oo • 2021-05-30, 20:23
Wlasny material, UK. Motowaginy transportowaly narkotyki, ale nie potrafili jechac normalnie i bezpiecznie. Naszczescie kolega zabral ladunek. Po godzinie koledzy odwiedzili mnie i zaoferowali pieniadze za usuniecie nagrania-niestety policja byla szybsza. Typ byl w takim szoku ze probowal uciekac z noga zlamana w piszczelu przekrzywiona o 90stopni. :mrgreen:


SlimShady

2021-05-30, 21:06
Nie bardzo k***a rozumiem opis.

Flodzia

2021-05-30, 21:16
SlimShady napisał/a:

Nie bardzo k***a rozumiem opis.



Zapewne kolega coggitooo przebywa od 3 miesięcy w UK i zapomniał już ojczystego języka lub należy do tej "polskiej inteligencji", która masowo zalała wyspy.

co...........oo

2021-05-30, 21:28
Nie moglem dodac calego filmu a chcialem troche opisac sytuacje.
Polecam zapisac sie na forum dla poetow czy innych pisarzy jak przychodzicie na strone sadistic.pl delektowac sie Polszczyzna. Moze zapytajcie jakiej polskiej inteligencji, moze jakas znacie i pomoze zrozomiec opis ;-)

opółnocyuciebie

2021-05-31, 00:46
To dlaczego nie wrzucisz całego wideo, tylko jakieś ochłapy? Ja uważam, że zmyśliłeś ten opis, a wideo znalazłeś gdzieś u ruskich. :oops:

Aramanga

2021-05-31, 07:09
Co ty wiesz o zabijaniu!

Matt

2021-05-31, 07:34
Chyba stara Halmana Cie odwiedzila.

Cz...........as

2021-05-31, 08:18
Anonymous napisał/a:

Nie moglem dodac calego filmu a chcialem troche opisac sytuacje.
Polecam zapisac sie na forum dla poetow czy innych pisarzy jak przychodzicie na strone sadistic.pl delektowac sie Polszczyzna. Moze zapytajcie jakiej polskiej inteligencji, moze jakas znacie i pomoze zrozomiec opis



A znaki diakrytyczne to na angielskiej klawiaturze nie działają?