18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motopizdeczka w Gdańsku

huncfot130 • 2018-11-01, 00:11
A taki ładny był amerykański....



Salto nie do końca mortle... :-/

Z 3miasto.pl

szlovak

2018-11-01, 13:31
@support3: schowaj się z swoimi wywodami. oczywiście wszyscy winni tylko nie motop*zda co jedzie jak zwykle za szybko i nieostrożnie. Nie zachował odpowiedniego odstępu, brak zupełnie refleksu i ogarnięcia sytuacji. W mieście są praktycznie takie sytuacje co krok , że ktoś gdzieś się zatrzyma bez sensu , albo zajedzie drogę


InnyName

2018-11-01, 14:20
szlovak napisał/a:

@support3: schowaj się z swoimi wywodami. oczywiście wszyscy winni tylko nie motop*zda co jedzie jak zwykle za szybko i nieostrożnie. Nie zachował odpowiedniego odstępu, brak zupełnie refleksu i ogarnięcia sytuacji. W mieście są praktycznie takie sytuacje co krok , że ktoś gdzieś się zatrzyma bez sensu , albo zajedzie drogę



Jedzie za szybko?
Daje 1zł że baranie jeden z drugim nawet nie spojrzałeś na znak ograniczenia prędkości do 70km/h czyli nasze licznikowe 78-80~km/h
Skąd wiesz ile jechał?

huncfot130

2018-11-01, 14:33
@support3 - zapewne MOTOp*zdO
Jak już sobie strzepałeś to teraz zapytaj się mamy czy możesz pojechać do swojego chłopaka na moto-kiblu (50ccm)....

Może nie każdy na jednośladzie to zaj***ny kretyn... Ale pewnie z 80% - moje prywatne zdanie...

Ja staram się Was (szacowne motop*zdy) przepuszczać na drodze. Nie mam z tym problemu że ja stoję w Wy jedziecie.

Ale bezmózgów na kiblach na lewym pasie NIENAWIDZĘ AWRUK :evil: :evil: - salto mortale to najniższy wymiar kary.

Kończąc ze świątecznym pozdrowieniem.... Będzie duży ruch na drogach..... Ludziom się spieszy co... Sadola cieszy :-D

warka

2018-11-01, 15:03
support3 napisał/a:

Ewidentnie wina dziadka, ale p*zdy pokroju @huncfot130, które nigdy na motocykl nie wsiądą bo mamusia zabrania, wrzucają wszystkich do jednego wora i nazywają motop*zdeczkami.

A prawda jest taka, że ci co nazywają motocyklistów motop*zdeczkami są największym p*zdami. Są to cwe*e co nigdy na moto nie jeździły a największą przygodą na jednośladzie mieli kiedy zjechali na rowerze z górki albo dosiedli "kibel 50cc" wujka.


Nie, no jeszcze na nocniku za dziecka i na ręcznym jak pedalski filmik ktoś wrzuci .

tommitmx

2018-11-01, 15:20
support3, wstawaj zesrałeś się

AN...........or

2018-11-01, 15:53
po prawej jest typo którego rejestracja zaczyna się na "GS" więc to musiała być jego sprawka

drmabuse71

2018-11-01, 17:45
Przecież ewidentnie widać wine motocyklisty.

Kierowca samochodu z którym doszło do kolizji zawraca i krosuje trzy pasy, jest już na środkowym i przystawia się do ostatniego.
Motocyklista zmienił pas, nie przyglądając się co się dzieje na środkowym pasie, dodatkowo źle ocenił zbliżanie się do pojazdu - założył, że jest w ruchu, a on poruszał się bardzo powoli próbując wejść na prawy pas.

Nie ma tu żadnej winy tego samochodu, znajdował się na tym pasie od dłuższego czasu skoro pakuje się już na ostatni (lub pierwszy w zależności jak liczyć) pasy ...

ZajętyPelikan

2018-11-01, 19:04
@ up
Jest wina kierowcy samochodu.

Włączając się do ruchu masz j***ny obowiązek upewnić się czy możesz tego dokonać, oraz jak najszybciej dostosować prędkość do innych pojazdów poruszających się tą drogą.

Tutaj kierowca może chciał pojechać w poprzeczną, nie wiem, ale jeśli nie ma możliwości na wykonanie takiego manewru w sposób bezpieczny nie może od tak sobie stanąć i blokować ruchu. Powinien jechać na najbliższe skrzyżowanie na którym może taki zakręt wykonać, ewentualnie zawrócić i jeszcze raz powtórzyć swój manewr tylko tym razem skutecznie.

Nie wiem, nigdy nie byliście w sytuacji, że na prawym pasie nie było miejsca by na niego wjechać?, ja w takim wypadku jadę dalej i skręcam na kolejnym skrzyżowaniu, ewentualnie zawracam. Nie stoję jak pajac i nie blokuje całego pasa do jazdy na wprost.

Niestety po trójmieście jeździ się coraz gorzej, notorycznie zdarzają się przypadki pojazdów poruszających się skrajnym lewym pasem z prędkością 40km/h (wiem, że można wyprzedzać z prawej, ale logika sama mówi każdemu normalnemu, że wolniej jeździmy prawym) Dodatkowo nagminnie zdarza się, że kierowcy nie używają kierunkowskazów i nagle hamują tuż przed zakrętem.

Oczywiście w większości przypadków są to osoby 60+

edek.bajzel

2018-11-01, 22:15
po co ten szum, to Sadistic
a każdy sadol pisząc ,,motop*zdeczka,, wali sobie
ja tam im nie przeszkadzam

tycho

2018-11-01, 22:55
Bardzo dobrze, jak byłem na urlopie szmaciarz na takim hałaśliwym motorze przez miesiąc budził mnie o 7 rano przejeżdżając pod moimi oknami. Chodziło mi po głowie żeby kupić kilka metrów linki stalowej i urządzić gnojowi dekapitacje.

Fishter

2018-11-02, 06:35
W tamtym miejscu jest ograniczenie do 50km/h. Wina kierowcy samochodu, ale jakby tak nie zapie**alał to bez problemu by się zatrzymał, tym bardziej że na tym odcinku natężenie ruchu jest bardzo duże i często trafiają się korki.

mrkuchar

2018-11-02, 11:12
InnyName napisał/a:

Jedzie za szybko?
Daje 1zł że baranie jeden z drugim nawet nie spojrzałeś na znak ograniczenia prędkości do 70km/h czyli nasze licznikowe 78-80~km/h
Skąd wiesz ile jechał?


No widzisz i przegrałbyś złotówkę. Dla ciebie to może i lepiej że tylko tyle. Otóż nie wiem czy wiesz ale wg Rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Spraw Wewnętrznych i Administracji w Spawie Znaków i Sygnałów Drogowych dokładnie §32 ust. 2. stanowi, że jeżeli zakaz wyrażony przez znaki B-25, B-26, B-29, B-33, B-35, B-36, B-37 i B-38 nie jest uprzednio odwołany znakiem oznaczającym koniec zakazu, to obowiązuje on do najbliższego skrzyżowania; nie dotyczy to skrzyżowania na drodze dwujezdniowej, na którym wlot drogi poprzecznej znajduje się tylko z lewej strony i nie ma połączenia z prawą jezdnią. W 0:13 jest skrzyżowanie i do tego momentu obowiązuje 70km/h, dalej za skrzyżowaniem kolejnego znaku nie widzę, więc dalej obowiązuje 50km/h.. dobra dawaj złotówkę. :metalhead:

steniek

2018-11-04, 00:30
Widac ze jako kogos nie stac na kupno motoru to bol dupy :) i wina to zawsze mtocyklisty.