18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motopizdy na skrzyżowaniu

CrazyEdek • 2020-11-05, 12:46
Nawet przygazował.


Halman

2020-11-05, 12:50
za "zmotocyklowanych" masz u mnie zawsze piwo w ciemno...

TRQPL

2020-11-05, 12:54
Skończyło się rumakowanie motocwe*a

Pralpunkt

2020-11-05, 13:05
Wyj***ł się jak dzban i cieszy się jak dzban

boo

2020-11-05, 14:10
I zamiast zebrac jak najszybciej ten zlom to bedzie debil tarasowal przejazd

Umiem_modować

2020-11-05, 14:42
j***ne kółko wzajemnej adoracji. Pewnie każdy znich ma instagrama, a w nim 100 zdjęć ze swojom maszynom. Bez motorów ci ludzie są jak LGBT bezmedialnej atencji, czyli zwykłymi wyrzutkami.

niemamskarpet.

2020-11-05, 15:19
sam jesteś motop*zda, jeździsz pewnie jakimś fiatem tipo 1.4 albo innym gównem i żal ci dupę ściska

Payan

2020-11-05, 15:46
niemamskarpet. napisał/a:

sam jesteś motop*zda, jeździsz pewnie jakimś fiatem tipo 1.4 albo innym gównem i żal ci dupę ściska



odezwała sie motop*zda. weź wyluzuj, na sadolu jesteś.

cz...........ek

2020-11-05, 16:03
Mogliby chociaż k***a zjechać z drogi, a nie, jeden się wypie**olił i już cała wycieczka sobie robi piknik na pasie.

Jebac_pedalarzy

2020-11-05, 16:05
ch*j, wybaczam. Co innego gdyby to był cwe*oza na kolarzówce w peletonie z przyjaciółmi,, oooo wtedy to bym darł łacha z jego popisów. A tak na marginesie dziś zaobserwowałem Pana, oczywiście ubiór stosowny obcisłe leginsy itp, jak popie**alał pedalakiem pasem awaryjny po drodze EKSPRESOWEJ. Takiej ch*jozie tylko kij w szprychy i niech drze ryja po asfalcie.
Miłego dnia wszystkim życzę. :-D :-> :-D :-P

twojadziewczynajestgruba

2020-11-05, 16:16
Typowa motok***a i nic więcej, zero poszanowania dla takich. Ulica to nie plac zabaw i jeszcze torują ruch. Motocykliści przepraszają za takie motop*zdy, też mamy z nimi wielki problem.

Kamil3l

2020-11-05, 19:15
niemamskarpet. napisał/a:

sam jesteś motop*zda, jeździsz pewnie jakimś fiatem tipo 1.4 albo innym gównem i żal ci dupę ściska



Co ty pie**olisz? Gość na filmie to motop*zda. W ch*j ludzi potrafi jeździć motorem, a nie przekształca się w motop*zdy. Taka cecha charakteru.

Krzychu5995

2020-11-05, 22:52
niemamskarpet. napisał/a:

sam jesteś motop*zda, jeździsz pewnie jakimś fiatem tipo 1.4 albo innym gównem i żal ci dupę ściska



Jak większość ludzi na sadolu :D tutaj zwyzywają cię za to ze nie pracujesz w korpo i masz jakiekolwiek pasje

karoltojan

2020-11-05, 23:28
Umiem_modować napisał/a:

j***ne kółko wzajemnej adoracji. Pewnie każdy znich ma instagrama, a w nim 100 zdjęć ze swojom maszynom. Bez motorów ci ludzie są jak LGBT bezmedialnej atencji, czyli zwykłymi wyrzutkami.



Ten z kamerką ma nawet zajebiste futerko(widać na początku) więc tych związków LGBT jest więcej.

szypki_zygi

2020-11-06, 01:14
Tutaj się akurat zgodzę, ten gość to p*zdeczka bez doświadczenia...

Tutaj się akurat zgodzę, ten gość to p*zdeczka bez doświadczenia...

Umiem_modować napisał/a:

j***ne kółko wzajemnej adoracji. Pewnie każdy znich ma instagrama, a w nim 100 zdjęć ze swojom maszynom. Bez motorów ci ludzie są jak LGBT bezmedialnej atencji, czyli zwykłymi wyrzutkami.



Czy ja wiem, to że robią fotki i wstawiają w neta to nie świadczy że potrzebują atencji. Tak samo jak ty pewnie wstawiasz jakieś posty na fb czy coś w tym stylu to też potrzebujesz atencji ¯\_(ツ)_/¯