18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocyklista potrącił 6-letnią dziewczynkę na pasach

pandoraevil • 2020-07-21, 19:12
Po czym przeprosił i uciekł.


McQurwa

2020-07-22, 01:42
Wyglada na rasowego przestępcę, rejestracje pojazdu są nie czytelne

Ja...........ro

2020-07-22, 01:47
Barnellini napisał/a:

A co miał k***a zrobić przy takim zdarzeniu wezwać straż pożarną i trzy karetki pogotowia? Fakt, że jest imbecylem i gdyby obok były bagiety to dostałby mandat ale na jego głupie szczęście nic się nie stało. Przynajmniej na filmie tyle widać. Jeśli dziecko doznało jakichś obrażeń to rzeczywiście można by wezwać policję ale raczej mu się przyfarciło.
Zresztą jakbyś jechał łyknięty bez prawka też byś sp***alał



ch*j Ci w dupe i tyle. Obligatoryjnie powinno poleciec za potrącenie pieszego na pasach i wyj***ne, że "nic się nie stało". kara standardowa wedle taryfikatora + odszkodowanie takie samo z OC jakby ktokolwiek inny trącił kogokolwiek prawidłowo przechodzącego/jadącego przez pasy. k***a hajto 2.0 a ty przyklaskujesz imbecylu

mazga50

2020-07-22, 04:28
Te motocyklisty to tak jak murzyny: "pacz w luzderka, bo motury so wszendzie", a to, że my przepisy mamy w dupie to już nie ma wpływu na ilość wypadków.

A murzyny jak to murzyny - uczyć i robić się nie chce, a to zrobimy rozpie**ol, że nas uciskajo.

bard1988

2020-07-22, 08:13
Barnellini napisał/a:

A co miał k***a zrobić przy takim zdarzeniu wezwać straż pożarną i trzy karetki pogotowia? Fakt, że jest imbecylem i gdyby obok były bagiety to dostałby mandat ale na jego głupie szczęście nic się nie stało. Przynajmniej na filmie tyle widać. Jeśli dziecko doznało jakichś obrażeń to rzeczywiście można by wezwać policję ale raczej mu się przyfarciło.
Zresztą jakbyś jechał łyknięty bez prawka też byś sp***alał




Mam nadzieję, że nie prowadzisz żadnego pojazdu mechanicznego po drogach publicznych.

Zbyszek.

2020-07-22, 08:18
znam dwóch braci bliźniaków co mieszkają wolsztynie

zakmen

2020-07-22, 12:33
twojamatkajestgruba napisał/a:

Duża wina nagrywającego. Nie wiem, czy tak było, ale motocyklista mógł się zasugerować tym, że dostawczak/autobus już rusza i pasy puste.
Najlepsza jest muzyka - tak, jakby na filmie miały dziać się dantejskie sceny.



Na pasach jest bezwzględny zakaz wyprzedzania. Wina tylko i wyłącznie motocyklisty. Swoją drogą takie najeżdżanie na pasy to też idiotyzm. Ile by mu to zaoszczędziło? Pięć sekund?

Skolopendromorf

2020-07-22, 20:26
Muzyka jakby ten dzieciak na pół się rozwalił.

CObyNIEbyło

2020-07-23, 16:09
Wyszło głupio i wstyd mi za motocyklistę... Nie tłumaczy go nic...

ZochO

2020-07-24, 21:55
według polskiego prawa w miejscu i czasie potrącenia nie miał prawa znaleźć się ani motorzysta, ani to dziecko. Tak twierdzi Ustawa Prawo o ruchu drogowym. Ale żadna madka tego nie zna

Tr...........ty

2020-07-25, 21:48
ZochO napisał/a:

według polskiego prawa w miejscu i czasie potrącenia nie miał prawa znaleźć się ani motorzysta, ani to dziecko. Tak twierdzi Ustawa Prawo o ruchu drogowym. Ale żadna madka tego nie zna



To podaj cytat, w którym "Ustawa twierdzi", że na drodze dla rowerów krzyżującej się z pasem ruchu, nie może znajdować się rowerzysta