18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Most w Anhui, Chiny.

Indywidualista • 2022-09-22, 14:13
Podobno ciężarówka z olejem silikonowym zderzyła się z innym samochodem i most wygląda jak droga do piekła.


t0m3k__

2022-09-22, 22:34
wojtekpwse napisał/a:

Teraz trzeba im powiedzieć, że wiszą miliard dolarów za pozostawiony ,,ślad węglowy”. A sorry zapomniałem, że na to srają i nie są frajerami do dymania przez dojczlanckie geszefty.Produkują więcej a maja mniejszy ślad węglowy niż Polacy, do tego inwestują w czysta energię prawie tyle ile wynosi nasze pkb. No i w przeciwieństwie do polski maja wskaźnik negatywny.

nudzimisiexd

2022-09-22, 22:59
wojtekpwse napisał/a:

Teraz trzeba im powiedzieć, że wiszą miliard dolarów za pozostawiony ,,ślad węglowy”. A sorry zapomniałem, że na to srają i nie są frajerami do dymania przez dojczlanckie geszefty.Sadol standardowo iq na minusie.

Chinole mimo syfu przeprowadzają najszybsza w historii przemianę w zielona energię na świecie. Aktualnie syfu w atmosferę per capita mniejsze ma Chiny niż Polska. Nie, to nie tylko UE zmienia politykę energetyczna, my to zaczęliśmy najwcześniej ale inni zapie**alaja ostro w temacie - vide ww Chiny.

Proszę, opracowano, wiedza nie boli:

https://www.csis.org/east-green-chinas-global-leadership-renewable-energy

Chińczycy wydawali w 2016 ponad 2 razy więcej w zielona energię niż Europa:
https://www.weforum.org/agenda/2016/06/china-green-energy-superpower-charts/

Chińczycy rowniez są top1 w produkcji zielonej energii na świecie:
https://www.weforum.org/agenda/2016/06/china-green-energy-superpower-charts/

Chinole dosłownie w 10 lat przeszli z 100% węgla i innego gowna na 40% zielonej energii
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Electricity_sector_in_China


Ale tak sadolki nieuki - tylko my jesteśmy poj***ni na punkcie ekologii :lol:

Autentycznie przeraża mnie ze takie debile jak wy macie prawa wyborcze. Eksperci od szczepionek, covida, zielonej energii, geopolityki, religii i wszystkiego innego. Niestety wszystko oparte na rozumowaniu świata jak jakiś jaskiniowiec - na kłamstwie i debilizmie.

Ze wam się k***a nawet nie chce poświecić minuty na poczytania zanim jape otworzycie, ale wy nie :lol: wy pie**olicie cały czas te same kłamstwa, dezinformacje, fejki i inne gowna jak zacieta plyta :lol:

I co najzabawniejsze - wy powaznie myślicie ze macie racje i naprawdę wierzycie w to ze jesteście tymi mądrymi w tym narodzie :lol:

ZenObi

2022-09-22, 23:18

nudzimisiexd napisał/a:

Sadol standardowo iq na minusie.
(...)No i znów - jaka nagła cisza nastąpi... mordeczki w kubełkach pochowane, bo za dużo czytania, cięzko z faktami dyskutować... No i nawet nie ma jak wyzwać od lewaków, cholera :Drayner1790

2022-09-23, 01:36
wojtekpwse napisał/a:

Teraz trzeba im powiedzieć, że wiszą miliard dolarów za pozostawiony ,,ślad węglowy”. A sorry zapomniałem, że na to srają i nie są frajerami do dymania przez dojczlanckie geszefty.wk***iam sie cały dzień a pozniej ktoś mi uświadamia ze jest jeszcze gorzej

dzieki

woki

2022-09-23, 02:58
Dawno nie widziałem tak ch*jowego kamerzysty.

bojas1

2022-09-23, 16:39
wojtekpwse napisał/a:

Teraz trzeba im powiedzieć, że wiszą miliard dolarów za pozostawiony ,,ślad węglowy”. A sorry zapomniałem, że na to srają i nie są frajerami do dymania przez dojczlanckie geszefty.Nic nie zapomniałeś - po prostu nie masz pojęcia o czym piszesz. Co jak co, ale wbrew pozorom Chiny dbają o "ślad węglowy".