18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocyklowa poza

Jesse.Pinkman • 2023-11-26, 13:36
Nieźle go powyginało.

siewie

2023-11-26, 14:20
Teraz to zamiast sanitariuszy i lekarzy to przyjeżdżają diagności k***a podłącza do kompa skasują błędy pionizex forte i do domu

PrawdaJestJedna

2023-11-26, 14:40
Chiński zamaseczkowany świr. To ma być szybkie badanie urazowe? Takim głaskaniem to się nic nie sprawdzi. Natomiast dziwne jest również to, że nawet nie podchodzili do RKO, a gość leży w pozycji zastanej jak worek mięsa. Pic na wodę dla wypełnienia ichniejszego paragrafu. Gawiedź nie lepsza. Pewnie stali i patrzyli na typa jak sobie umierał, zanim przyjechała ta pseudo pomoc. A przecież nie widać, by ciało doznało ogromnych zewnętrznych obrażeń, więc szansa zawsze jakaś była. No ale kiedyś coś słyszałem, że mają tam takie "ludzkie" prawo, iż lepiej nie dotykać poszkodowanego. Do bogactwa może się dokopali, ale świadomość ich społeczeństwa będzie się jeszcze długo kształtować. Co tu dużo mówić drodzy państwo- Chiny, po prostu Chiny.

smc

2023-11-26, 15:19
Kombinezon sprawia, że nadal masz ręce i nogi. Ale niestety w środku jest miazgę.


To niestety taki worek na mięso, żeby łatwiej zapakować do karawanu.

parapsychol

2023-11-26, 15:46
dobrze ze kocykiem przykryli zeby nie zmarlz, teraz bedzie mu sie dobrze spalo :)

BellaGrubaDupa

2023-11-26, 18:35
Grunt że narządy na przeszczep się zgadzają

piter52

2023-11-26, 18:38
BellaGrubaDupa napisał/a:

Grunt że narządy na przeszczep się zgadzają




Polemizowałbym.

Pedator

2023-11-26, 19:22
Wyginam śmiało ciało!
Wyginam śmiało ciało!
Dla mnie to mało!

Kutazz

2023-11-26, 19:52
Lekarz jak maca czy coś do zaj***nia z kielni jest

lacrimal

2023-11-26, 20:29
PrawdaJestJedna napisał/a:

Chiński zamaseczkowany świr. To ma być szybkie badanie urazowe? Takim głaskaniem to się nic nie sprawdzi. Natomiast dziwne jest również to, że nawet nie podchodzili do RKO, a gość leży w pozycji zastanej jak worek mięsa. Pic na wodę dla wypełnienia ichniejszego paragrafu. Gawiedź nie lepsza. Pewnie stali i patrzyli na typa jak sobie umierał, zanim przyjechała ta pseudo pomoc. A przecież nie widać, by ciało doznało ogromnych zewnętrznych obrażeń, więc szansa zawsze jakaś była. No ale kiedyś coś słyszałem, że mają tam takie "ludzkie" prawo, iż lepiej nie dotykać poszkodowanego. Do bogactwa może się dokopali, ale świadomość ich społeczeństwa będzie się jeszcze długo kształtować. Co tu dużo mówić drodzy państwo- Chiny, po prostu Chiny.



Przecież to motop*zda - co się tak nad nim spuszczasz.

Marudaone

2023-11-26, 23:18
Zajebiscie to u nich działa że od razu paragon wystawiają.

adl123

2023-11-26, 23:36
Akt zgonu drukują na miejscu.

PsikutaBezS

2023-11-26, 23:58
ratownicy z miasta Łodzi od razu Pavulon podają