18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motopizda potrąca matkę z dzieckiem na pasach

polandonion • 2024-03-23, 13:15
po wypadku próbuje uciec, ale jeden ze świadków wyjmuje kluczyki ze stacyjki motopiździe i zaczynają go trochę bęckować


Lu...........i2

2024-03-23, 13:24
Fajna grafika na kasku

Veni_Vidi

2024-03-23, 14:08
Ukamienować zbrodniciela

smc

2024-03-23, 14:23
A matką z dzieckiem nikt się nie zajął...

Wampay

2024-03-23, 14:35
smc napisał/a:

A matką z dzieckiem nikt się nie zajął...



Przecież one nigdzie nie uciekną

Heliar

2024-03-23, 14:37
No ja tu próby ucieczki nie widzę. Z leżącego motoru bardzo często wylewa się paliwo. Postawienie grata do pionu, to dobra decyzja. W dodatku widać, że gość szuka nóżki, żeby oprzeć.

smc napisał/a:

A matką z dzieckiem nikt się nie zajął...



Taki kraj najpierw wpie**olić, a później pytać.

Hwhahabaa

2024-03-23, 15:56
To ja może przetłumaczę bo mówię w ich (ch*j wie jakim jezyku) pytają go : co ty zrobiłeś? Dlaczego nie w sam środek?

Budrys2000

2024-03-23, 16:24
Hwhahabaa napisał/a:

To ja może przetłumaczę bo mówię w ich (ch*j wie jakim jezyku) pytają go : co ty zrobiłeś? Dlaczego nie w sam środek?



Tym ch*j wie jakim językiem mówi prawie milion ludzi na świecie

;-)

lacrimal

2024-03-23, 16:31
Budrys2000 napisał/a:

Tym ch*j wie jakim językiem mówi prawie milion ludzi na świecie



Miliard chciałeś powiedzieć ?

Juzwa

2024-03-23, 16:58
Heliar napisał/a:

No ja tu próby ucieczki nie widzę. Z leżącego motoru bardzo często wylewa się paliwo. Postawienie grata do pionu, to dobra decyzja. W dodatku widać, że gość szuka nóżki, żeby oprzeć.
Taki kraj najpierw wpie**olić, a później pytać.



Tak? To dlaczego tak się spluł, gdy gość mu kluczyki ze stacyjki wyjął? EWIDENTNIE chciał sp***olić, nie wal w ch*ja ze swoimi teoriami.

mazga50

2024-03-23, 17:03
I ku*as jeszcze na jakieś pretensje? Pasem dla rowerów, stanowczo za szybko, omijanie pojazdów stojących przed przejściem, nieustąpienie pierwszeństwa pieszym na pasach, przemieszczanie/przestawianie pojazdu po doprowadzeniu do wypadku z udziałem pieszych na pasach, prawdopodobna próba ucieczki, fizyczny atak na świadka (gość od kluczyków).

Jak ch*jek nie zdejmuje kasku i łapie się za motór, to wiadomo co chce zrobić...

Gruchenfuhrer

2024-03-23, 18:17
mazga50 napisał/a:

I ku*as jeszcze na jakieś pretensje? Pasem dla rowerów, stanowczo za szybko, omijanie pojazdów stojących przed przejściem, nieustąpienie pierwszeństwa pieszym na pasach, przemieszczanie/przestawianie pojazdu po doprowadzeniu do wypadku z udziałem pieszych na pasach, prawdopodobna próba ucieczki, fizyczny atak na świadka (gość od kluczyków).
Jak ch*jek nie zdejmuje kasku i łapie się za motór, to wiadomo co chce zrobić...



Jakie ustąpienie pieszym? Mieli czerwone.

Budrys2000

2024-03-23, 19:06
lacrimal napisał/a:

Miliard chciałeś powiedzieć ?



Oczywiście, miliard.

;-)

mazga50

2024-03-23, 19:11
Gruchenfuhrer napisał/a:

Jakie ustąpienie pieszym? Mieli czerwone.



Sam masz zielone, ale w głowie.

Masz obowiązek pozwolić przejść pieszym, jeśli nie zdążyli przejść na swoim zielonym i złapało ich czerwone. Ale to nie ten przypadek, bo to "zielone" dotyczy następnego skrzyżowania. Nad przejściem jest tablica XOLA prosto, DIV DEL NORTE w prawo.
Perspektywa na zbliżeniu cię zmyliła, kolego. To "zielone" jest ponad 100m dalej. W 22s jest tablica i światła daleko w przodzie. W 32s masz tablicę od tyłu i żadnych świateł aż do skrzyżowania, od którego zaczyna się nagranie.
Frajer dał po garach, żeby zdążyć na następnym "zielonym" i potrącił matkę z dzieckiem na pasach. DEBIL, jakich i u nas nie brakuje...

Heliar

2024-03-23, 19:51
Juzwa napisał/a:

Tak? To dlaczego tak się spluł, gdy gość mu kluczyki ze stacyjki wyjął? EWIDENTNIE chciał sp***olić, nie wal w ch*ja ze swoimi teoriami.



Jak byś nie wiedział, że tam kradną. Sam byś się rzucił jak byś tam mieszkał.