18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motociąg

krasnal_hałabała • 2019-11-14, 13:26
Witajcie Sadole, tego dnia chciałem wam przedstawić maszynę która zmieni życie milionów ludzi, cud tadżyckiej motoryzacji, przed wami: Motociąg.



Hazio

2019-11-14, 14:07
W Indiach ze trzystu chłopa spokojnie by weszło na to.

Salieri16000

2019-11-14, 14:22
Wszystko ładnie-pięknie, ale to jest Sadistic! Wróć tu z materiałem- chociażby zdjęciowym, jak ktoś się na tym rozpie**oli. Amen.

Halman

2019-11-14, 15:01
Salieri16000 napisał/a:

Wszystko ładnie-pięknie, ale to jest Sadistic! Wróć tu z materiałem- chociażby zdjęciowym, jak ktoś się na tym rozpie**oli. Amen.


jak tym czymś przetnie na pół hindusa lezącego na torach to luz.. :krejzi:

zdun

2019-11-14, 16:46
Jak by to był lachociąg to można próbować na harda, a tak...

IOI

2019-11-14, 17:13
ja bym nie pogardzil, taki normalny (z tego okresu - lata 20) indian teraz jest wart kilkadziesiat tys $ taki wynalazek tez moze byc troche warty

banerr

2019-11-14, 19:19
No ładne cacko.

krasnal_hałabała

2019-11-14, 20:23
IOI napisał/a:

ja bym nie pogardzil, taki normalny (z tego okresu - lata 20) indian teraz jest wart kilkadziesiat tys $ taki wynalazek tez moze byc troche warty



Może i by był, jeśli to jakaś znana marka, jeszcze więcej byłby wart gdyby to była znana marka a jednocześnie model byłby rzadki, to znaczy gdyby nie zeszło wiele z nich z taśmy produkcyjnej, poza tym towar jest wart tyle ile ktoś jest gotów za niego zapłacić, może znalazłby się amator na to coś ale to jest raczej motocykl wbudowany na ramę od jakiegoś małego, starego wagonika, kojarzę co to za wagonik ale nie znam nazwy tego i mało kto chciałby coś takiego kupić, to raczej ciekawostka niż kolekcjonerka, nie dałbym za to więcej niż stówę. Ale ciekawostka jak najbardziej super.

Dlatego wrzuciłem.

mattheo

2019-11-14, 21:57
krasnal_hałabała, Indian to jest znana marka, bardzo ceniona i poszukiwana. Uwierz mi ze kazdy szukajacy chocby czesci kolekcjoner wsysnal by to nosem gdyby sie na to natknal. Indian to legenda tak samo jak Harley.

To jest najprawdopodobniej Indian Big Twin z 1913 roku.






Andrzejas

2019-11-14, 23:01
Podoba mi się twoje podejście, krasnal. Następnym razem, jak znajdziesz coś, co Cię nie interesuje, to pisz mi od razu na PW. ;-)

bercisko

2019-11-15, 04:59
A to na kierownicy to zbiorniczek paliwa? No to za dużego zasięgu nie wróżę

Wiewór

2019-11-15, 07:28
Klasyki Indian to ceniona wśród kolekcjonerów w USA marka. Motocykl tej firmy w dobrym stanie kosztuje fortunę,
Nowe motocykle tej marki kosztują więcej niż średniej klasy samochód. To są motocykle dla prawdziwych mężczyzn a nie plastikowe japońskie wiertarki.

krasnal_hałabała

2019-11-15, 13:06
mattheo napisał/a:

, Indian to jest znana marka, bardzo ceniona i poszukiwana. Uwierz mi ze kazdy szukajacy chocby czesci kolekcjoner wsysnal by to nosem gdyby sie na to natknal. Indian to legenda tak samo jak Harley.
To jest najprawdopodobniej Indian Big Twin z 1913 roku.



Rzeczywiście, mea culpa, nie znam się na motocyklach a nie zauważyłem oznakowania na motocyklu, zdjęcie jest zbyt niewyraźne ale jedna uwaga, kolekcjoner szuka zazwyczaj maszyny z oryginalnymi częściami i nieprzerobionej oraz w dobrym stanie, to cudo nie spełnia tych warunków.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-11-15, 18:42
krasnal_hałabała napisał/a:

Może i by był, jeśli to jakaś znana marka, jeszcze więcej byłby wart gdyby to była znana marka a jednocześnie model byłby rzadki, to znaczy gdyby nie zeszło wiele z nich z taśmy produkcyjnej, poza tym towar jest wart tyle ile ktoś jest gotów za niego zapłacić, może znalazłby się amator na to coś ale to jest raczej motocykl wbudowany na ramę od jakiegoś małego, starego wagonika, kojarzę co to za wagonik ale nie znam nazwy tego i mało kto chciałby coś takiego kupić, to raczej ciekawostka niż kolekcjonerka, nie dałbym za to więcej niż stówę. Ale ciekawostka jak najbardziej super.
Dlatego wrzuciłem.



Drezyna
Drezyna – pomocniczy pojazd kolejowy z napędem mechanicznym ręcznym lub spalinowym, służący do nadzoru stanu linii kolejowych, a także do diagnostyki lub przewozu pracowników i materiałów w celu utrzymywania nawierzchni linii kolejowej