18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motokopniak

Duczki1234 • 2023-02-17, 20:33
Motop*zda dostał za swoje



[

Saika

2023-02-17, 22:16
Ktoś cos? Mechanik jest na sali?
Ponoć WSKa 4 potrafiła dostać "lewych obrotów", taką legendę słyszałem.
Zajebisty pod-tytuł swoją drogą, j***ć wszystko i wszystkich w imię zasad. Rzesz k***a, chłopu się coś przycięło ze sprzęgłem czy silnikiem ale ch*j, dostał za swoje, należało mu się, szkoda że jeszcze nie kupiłeś lotu i nie poleciałeś go skopać albo zadeskować a najlepiej spalić żywcem.

bartini6

2023-02-17, 22:40
Dostałem tak kopniaka od KTM LC4 :-> , solidnie potrafił przyj***ć...

iLike

2023-02-17, 23:13
Saika napisał/a:

Ktoś cos? Mechanik jest na sali?
Ponoć WSKa 4 potrafiła dostać "lewych obrotów", taką legendę słyszałem.
Zajebisty pod-tytuł swoją drogą, j***ć wszystko i wszystkich w imię zasad. Rzesz k***a, chłopu się coś przycięło ze sprzęgłem czy silnikiem ale ch*j, dostał za swoje, należało mu się, szkoda że jeszcze nie kupiłeś lotu i nie poleciałeś go skopać albo zadeskować a najlepiej spalić żywcem.



Nie jestem mechanikiem więc się wypowiem.
Startera nigdy nie należy trzymać w maksymalnym dolnym położeniu, ponieważ przy uruchomieniu stater wraca do położenia pierwotnego z całą mocą silnika.
Dlatego jak masz motocyk z dużą mocą i starterem nożnym to odpoalasz i od razu puszczasz starter i nie trzymasz go, bo inaczej gira wyfrunie ci w kosmos.

master_be

2023-02-17, 23:20
Stare motocykle zwłaszcza jedno tłokowe nie miały odprężnika i potrafiły odbić. Kopniakiem w przeciwną stronę. Zwłaszcza duże dwusuwowe. Znajomy tak połamał kostkę. W teorii powinno się jeździć w butach enduro. Usztywnione w kostce i nie powodowało uszkodzeń ciała. W nowszych odprężnik jest automatyczny i nawet człwiek nie poczuje niczego.
WSK potrafiła odpalić na lewych obrotach przy przekręconym wale i ostro przestawionym zapłonie. Wtedy były 4 biegi do tylu i żadnego do przodu :)

kocur

2023-02-18, 00:28
Saika napisał/a:

Ktoś cos? Mechanik jest na sali?
Ponoć WSKa 4 potrafiła dostać "lewych obrotów", taką legendę słyszałem.
Zajebisty pod-tytuł swoją drogą, j***ć wszystko i wszystkich w imię zasad. Rzesz k***a, chłopu się coś przycięło ze sprzęgłem czy silnikiem ale ch*j, dostał za swoje, należało mu się, szkoda że jeszcze nie kupiłeś lotu i nie poleciałeś go skopać albo zadeskować a najlepiej spalić żywcem.



Sraka podeślij adres na pw, nagram materiał na Harda z tobą w roli głównej .

Ps. j***ć motop*zdy.

Ps. 2 Czekam na wiosnę. Jak wyjadą nasze p*zdeczki na drogi.

NataliaW

2023-02-18, 02:26
bartini6 napisał/a:

Dostałem tak kopniaka od KTM LC4 , solidnie potrafił przyj***ć...



Ta poj***ny motocykl. Odpalanie z kopa to tragedia, jak za krótko to nie odpali, a jak za daleko to właśnie tak jak na filmie

bartini6

2023-02-18, 08:22
kocur napisał/a:

Sraka podeślij adres na pw, nagram materiał na Harda z tobą w roli głównej .
Ps. j***ć motop*zdy.
Ps. 2 Czekam na wiosnę. Jak wyjadą nasze p*zdeczki na drogi.


Ad.2 wyr*chał Cię jakiś motonita, że aż tak Cie dupka boli? Co za bóle masz do motocykli?

NataliaW napisał/a:

Ta poj***ny motocykl. Odpalanie z kopa to tragedia, jak za krótko to nie odpali, a jak za daleko to właśnie tak jak na filmie



Ot to dokładnie, przez to warto pilnować sprawnego aku co by kopać przez starter.

Critical_Mass

2023-02-18, 17:55
Mechaniczny koń pie**olnął z kopytka :D

slupczanin

2023-02-18, 20:51
Kopnął motor, a ten oddał :lol:

go...........de

2023-02-19, 21:02
taka kompresja że nogi urywa :D