18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocykliści vs policja USA

hakashi • 2015-08-28, 18:09
Jak skomentujecie ?


skrtrk

2015-08-29, 04:38
zawsze jak widzę tak ubranych motocyklistów to czekam aż się wypie**olą i sobie całą skórę zedrą :D

waloos

2015-08-29, 21:10
Że też nie sprzątnął tego "the niggest", ale z drugiej strony, w magazynku kul może z 10-12 a murzynów cała banda.

BadMan666

2015-08-31, 01:58
E no. Gruby wyluzowany, pewnie gdyby to był jakiś młodzik to od razu by murzyna odstrzelił. Z resztą dobrze, że go koledzy powstrzymali bo by ich jak psy wszystkich wystrzelali, tzn. szkoda :amused: :idzwch*j:

eterhal

2015-08-31, 12:46
Szajba_Man napisał/a:

Wg naszego prawa zabronione jest wyprzedzanie pojazdu uprzywilejowanego z włączonymi sygnałami.
:


Zapomniałeś dodać, że tylko w mieście.

Sonal

2015-08-31, 13:20
@up - a czy akcja jest poza terenem zabudowanym? Komentujemy filmik - a nie kodeks drogowy.
A tak poza ty - to co się dziwić jak motocykliści to gorsza zaraza niż murzyńska plaga emigrantów.

Cahir091

2015-08-31, 13:39
Proponuje się nie zesrać i nie wrzucać wszystkich motocyklistów do jednego worka.
Myślałem że są tu w większości dorośli normalni ludzie którzy lubią dobre klimaty, tj motocykle i to co się z nimi łączy, ale no widzę bandę płaczących pedałów i bardzo tego nie rozumiem...
Wiem że nie każdy lubi klimaty motoryzacyjne, towarzystwo pięknych kobiet czy dobrą muzykę, ale po co tak się z tym obnosić?

Siekul

2015-08-31, 13:48
@up Tak to jest na tym świecie. ;) większość afroamerykanów (zawsze mnie ta nazwa śmieszy) to przestępcy i po prostu ludzie "gorszej" kategorii, to nie jest żaden rasizm względem nich, po prostu badania tej rasy potwierdzają to co użytkownicy sadistica pod każdym filmikiem z agresorami tego koloru skóry wypominają... btw. powracając do tematu motocyklistów - niestety w ich pół-świadku* jest podobnie, większość to myślący tylko o tym, by zapie**alać debile nie znających podstawowych praw szacunku dla innych kierowców, dla cudzego życia itp. z resztą - o tym też głośno tutaj na sadisticu - nie będę tłumaczył. :)

*pół-świadku - czemu użyłem tego słowa? Bo motocykliści to tak naprawdę ludzie, którzy jakimś cudem jeszcze żyją, są w połowie na ziemi, a w drugiej połowie w miejscu, które sobie wymyślili, że się przeniosą po śmierci.

Nikolay

2015-08-31, 14:20
Kodeks drogowy (art. 24 p. 11) zabrania wyprzedzania pojazdu uprzywilejowanego na obszarze zabudowanym. Oznacza to, że poza tym obszarem przepisy dopuszczają wyprzedzanie każdego pojazdu uprzywilejowanego.

qwerq221

2015-08-31, 14:22
Jak nie Hameryka bez strzałów bez zabójstw... ale widać jaka to silna i stanowcza policija w tej ameryce... ahhah pie**olone jelenie gdy ktoś im podskakuje solo od razu cały magazynek w klate mu wyjebią i gościa nie ma a pies wielki boss bo zaj***ł jakiegoś szczekającego siurka. A tu proszę ładna grupka i sk***ysyn nawet nie miał odwagi chwycić po broń. pie**olone k***y.

socjalmmv

2015-08-31, 14:22
@Cahir091
Szczerze mówiąc nie wiem tak naprawdę o co tym ludziom chodzi [wrodzone cebulactwo/chęć uprzykrzania innym życia - nie mam pojęcia], jak ja np widzę motocyklistę w lusterku to zawsze mu robię miejsce do przejechania, po to się przecież kupuje motocykl aby nie stać nim w j***nych korkach. Nic z tym nie poradzisz taka jest moda na jechanie motocyklistów.
Osobiście nigdy mi się nie zdarzyło aby któryś motocyklista zajechał mi drogę czy wyprzedzał na chama, wręcz przeciwnie zawsze z kulturą dziękują mi za ułatwienie przejazdu w przeciwieństwie do niektórych j***nych buraków w samochodach których przepuszczam.

Bonzacz92

2015-08-31, 14:36
Czarny grubas szykuje się do zaatakowania policjanta dopiero gdy widzi, że przychodzi więcej jego kumpli by mogli go odciągnąć, co za pokaz :lol:

gtrunio

2015-08-31, 15:21
może się nauczy, że dwa koła to p*zdowaty wybór :D