18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motopizdeczka

Kapitan0rgazmo • 2021-07-26, 17:31
Prędkość była dobra tylko zakręt zły

Spokojnie, nic mi się nie stało więc jak naprawię motocykl to jest jeszcze szansa że nagram coś na harda


adi.p1

2021-07-26, 20:29
No tak ....
Brak doświadczenia i jaj. Nie wiem czego bardziej.?
Dla bezpieczeństwa swojego i innych zamiast wydawać kasę na gadżeciki ,trzeba się było zapisać na doskonalenie techniki jazdy.
W bezpiecznym miejscu dowiedziałbyś się i poćwiczył jak wybrnąć z takiej sytuacji i pozostać w siodle i na drodze.
Następnym razem gdy profil zakrętu będzie inny niż podpowiedziała Twoja wyobraźnia ,a dodatkowo nie będzie łąki tylko mur ,twoja misternie dopisana retoryka nabierze innego wyrazu.
Także sprzedaj te zabawki na targu i albo idź na kurs ,albo dokup kamerek i śmigaj śmiało

Gwardek

2021-07-26, 20:36
Taki zakręt swoim civiciem bym wziął przy 110 a ty się przy 85 wyj***łeś :/

janlew

2021-07-26, 20:38
Automotop*zdoportret

przemod5

2021-07-26, 20:48
Przeciwskręt. Poczytaj o tym. Albo nie.

adi.p1

2021-07-26, 20:57
Ps. Obejrzałem jeszcze raz ,tym razem z dźwiękiem .
Warto dodać że jak już będą naprawiać Twój Motorower ! a nie motor,
To niech na powrót założą kaganiec do 50km/h bo tyle chyba można jeździć na kartę motop*zdeczkową dla nastolatków.

Sniper6

2021-07-26, 21:21
przemod5 napisał/a:

Przeciwskręt. Poczytaj o tym. Albo nie.



Dokładnie w punkt.
Podstawa do jazdy motocyklem.

ddice

2021-07-26, 21:23
Ten żenujący filmik mozna uratować tylko wysyłając go psiarni bo to raczej zabudowany byl teren. Poza tym na demoty a nie sadistic

ddansapp

2021-07-26, 21:23
Spanikowałeś. Gdybyś odpuścił hamulec, dodał trochę gazu i bardziej pochylił moto to nie byłoby tego filmiku tutaj. Marsz na tor, ćwiczyć zakręty albo jeździj tak dalej i czekam na harda :D

Justynka99

2021-07-26, 21:25
Nie rozumiem po co Ty się chciałeś zatrzymać przed tym zakrętem :D Zwalnia się i wchodzi w zakręt, a nie próbuje zahamować do 0 jadąc prosto. :D

Kapitan0rgazmo

2021-07-26, 21:56
KOCHANI SADOLE
TU KAPITAN ORGAZMO
wiadomość dla tych co mają bul dópy co do braku moich umiejętności


Zagapiłem się na rozjechany znak (widać go na nagraniu i pewnie nikt albo prawie nikt go nie zauważył) i wbiłem się w zakręt z prędkością o jakieś 40 km/h zbyt dużą. Prawdopodobnie na motocyklu sportowym dał bym rady ale na tym chińskim Junaku zrobiłem już prawie 30k kilometrów i wiem jak bardzo mogę zejść na zakręcie żeby nie zaryć podnużkami. NIE BYŁO SENSU PRÓBOWAĆ ZROBIC TEGO ZAKRĘTU PRZY TAK DUŻEJ PRĘDKOŚCI postawiłem na redukcję prędkości i minimalizację kosztów.

adi.p1 napisał/a:

No tak ....
Brak doświadczenia i jaj. Nie wiem czego bardziej.?
Dla bezpieczeństwa swojego i innych zamiast wydawać kasę na gadżeciki ,trzeba się było zapisać na doskonalenie techniki jazdy.
W bezpiecznym miejscu dowiedziałbyś się i poćwiczył jak wybrnąć z takiej sytuacji i pozostać w siodle i na drodze.
Następnym razem gdy profil zakrętu będzie inny niż podpowiedziała Twoja wyobraźnia ,a dodatkowo nie będzie łąki tylko mur ,twoja misternie dopisana retoryka nabierze innego wyrazu.
Także sprzedaj te zabawki na targu i albo idź na kurs ,albo dokup kamerek i śmigaj śmiało



