18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motopizda fuksa miał

Catar • 2018-02-27, 08:10
wślizg pod tirem odj***ł.



yt:
spoiler

arekkomp

2018-02-27, 09:59
Po czymś takim da na tacę, odpali pentagram, złoży dziecko w ofierze bogom słońca, ciemności i odwiecznego Cthulhu - i komu tam jeszcze można za coś takiego podziękować.

Jakby mi to ktoś opisał, to bym nie uwierzył.

Bombeluna

2018-02-27, 10:02
Limit szczęścia wyczerpany.

Sejons

2018-02-27, 10:51
I po to w motorach zakłada się stabilizator aby nie było takiego czego.

Ja...........ro

2018-02-27, 10:51
Miał dobrego nauczyciela

EdmundKemper

2018-02-27, 12:10
Niby motop*zda, ale żeby takiego tricka odj***ć to jaja trzeba mieć.

TB303

2018-02-27, 16:23
EdmundKemper napisał/a:

Niby motop*zda, ale żeby takiego tricka odj***ć to jaja trzeba mieć.


Nie jaja, tylko gówno we łbie :kawa:
Co byłoby w sumie prawdą, bo mózgu motop*zdy nie mają na pewno. No i zanim jakaś obrażona motop*zda będzie mi chciała doj***ć: Motocyklista =/= Motop*zda.

kamillo16

2018-02-27, 17:16
Przyżydził na amortyzator skrętu i takie są skutki...

St...........on

2018-02-27, 17:42
Sejons napisał/a:

I po to w motorach zakłada się stabilizator aby nie było takiego czego.



Takiego czego, nazywa się efekt shimmy

Piuriel

2018-02-27, 18:15
Amortyzator skrętu pomaga do pewnego momentu. Jak zacisnął ręce na kierownicy w chwili kiedy przednie koło łapało i traciło przyczepność to miotało nim a on dalej całym motocyklem. Powinien rozluźnić łapy i nic by się nie stało a i amortyzator skrętu byłby niepotrzebny.

j***niec wykorzystał farta całej swojej rodziny 3 pokolenia w przód :D
Piwko

p4nk1

2018-02-27, 19:50
Piuriel napisał/a:

Amortyzator skrętu pomaga do pewnego momentu. Jak zacisnął ręce na kierownicy w chwili kiedy przednie koło łapało i traciło przyczepność to miotało nim a on dalej całym motocyklem. Powinien rozluźnić łapy i nic by się nie stało a i amortyzator skrętu byłby niepotrzebny.

j***niec wykorzystał farta całej swojej rodziny 3 pokolenia w przód :D
Piwko



Odpuścić gaz, nie panikować i zaprzeć ręce na kierownicy. Walczyć nie ma co, ale rozluźnienie też nie pomoże, usztywnić ręce najbardziej jak się da. A najlepiej dbać o dobry stan techniczny motocykla i samego ogumienia, bo znakomita większość przyczyn Shimmy to zużyte łożysko główki, lub złe ciśnienie w gumach. Amortyzator skrętu pozwala łatwiej opanować motocykl zmniejszając częstotliwość odbijania kierownicy, przez co ruch sinusoidalny motocykla jest znacznie mniej gwałtowny, bardziej przewidywalny i łatwiejszy do opanowania.

jedrzej152

2018-02-27, 20:26
Czytając sadolowe mądrości znowu śmiać mi się chce. Motocykliści od siedmiu boleści.

doredo

2018-02-27, 20:33
p4nk1, a nie lepiej odpuścić gaz dosłownie na sekunde, i potem znowu dodać? Moim zdaniem powinno wyprostować, ale nigdy tak nie miałem.