18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocyklista vs policjant

Brutal90 • 2017-05-06, 17:20
Policja poszukuje motocyklisty, który 3 maja przed godz. 16.00, podczas Zagłębiowskiej Masy Krytycznej w Dąbrowie Górniczej, potrącił policjanta zabezpieczającego przejazd rowerzystów.Widocznie motocyklista miał coś za ,,uszami'' skoro poszedł jak strzała.



nano50

2017-05-07, 10:32
Szkoda, że policja go nie odstrzeliła. :/

suchysongoful

2017-05-07, 10:36
jak mnie wqrwiaja te pedały na scigaczach. sezon sie zaczal i juz halas robia po ulicach

crazyhavoc

2017-05-07, 10:37
a zeby sie wj***l w tir'a na tej szlifierce, kolejny sebix ktory dorwal sie do czegos mocniejszego niz e36 1.6 w gazie
co roku jest ta masa, co roku jest wczesniej umieszczona trasa i jest ogloszone ze beda drogi pozamykane w okreslonych godzinach (mniej wiecej 15-17, o zgrozo 2 godziny)

SaveTheTrees

2017-05-07, 10:41
Widzę, że postkomunistyczna nienawiść do wszelkiej władzy na sadolu wciąż aktywna...
Gdzie wy tu k***a widzicie winę policjanta? Ruch był zatrzymany, żeby nikt nie pozabijał przejeżdżających, a motop*zdę swędział zwieracz, więc bezczelnie złamała prawo i uciekła.

JezTuptajacyNoca

2017-05-07, 10:41
Tak nak***iacie na tę policję, ale jak portfel zgubicie, jakis ciapaczek wybije Wam okno, jakiś dres Wam wpie**oli, to Wy tam pierwsi do tych 'psów' z podkulonym ogonem często zapie**alacie i nagle jest JP na 0%. ;)

BylemSieWysrac

2017-05-07, 10:54
ch*j w dupe j***nemu niebieskiemu śmieciowi, mam nadzieję że nigdy go nie złapią 8-)

PieronJasnySzlag

2017-05-07, 11:02
Prosze zauważyć że każdej ucieczki przed policją dopisywany jest zarzut "potrącenia funkcjonariusza" lub "próby przejechania policjanta". Po prostu sama ucieczka jest ustawowo zbyt łagodnie karana więc policja automatycznie dopisuje więcej zarzutów żeby uciekający dotkliwiej odczuł ucieczke.

A żeby nie przynudzać pokazuje jak powinno wyglądać prawidłowe zatrzymanie:

waloos

2017-05-07, 11:03
Czytam komentarze i mi się płakać chce, jak bardzo głupie są dzieci w gimnazjum.
A takiego ch*ja motórzystę, to powinni doj***ć z miejsca. Przypuszcza, że motocyklistom którzy nagrali ten film musiało się aż wstyd zrobić, że taki debil zalicza się do ich kasty.

Allin23

2017-05-07, 11:12
Ho ho, ale przedwakacyjny wysyp dzieci hwdp na portalu. Z przyrki zagrożenie zaliczone to można się wozić po ynternetach?

PapierowyUmysł

2017-05-07, 12:03
Basia_stanczyk jesteś po prostu ciężko jebnięty, i szczerze ubolewam, że taka umysłowa ameba oddycha tym samych powietrzem co ja. I nie, nie mam nic wspólnego z Panem z filmu, ale jeszcze większą odrazę wzbudzają we mnie ludzie twojego pokroju, j***ny osiedlowy syf, pewnie łysy łeb i myślenie na poziomie a zresztą... szkodą strzępić ryja na takiego wieśniaka, już po twoich postach widać, że mamy do czynienia z człowiekiem chorym... popracuj nad pisownią j***ny ortalionusie, i klasycznie liść Ci na ryj :)

MatMaq

2017-05-07, 12:25
Jakiem trzeba być debilem żeby próbować zatrzymać motor ? Przecież to ma taką moc że jak ten koleś by odkręcił na maksa to nasz bohater by poleciał jeszcze z 20m.

dashadow

2017-05-07, 13:31
@up strzępisz ryja, pisząc o tym, że szkoda strzępić ryja. ból dupy musisz mieć niesamowity

powinno być @2up

PapierowyUmysł

2017-05-07, 14:24
dashadow napisał/a:

@up strzępisz ryja, pisząc o tym, że szkoda strzępić ryja. ból dupy musisz mieć niesamowity

powinno być @2up



i na Ciebie też mi szkoda strzępić ryja lumpie :) , skoro popierasz Baśke masz rownie nasrane, pod ściane i pluton, tyle dla was to i tak za dużo :) !

ellsworth

2017-05-07, 15:21
KRIZTOFER napisał/a:

Up
Z kad tyle w tobie agresji ?
Jesteś tym nieszczęsnym milicjantem z filmiku?


Nie wiem kim on jest, ale ty jesteś po prostu debilem. Jak można napisać coś takiego? Serio masz 31 lat, czy 10?

Ronoaro

2017-05-07, 15:52
DObra mój post i tak się nie przebije, ale motocyklista ma nieźle przej***ne. Policja albo dziś albo jutro go namierzy, bo takich motocykli jak on posiada jest zaresjestrowanych w woj. śląskim całe 5 sztuk.