18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocyklista wjeżdża w auto

Dragonov • 2016-07-23, 03:23
Czyżby ktoś nie spojrzał w lusterka? :-)

Pain1610

2016-07-25, 23:48
25 sekund zanim ktos go wyjął spod motocykla :D brawo

lllll

2016-07-25, 23:58
Dobrze, że kierowca sp***olił.

slo1q

2016-07-25, 23:59
Nie dodam raczej nic nowego do dyskusji o samym wypadku, lecz oczywiście jedna głupia c**a zostawiła swoje auto na wewnętrznym (szybszym) pasie. I to oczywiście babsko :)

RmX

2016-07-26, 00:06
sp***olił choć nie jego wina ;/ no debil

Joystick466

2016-07-26, 07:02
Dragonov napisał/a:

Czyżby ktoś nie spojrzał w lusterka? :-)



bo nie spojrzał?

nobas

2016-07-26, 18:31
gosc zanim wlaczyl kierunek to jzu byl na drugim pasie najglupsza rzecz jaka mozna zrobic w korku

jadac autem w korku zawsze odpalam kierunek i powoli zmieniam wtedy kazdy ma czas na zaregowanie w tym motocyklisci

kruczekw90

2016-07-26, 18:49
walker3d napisał/a:

jaka wina auta ?wrzucił kierunek przy zmianie pasa ? wrzucił , a motocyklista powinien zając albo alewy albo prawy pas ruchu i nim podąrzac a jechanie pomiędzy jest nielegalne , ale to tylko tempi angole i wcale mi nie żal żyje tu od wielu lat i już się na debilizm na autostradach napatrzałem




nooo k***a prosze Cie :D gdzieś ty k***a prawko znalazł w lejsach czy czitosach? :D

RmX następny :lodowka:


nic tylko chce się krzyczeć JAPIERDOOOOOLE!!

nie mam moto, ale za takiego na dwóch siedzieć nie mam zamiaru więc trzeba być niestety czujnym 2x bardziej, pozdro

Kosmodysk

2016-07-26, 22:38
j***ny motocyklem szedł na wymuszenie....

ellsworth

2016-07-26, 23:02
walker3d napisał/a:

jaka wina auta ?wrzucił kierunek przy zmianie pasa ? wrzucił , a motocyklista powinien zając albo alewy albo prawy pas ruchu i nim podąrzac a jechanie pomiędzy jest nielegalne , ale to tylko tempi angole i wcale mi nie żal żyje tu od wielu lat i już się na debilizm na autostradach napatrzałem


A na ch*j komu twój kierunkowskaz w trakcie wykonywania manewru?? Wtedy to i bez kierunkowskazu widać, że zmieniasz pas. Kiedy tacy debile się nauczą, że kierunkowskaz używa się PRZED ROZPOCZĘCIEM manewru. Potem to sobie go możesz w dupę wsadzić! Ten idiota nie dość, że nie sygnalizował manewru to jeszcze kierunkowskaz wrzucił jak już zaczął skręcać. Kompletne sp***olenie umysłowe.