18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocyklista zepchnięty z drogi

BlckSn • 2015-08-12, 23:57
Motop*zdeczka staranowana na drodze w Brazylii. Kierowca zasłużył na kratę browarów.


Sarkazm1

2015-08-14, 15:00
Koleś tylko lubi patrzeć na ból dupy..ja nie zwracam na niego uwagi a jego tematy omijam szerokim łukiem...Wam wszystkim motocyklistom też tak radzę.

Antek01

2015-08-14, 15:03
Nie uwłaczając tutaj niepełnosprawnym, ale to że ty BlckSn możesz poruszać się przez całe nędzne życie jedynie na czterech kołach nie oznacza wcale, że ludzie na wszelakich jednośladach są gorsi.

Bir

2015-08-14, 15:32
BlckSn napisał/a:

nowynick,

Kierowca to bohater i zasłużył na medal. Może chociaż uszkodził motocykl w takim stopniu, że motop*zda już nim nie pojeździ, bo sama motop*zda raczej większych obrażeń niestety nie odniosła.



Albo kolega próbuje zabłysnąć komentarzami tego typu albo jest niedojebem życiowym z kompleksami bo mamusia nie chce mu kupić tego jego wymarzonego skutera :idzwch*j:

Dexterous

2015-08-14, 16:09
BlckSn, Jesteś dla mnie niczym... brat :D Piwo za klasyczny ból dupy motorzystów!

Voleyko

2015-08-14, 16:47
Motoc*pka jedzie pomiędzy pasami wbrew przepisom, więc ch mu w d.

avalanch

2015-08-14, 17:05
BlckSn napisał/a:

Motop*zdeczka


Tyś się upie**olił tych "motop*zdeczek", ktoś taki wyr*chał Ci laskę siostrę, matke, babkę ? Ciebie ? albo nie zdałeś na A i teraz się wyżywasz jak tylko możesz, albo po prostu jesteś pie**olnięty na głowę? Jak to jest ? Otwórz się wysłuchamy, pomożemy.

AfroMan25

2015-08-14, 18:54
nie znam tego kawałka dubstepu

InnyName

2015-08-14, 20:02
Po ch*j karmicie trolla, toż to p*zda jakaś.
Nie będziecie komentować i zwracać uwagi na niego to sie znudzi i wróci na kwejka.

Anonimowość w Internecie daje właśnie takie plony.
Olac go niech pisze co chce :) a i przyjdzie taki dzień ze poczuje sie odważny bo w Internecie jest bezkarny i w realu palnie cos nie teges i go ktos zmiecie do parteru :)

Pozdrawiam cie ;)

Wojaszgge

2015-08-14, 20:08
Niezle polecial, samemu 2 tygodnie temu cos takiego widzialem, piekna chwila patrzec jak taka motop*zdeczka sie owija na ogrodzeniu po jezdzeniu jak mu sie podoba. :-D

BlckSn

2015-08-14, 21:57
MotoGdynia napisał/a:

Po ch*j karmicie trolla, toż to p*zda jakaś.
Nie będziecie komentować i zwracać uwagi na niego to sie znudzi i wróci na kwejka.

Anonimowość w Internecie daje właśnie takie plony.
Olac go niech pisze co chce :) a i przyjdzie taki dzień ze poczuje sie odważny bo w Internecie jest bezkarny i w realu palnie cos nie teges i go ktos zmiecie do parteru :)

Pozdrawiam cie ;)



Jesteś taki fascynujący. Ciągle włazisz w te moje tematy i bóldupisz żeby nie pisać komentarzy. To jak to z tobą jest? Bawisz się w jakiegoś mesjasza i nawracasz ludzi, czy sam starasz się trollować?

WPIRKO

2015-08-14, 22:36
BlckSn, ch*j Ci w dupę p*zdeczko.

BlckSn

2015-08-14, 22:43
WPIRKO napisał/a:

BlckSn, ch*j Ci w dupę p*zdeczko.



Wiem, że lubisz wsadzać ch*ja w męskie odbyty ale ja nie z tych. Znajdź sobie inny obiekt.

cdzb

2015-08-14, 22:47
Tak się kończy jeżdżenie środkiem drogi.

Mudzyn666

2015-08-15, 04:44
Chyba hejt na motocyklistów bierze się stąd, że koledzy piszący '"motop*zdeczki" itp. nie mogą wziąć na światłach moto swoimi Passatami 2.0 TDI i Golfami III. Jeżeli się mylę, proszę objaśnić tą nienawiść do jednośladów i ich użytkowników.