18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motowagina analfabeta

Wiewór • 2020-05-22, 10:44
Hej co tam było napisane?
Szkoda, że nie umiem czytać.


kalek19873

2020-05-22, 11:46
Ale mi sie w głowie zakrecilo uff

IOI

2020-05-22, 11:49
przez chwile myslalem ze to ten filmik z czolowka z subaru ktory byl tu jakis czas temu... zakret wyglada podobnie

radek225

2020-05-22, 12:17
Miód dla moich oczu i serca.

- szlifierka jest? Jest
- debilizm jest? Jest.
- ignorancja podwójnej ciągłej, napisów w najczystszej postaci jest? Jest
- poszkodowana motop*zda jest? Jest.
- poszkodowani w samochodzie, oraz postronni są? Nie ma. I prawidłowo!

Dla mnie jeździjcie i 400km/h na tych waszych dosłownie i w przenośni maszynkach do mięsa, ale nie zabierajcie postronnych do grobu, nie niszczcie mienia (słupki, znaki, latarnie, sygnalizacje, przystanki, ławki). Rozpie**olcie się kulturalnie na jakimś drzewie, czy tam rowie. Nikt po was płakać nie będzie ;) . Drzewu krzywdy nie zrobicie, bo po sążnistych pie**olnięciach w ponad 100 letnie drzewa co najwyżej kora się zedrze.

zzzz2

2020-05-22, 12:22
Liczyłem na widźmina na końcu. Zawiodłem się.

xxxkamil91xxx

2020-05-22, 13:23
Chodzą plotki, że kamera jeszcze się kula...

zdun

2020-05-22, 13:47
ograniczenia prędkości są dla początkujących kierowców, doświadczony ma ograniczenie na cyferblacie.

OpenStreetMaps

2020-05-22, 15:00
Tam jest chyba napisane Slowacja pierwsze 4 litery bo reszta nazwy kraju się nie zmieściła.
Może przeczytał ale informacja że jest na Słowacji na ch*j mu potrzebna ?

ziomandrzej

2020-05-22, 15:32
Dobrze, że super otagowałeś, będzie naprawdę łatwo znaleźć w razie jakiegoś dubla czy coś.

LaChupacabra

2020-05-22, 16:41
ziomandrzej napisał/a:

Dobrze, że super otagowałeś, będzie naprawdę łatwo znaleźć w razie jakiegoś dubla czy coś.



Nawet słowa "wypadek" nie użył.

Jak się na tym zastanowić to pewnie w tagach wstawił swoje pseudonimy.

St...........on

2020-05-22, 16:42
radek225 napisał/a:

Miód dla moich oczu i serca.
- szlifierka jest? Jest
- debilizm jest? Jest.
- ignorancja podwójnej ciągłej, napisów w najczystszej postaci jest? Jest
- poszkodowana motop*zda jest? Jest.
- poszkodowani w samochodzie, oraz postronni są? Nie ma. I prawidłowo!
Dla mnie jeździjcie i 400km/h na tych waszych dosłownie i w przenośni maszynkach do mięsa, ale nie zabierajcie postronnych do grobu, nie niszczcie mienia (słupki, znaki, latarnie, sygnalizacje, przystanki, ławki). Rozpie**olcie się kulturalnie na jakimś drzewie, czy tam rowie. Nikt po was płakać nie będzie . Drzewu krzywdy nie zrobicie, bo po sążnistych pie**olnięciach w ponad 100 letnie drzewa co najwyżej kora się zedrze.



Hahaha to samo moż śmiało powiedzieć o autop*zdach, zasp***ala bo mysli, że w razie draki pucha go ochroni a tu ch*j wjebie sie taki w przystanek i postronnych ludzi zabije.

Machut01

2020-05-22, 19:15
Jakim trzeba być dzbanem żeby zwalniać na zakręcie i dziwić się, że wyniosło go na drugi pas

Tr...........ty

2020-05-22, 19:31
Machut01 napisał/a:

Jakim trzeba być dzbanem żeby zwalniać na zakręcie i dziwić się, że wyniosło go na drugi pas



Jakim trzeba być dzbanem, żeby nie wiedzieć, że w zakrętach można zwalniać, przyśpieszać, a nawet zmieniać biegi. Jak się potrafi

Juzwa

2020-05-22, 19:43
TranzystorWyklęty napisał/a:

Jakim trzeba być dzbanem, żeby nie wiedzieć, że w zakrętach można zwalniać, przyśpieszać, a nawet zmieniać biegi. Jak się potrafi



Może gdyby zwolnił PRZED zakrętem to by się nie wypie**olił? Czaisz k***a różnicę między zwolnieniem NA zakręcie a PRZED zakrętem?!