18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocyklista pomaga bezdomnym

HooliganRR • 2014-10-09, 14:04
Jak dla mnie, to typowi należy się zimne piwo :piwo:
Nie ma co, wszystkim może się to przytrafić, tym bardziej przy naszej sytuacji w kraju.


ps. Gimnazjalistom i studentom radzę przewinąć do 33 sekundy, bo i tak nic nie zrozumiecie :idzwch*j:

Michael_Myers

2014-10-09, 14:10
Gdyby nie miał możliwości nagrywania swoich dobrych uczynków, to pewnie by nic nie działał bo po co jak lajków, piwek itd nie dostanie.

HooliganRR

2014-10-09, 14:13
A Ty jesteś prorokiem i znasz losy? 14:13, to teraz w gimbazach tak szybko was do domu puszczają?

escimo

2014-10-09, 14:16
Ja do końca tego nie rozumiem.
Pomaganie bezdomnym, są miejsca w którym pomaga się bezdomnym. Skoro bezdomny nie chce tam iść tzn. że woli żebrać i chlać dyktę.
Zamiast tego, lepiej te produkty zaniósł by właśnie do takiego przytułku, albo do jakiegoś domu dziecka, gdzie ludzie uczciwi je dostaną. A tak wspiera menelstwo leżące i żebrające na ulicach.

0statniSprawiedliwy

2014-10-09, 14:36
Esiusz napisał/a:

Gdyby nie miał możliwości nagrywania swoich dobrych uczynków, to pewnie by nic nie działał bo po co jak lajków, piwek itd nie dostanie.



No i co? Bezdomny dosatnie jedzenie, motocyklista piwka, subki i wszyscy będą zadowoleni. Może udostępniając filmiki pociągnie następne osoby za sobą i zrobi jeszcze większą robotę?

bartolomir

2014-10-09, 14:58
co on ma k***a dwie głowy? Oo

gramwto2014

2014-10-09, 15:11
skur*ielek robi cyrk by zbierać obejrzenia na portalach, pewnie ma z tego niezłą kasę , a ta jego pomoc to ch*ja warta...

gdyby naprawde chcial pomagać to wiedział by również co to skromność, a nie nagrywać i jarać się tym potem jak reksio szynką...

Rax

2014-10-09, 15:17
i o to chodzi... wszelki "socjalizm" lezy w rekach ludzi, oddolnie, i nie ma prawa byc narzucany przez panstwo

a cale kurestwo i zlodziejstwo miedzy nami tylko argumnetuje i sprzyja k***om i zlodziejom ze szczytu we wdrazaniu tego systemu...

kiedy ludzkosc to zrozumie... bedzie za pozno - dla tych ktorzy tego nie zrozumieja

@gramwto i tak robi wiecej niz hejtowanie na klawiaturce

Irenvelle

2014-10-09, 16:04
Ckliwe gówno, zyskał bym szacunek tylko gdyby robil cos takiego bez kamery, ale wtedy bym o tym nie wiedzial, wiec rownie mocno mial bym to w dupie, j***na incepcja

longlong7

2014-10-09, 18:27
czy to ptak?! czy samolot?! nie! to pie**olony motocyklista z kamerą w głowie który chce zabłysnąć w internecie...
co by zrobił bez kamerki?
gówno, dał po piździe i odjechał na tylnym kole jak to motocyklista
wystarczy tylko pie**olona aureola w kształcie kamerki i zmieniamy się z superbohatera
jaki będzie następny numer? pomysły się przecież kończą

pomaranczowy4

2014-10-10, 00:20
"daj biedakowi rybę to ja zje i dalej bedzie głodny..ale daj mu wódkę,,wędkę to sam tych ryb nałowi" władeczek miał racje

4h...........ch

2014-10-10, 13:57
Motocykliści robią znów propagandę że są dobrzy?

Jeśli ktoś jest ok nie musi tego udowadniać sobie ani innym, a tym bardziej na yt

maksymilian45

2014-10-10, 14:21
HooliganRR napisał/a:

Jak dla mnie, to typowi należy się zimne piwo :piwo:


gdyby przyszło co do czego to zamiast dać mu to piwo sam byś je wypił.

Xx...........oJ

2014-10-10, 14:21
A uczniowie szkół średnich? ;)