18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocykl, który ma już dość pokazu i postanawia uciec.

MichaU • 2013-04-06, 11:28
Akcja od 1:10.

I2ufu5

2013-04-06, 11:39
Uwolnić motory !

swistakowski

2013-04-06, 17:06
hahaha najbardziej rozj***ł mnie ten łysol biegnący :)

Sadystyczny Skurwiel

2013-04-07, 01:45
Podoba mi się zachowanie kolegów, zamiast stać jak te p*zdy to pomagają.

shiters

2013-04-07, 01:50
Pomagaja, bo to są motocyklisci. Ludzie, którzy chetnie pomogą, szanujacy sie nawzajem, ktorych laczy jedna pasja. A kierowcy aut? Moze nie bede komentować.

Devas

2013-04-07, 01:55
i chu uj nie qwiem ao o co chdozi ael piw o dam ; daaa

astmuus

2013-04-07, 01:57
Mam wrażenie, że ten motocykl miał ochotę powiedzieć "I'm done, fuck you!".

cts

2013-04-07, 02:24


lewa w górę ;)

Pokahontaz

2013-04-07, 02:48
@shiters

Stunterzy to nie motocykliści, ty pewnie należysz do tej grupy bractwa motocyklowego ale wy o stuntach nie wiecie nic. Nie wrzucajcie nas do jednego worka z wami i waszymi śmiesznymi tekstami typu lewa w górę. U stunterów jest lewa w dziure - pić, ćpać, r*chać, zapie**alać.

KaRRol

2013-04-07, 03:09
A dla mnie stunterzy to lekkie pozerstwo. Oczywiście szacun za odwage, umiejetności ale doskonalenie się w czymś co raczej średnio pomoże Wam wyjść z ciężkiej sytuacji na drodze jest co najmniej mało sensowne.
Tak samo jak jazda po zamknietych parkingach czy odcinkach - ok, pod względem bezpieczenstwa jest to wch*j mądre i chwała Wam za to, ale nie wiem jak może się to nie znudzić i jaki w tym sens...
I wiem że zaraz pójdą pociski, ale post wyżej jest naprawde wk***iajacy i średnio mi się chce wierzyc że pisał to ktoś z czołówki polskiego Stunt'u. Zwłaszcza że każdy kto się tym zajmuje na serio ma wyżej w hierarchii spedzania czasu pizganie moto niz wprowadzania się w stan uniemożliwiający zajawkę ;)

Realbartu

2013-04-07, 11:04
@KaRRol

Jazda po zamkniętym terenie dla Ciebie w ch*j nudna, bo Ty pewnie zapie**alasz między pieszymi i samochodami na kole, albo driftujesz między ciężarówkami po dwupasmówce...

ejdzbikej

2013-04-07, 15:09
KaRRol napisał/a:

A dla mnie stunterzy to lekkie pozerstwo. Oczywiście szacun za odwage, umiejetności ale doskonalenie się w czymś co raczej średnio pomoże Wam wyjść z ciężkiej sytuacji na drodze jest co najmniej mało sensowne.



Co ty pie**olisz.
Idac tym tokiem rozumowania skoki narciarskie czy jakikolwiek inny sport sa malo sensowne bo nie pomoga ci wyjsc z ciezkiej sytuacji na drodze.

Sport to sport, po co to pie**olenie.

KaRRol

2013-04-07, 22:50
nie nie :) ja akurat śmigam po torze i po lasach, wolę motocross i enduro od asfaltu ;) fakt, może troche przesadziłem, bo stunterzy technike jazdy mają wch*j wyrobioną ale wk***iła mnie wypowiedź powyżej mojego postu :)