18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocyklista przewrócił się koło policji

C0C0JUMBO • 2022-08-14, 15:56
Lubuska policja zatrzymała osobówkę do kontroli. W trakcie czynności jakiś niezdara na motorku przewraca się koło nich a potem ucieka.



Źródło: Lubuska Policja

Xyz1939

2022-08-14, 18:50
ruddie napisał/a:

Najbardziej dziwi mnie, że jest kilka ch*jów, którzy się cieszą, że żyją w policyjnym państwie. Nikogo z tych mend nie interesuje, na jakiej podstawie ta złodziejska patologia w mundurach z drogówki zatrzymuje pojazdy, które nie popełniły żadnego wykroczenia. Nikogo to już nie dziwi. dlatego dla wszystkich Was, serdeczne ch*j wam w dupę. Albo koło dupy, bo byście za bardzo się cieszyli, bando pedałów.



Jebnij sie w czolo, nie pomoze ale tak dla zasady nie zaszkodzi

PękniętySłoik

2022-08-14, 19:19
Xyz1939 napisał/a:

Jebnij sie w czolo, nie pomoze ale tak dla zasady nie zaszkodzi



Gostek ma bardzo dużo racji, tylko niedyplomatycznie to ujął. Ale niestety tak to już jest. Po pierwszej wojnie światowej we Francji jeszcze przez prawie 10lat ludzie protestowali, przeciwko paszportom. , Dzisiaj nie wyobrażacie sobie życia bez nich. Tak samo będzie z brakiem gotówki, kamerami rządowymi w waszych sypialniach, i dronach zwiadowczych w waszych dupach. Do wszystkiego was przyzwyczają i będą wsadzać już nie ręke, ale nogę za kolano w wasze coraz bardziej rozj***ne dupy. Cena krótkowzroczności, którą ja czy kolega ruddie płacimy, mimo braku naszej zgody na takie sk***ysyństwo i terror. Ale oczywiście wam jest dobrze, bo po co wam własny samochód skoro możecie wypożyczyć, po co dom skoro można podpisać kilka świstków i za 2tyg wprowadzić się do 60metrowego kurnika (ale z własny miejscem parkinkowym!!!!). Jeszcze z 15 lat i zabronią wam płodzić dzieci, i posiadanie jednego potomka będzie wyróżnieniem dla najbardziej uległych zjebów. A jak be zgody swoich właścicieli urodzisz dziecko, czy dwójkę to pójdziesz do pierdla na 15lat a dzieciaki do pedalskiej rodzinki, gdzie tata adam i tata sebastian już odpowiednio zadbają o rozciągliwość odbytu waszego dziecka. j***ne nic nie widzące i rozumiejące ameby.

grudzin7

2022-08-14, 20:30
Wyzimlak napisał/a:

Gostek ma bardzo dużo racji, tylko niedyplomatycznie to ujął. Ale niestety tak to już jest. Po pierwszej wojnie światowej we Francji jeszcze przez prawie 10lat ludzie protestowali, przeciwko paszportom. , Dzisiaj nie wyobrażacie sobie życia bez nich. Tak samo będzie z brakiem gotówki, kamerami rządowymi w waszych sypialniach, i dronach zwiadowczych w waszych dupach. Do wszystkiego was przyzwyczają i będą wsadzać już nie ręke, ale nogę za kolano w wasze coraz bardziej rozj***ne dupy. Cena krótkowzroczności, którą ja czy kolega ruddie płacimy, mimo braku naszej zgody na takie sk***ysyństwo i terror. Ale oczywiście wam jest dobrze, bo po co wam własny samochód skoro możecie wypożyczyć, po co dom skoro można podpisać kilka świstków i za 2tyg wprowadzić się do 60metrowego kurnika (ale z własny miejscem parkinkowym!!!!). Jeszcze z 15 lat i zabronią wam płodzić dzieci, i posiadanie jednego potomka będzie wyróżnieniem dla najbardziej uległych zjebów. A jak be zgody swoich właścicieli urodzisz dziecko, czy dwójkę to pójdziesz do pierdla na 15lat a dzieciaki do pedalskiej rodzinki, gdzie tata adam i tata sebastian już odpowiednio zadbają o rozciągliwość odbytu waszego dziecka. j***ne nic nie widzące i rozumiejące ameby.



