18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motopan na autobahn

MotoPirat • 2020-04-12, 23:12
Autobahn A61, ku wk***ieniu sadoli bez harda, motopan tylko poobijany.





radek225

2020-04-13, 10:41
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

up
W Polsce nie oferują światłowodu o takiej prędkości...



Może wy Wypiździejowicach Dolnych, Koziej Wólce, Pazimiechach, Rumunkach Starych, czy innym wygwizdowie nie. Mieszkałem 10 lat w Warszawie, i Orangutan oferował już rok, albo dwa lata temu światłowód 1GB/s. Realne osiągi to pewnie 60%-70% deklarowanej wartości, ale internet i tak był szybki, bo znajomy tam mieszkający założył i ma ;) .Mierzyłem będąc u niego na speedteście, ale zapomniałem dokładnych wartości.

Ciekawy_Zycia

2020-04-13, 10:58
Czytam Wasze komentarze i odnoszę wrażenie, że jesteście rozwojowo na poziomie małpek w klatce - do szympansów nie porównam bo one stoją wyżej. Osoba, która wstawiła zdjęcie Hitlera ma mózg odpowiadający objętości tego zdjęcia...

TheAndyboy888

2020-04-13, 11:08
dark2224 napisał/a:

I te legendarne, równe jak stół niemieckie autostrady.



Może i nie legendarne tylko trochę zj***ne. Praktycznie w każdym państwie Europy za autostrady trzeba płacić. Kasują Polacy, Czesi, Słowacy, Austriacy, Szwajcarzy, Francuzi, Włosi, Portugalczycy... W Niemczech jeżdżą wszyscy za free jak po osiedlowej k***ie, więc ich stan jest jaki jest (chociaż bardzo starają się to naprawić, ale mając tyle km autostrad trochę to potrwa). Chcieli wprowadzić opłaty, to cała Europa wzniosła wielki ból dupy, a najbardziej ci, których autostrady są najdroższe czyli Polacy, Słowacy i Austriacy

aaaaaaaaaaaaaa

2020-04-13, 11:11
radek225 napisał/a:

Może wy Wypiździejowicach Dolnych, Koziej Wólce, Pazimiechach, Rumunkach Starych, czy innym wygwizdowie nie. Mieszkałem 10 lat w Warszawie, i Orangutan oferował już rok, albo dwa lata temu światłowód 1GB/s. Realne osiągi to pewnie 60%-70% deklarowanej wartości, ale internet i tak był szybki, bo znajomy tam mieszkający założył i ma .Mierzyłem będąc u niego na speedteście, ale zapomniałem dokładnych wartości.



No więc tak... mieszkam w Wypiździejowicach i faktycznie maksymalny internet, który oferuje INEA to tylko 10Gb/s
Natomiast muszę przyznać, że te 10Gb/s to faktycznie nic w porównaniu z internetem, który ma twój kolega. Petarda. :mrgreen:

Camilek

2020-04-13, 11:33
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No więc tak... mieszkam w Wypiździejowicach i faktycznie maksymalny internet, który oferuje INEA to tylko 10Gb/s
Natomiast muszę przyznać, że te 10Gb/s to faktycznie nic w porównaniu z internetem, który ma twój kolega. Petarda.


1 GB/s to by było 8 Gb/s. Chodzi Ci więc o samą liczbę 8 czy po prostu z nudów się przypie**alasz?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-04-13, 11:44
Camilek napisał/a:

... z nudów się przypie**alasz?



Ale ja się nie przypie**alam... tylko co w związku z tym, że kolega ma 1Gb/s??

radek225

2020-04-13, 18:35
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No więc tak... mieszkam w Wypiździejowicach i faktycznie maksymalny internet, który oferuje INEA to tylko 10Gb/s
Natomiast muszę przyznać, że te 10Gb/s to faktycznie nic w porównaniu z internetem, który ma twój kolega. Petarda.



To w końcu są dostępne gigabitowe łącza w Polsce według ciebie, czy nie, bo się decydujesz jak baba w okresie.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-04-13, 18:40
radek225 napisał/a:

To w końcu są dostępne gigabitowe łącza w Polsce według ciebie, czy nie, bo się decydujesz jak baba w okresie.



Gigabitowe są, Gigabajtowe nie. Żaden operator nie oferuje łącza 1 Gigabajt. A już na pewno nie Orange. INEA oferuje 10 gigabitowe...