Nie do końca tak to wyglądało, znam ograniczenia swojego motocykla (poznanie ich bolało bardziej niż to co na filmie) i jak się zagapiłem (bo tę drogę też dobrze znam) to już było za późno żeby próbować zrobić ten zakręt i lepiej wyhamować i wbić się w trawę niż nie hamować i zawalić podnóżkiem i lecieć w sposób nie kontrolowany w krzaki albo nawet drzewo które tam rośnie

Gwardek napisał/a:

Taki zakręt swoim civiciem bym wziął przy 110 a ty się przy 85 wyj***łeś :/



Taka ale ty masz cztery koła a ja tylko dwa
Jak jestem naj***ny to po czworakach też stabilniej mi się idzie

:lol:

tfujdiler napisał/a:

Zawiodłeś nas



Cierpliwości, nie po to kupiłem GoPro żeby robić pamiętniki z wakacji

dżonyłojlker

2021-07-26, 21:57
Kapitan0rgazmo napisał/a:

KOCHANI SADOLE
TU KAPITAN ORGAZMO
wiadomość dla tych co mają bul dópy co do braku moich umiejętności
Zagapiłem się na rozjechany znak (widać go na nagraniu i pewnie nikt albo prawie nikt go nie zauważył) i wbiłem się w zakręt z prędkością o jakieś 40 km/h zbyt dużą. Prawdopodobnie na motocyklu sportowym dał bym rady ale na tym chińskim Junaku zrobiłem już prawie 30k kilometrów i wiem jak bardzo mogę zejść na zakręcie żeby nie zaryć podnużkami. NIE BYŁO SENSU PRÓBOWAĆ ZROBIC TEGO ZAKRĘTU PRZY TAK DUŻEJ PRĘDKOŚCI postawiłem na redukcję prędkości i minimalizację kosztów.
Nie do końca tak to wyglądało, znam ograniczenia swojego motocykla (poznanie ich bolało bardziej niż to co na filmie) i jak się zagapiłem (bo tę drogę też dobrze znam) to już było za późno żeby próbować zrobić ten zakręt i lepiej wyhamować i wbić się w trawę niż nie hamować i zawalić podnóżkiem i lecieć w sposób nie kontrolowany w krzaki albo nawet drzewo które tam rośnie
Taka ale ty masz cztery koła a ja tylko dwa
Jak jestem naj***ny to po czworakach też stabilniej mi się idzie



Spoko, wyluzuj. Ja tam wierzę w Twoje umiejętności, widziałem na drugim filmiku jak jedziesz bez trzymanki :ok:

SCIX_69

2021-07-26, 22:01
Jak sie zyje ze jestes Ultra p*zda, wjebac sie na prostej

Skrzek007

2021-07-26, 22:02
Kapitan.. Szacun za dystans do siebie ale za wiele wiosen to Ty nie masz. Nie wiem czym jechałeś, nie wiem czy znasz tę drogę, ale Ty nawet nie próbowałeś skręcać. Wystarczyłby balans ciałem i można było bez większych ceregieli wziąść całość. Poćwicz trochę albo zmień maszynę. Jeśli nie wyjdziesz na ludzi to przynajmniej zapiszesz się w naszej pamięci ;-)
Powodzenia!

Bladziochreturn

2021-07-26, 22:10
Kapitan0rgazmo napisał/a:

Patrzysz się za rozjechanym znakiem mając prawie 90 ma liczniku i nagle jest przed tobą zakręt na którym powinieneś mieć jakieś 50 na liczniku - staraj się nie trafić w drzewo i możliwie jak najbardziej wytrącić prędkość przed wypadnięciem z drogi
Jak wypadniesz z drogi i widzisz przed sobą rów - połóż motocykl bo na mokrej trawie i tak nie wyhamujesz ani nie skręcisz



Ty tak serio? Kolego u Ciebie nawet nie ma odruchu przeciwskretu. Dlaczego nie probowales pokonac tego zakretu? Wez do serca co Ci inni pisza i pocwicz skrecanie.

proncislaw

2021-07-26, 22:21
Trochę wstyd zabić się na 125-tce...