Chyba zapomniałeś na jakim portalu jesteśmy...
Każdego dnia trafiają tu filmiki pokazujące jak patologia tłucze się z inną patologią, jak gangusy wymierzają "sprawiedliwość" rozpie**alając ludzi na ulicy w biały dzień. Do tego masa smaczków z polski pokazujących jakichś sebiksów, którzy "za krzywe spojrzenie" potrafią tłuc do nieprzytomności. O filmikach z polskich dróg nie ma co wspominać, wystarczy odpalić STOP CAHMa. Jeżeli postępująca cyfryzacja i zwiększenie inwigilacji sprawi, że nie będę narażony na spotkanie tych podludzi na ulicy to ja chętnie biorę.

rapidu

2022-08-14, 21:05
Na takim zadupiu to dla policmanow akcja życia... Swoją drogą kto im takie czapki wymyślił... Wyglądają jak kucharze

Pietrushka

2022-08-14, 21:23
nowynick napisał/a:

dał się złapać na motocyklu w lesie przez jakiś policyjny furgon dostawczy?



Wyebau się na prostej asfaltowej drodze. Czego Ty oczekiwałeś? :D

AbsolutnyBrakKarku

2022-08-14, 22:27
Wjeżdża już GoPro jak w USA w naszej psiarni, jak coś wyjdzie jest propaganda, inna sprawa ciekawe czy w służbowych butach tak zapie**alają...wątpię.

rapidu napisał/a:

Na takim zadupiu to dla policmanow akcja życia... Swoją drogą kto im takie czapki wymyślił... Wyglądają jak kucharze



To zj***ne furażerki, każdy w nich jak ch*j albo jak ma mniejszy łeb jak Robin Hood wygląda bo mu spadnie na uszy. Debil wymyślił ale podpowiem kto rządzi 7 lat.

Jajamiomate

2022-08-15, 02:42
ruddie napisał/a:

Najbardziej dziwi mnie, że jest kilka ch*jów, którzy się cieszą, że żyją w policyjnym państwie. Nikogo z tych mend nie interesuje, na jakiej podstawie ta złodziejska patologia w mundurach z drogówki zatrzymuje pojazdy, które nie popełniły żadnego wykroczenia. Nikogo to już nie dziwi. dlatego dla wszystkich Was, serdeczne ch*j wam w dupę. Albo koło dupy, bo byście za bardzo się cieszyli, bando pedałów.



Idz sie jebnij na line.

Brudnyciapak

2022-08-15, 04:41
nie wiem jaki k***a tam maja system ale w 2022 roku sie ptya gdzie jestes, jade do lasu xd

Ko...........ik

2022-08-15, 08:07
Jak miał się do kontroli zatrzymać skoro nie został zatrzymany ? Ani lizaka ani ku*asa nic . Kolejny niedorobiony policjant .

Bladziochreturn

2022-08-15, 09:34
Brudnyciapak napisał/a:

nie wiem jaki k***a tam maja system ale w 2022 roku sie ptya gdzie jestes, jade do lasu xd



Taryfiarze juz maja monitoring gps przez centrale, a ci dalej w ubieglym stuleciu zyja.

krzysieks997

2022-08-15, 10:06
Brawo Ty - pojechał zdrowo

xAleksanderx666

2022-08-15, 10:20
Wielcy bohaterzy, bo zatrzymali typa, który do kontroli się nie zatrzymał xdd i jak go "bohatersko" gnoją xdd

Wielcy bohaterzy, bo zatrzymali typa, który do kontroli się nie zatrzymał xdd i jak go "bohatersko" gnoją xdd

ruddie napisał/a:

Najbardziej dziwi mnie, że jest kilka ch*jów, którzy się cieszą, że żyją w policyjnym państwie. Nikogo z tych mend nie interesuje, na jakiej podstawie ta złodziejska patologia w mundurach z drogówki zatrzymuje pojazdy, które nie popełniły żadnego wykroczenia. Nikogo to już nie dziwi. dlatego dla wszystkich Was, serdeczne ch*j wam w dupę. Albo koło dupy, bo byście za bardzo się cieszyli, bando pedałów.




Niestety mam wrażenie, że większość najaktywniejszych członków, to policjanci, albo pro mundurowcy, nic dziwnego, bo to j***ni sadyści i witają tutaj dla przyjemności i żeby zwalić konika, nie tak jak reszta gdzie zaglądamy tutaj z ciekawości i zobaczyć to czego na codzień nie widujemy z powodu cenzury hah

damian7777

2022-08-15, 11:06
nowynick napisał/a:

dał się złapać na motocyklu w lesie przez jakiś policyjny furgon dostawczy?



pewnie znowu sie przewrócił