18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moskiewski pedałek ...

~McSadol • 2023-06-05, 20:34
nie ma lekko w tym kraju ... :-D


Eryk88896

2023-06-08, 07:00
Syn_Milionera napisał/a:

Zniewieściała p*zda próbująca oszukać otoczenie.
Kobieta to energia żeńska. Facet przebrany za kobietę to zniewieściała męska p*zda.
Lewactwo obudziło się z tolerancją i pseudo miłością dopiero jak już cywilizacja została zbudowana krwią i wysiłkiem energii męskiej. Teraz chcą osiągnąć przywileje w tym świecie, bez pracy i walki, a jedynie samymi przywilejami systemowymi.



raczej ten "meski" osobnik zadna krwia i wysilkiem nie wypracowal sobie na swoja pozycje w tym swiecie czy przywileje, w gruncie rzeczy wszyscy urodzili sie w czasach w ktorych juz nie musieli o nic walczyc. Wiec nie widze zadnych powodow by jeden czlowiek przyzwalal sobie jakies wlasne prawo do napie**alania innych bo ma takie widzimisie. Cieszy jednak niezmiernie fakt, ze tacy ludzie rowniez odczuwaja strach, chociazby przed policja, bo gdyby nie ona, to takie patologie by chodzily ci po domu i mordowaly ci rodzine bo mialyby na to ochote, lub jakies inne gowno argumenty. Dlatego cieszy mnie fakt, ze w kraju istnieje instytucja policji i karania takiej patologii, bo mozna nie lubic takich pedziow, ale fizycznie ci krzywdy raczej nigdy nie wyrzadza.

JebacJulki1488

2023-06-08, 14:28
Geraldinio napisał/a:

hehe cwany ten ruski faszysta. Jak wielu skrajnych prawaków jest pewnie krypto gejem i ch*jowo tak przy kumplach się do pedałka przytulić, więc sprowokował bójkę ze zapasami na glebie. 0:55 nawet pałę chciał mu do mordy wsadzić, ale nie zdążył, blok ekipa go powstrzymała



wyginaj na donalda czy inny ściek lewacki kasztanie

takamahi

2023-06-13, 01:14
Ja pie**olę, prawie 50 lat na tym świecie żyję i nie rozumiem k***a co komu to przeszkadza. Jak jakiś gość chce się pieprzyć z facetami to niech się pieprzy z facetami, dopóki do mnie nie startuje to mam na to wywalone, nie przeszkadza mi to. Jak facet chce wyglądać jak baba, jebie mnie to, najwyżej go obśmieję ale też mi to nie przeszkadza. Najwięcej zła na tym świecie jest nie przez LBG i ch*j wie co jeszcze, nie przez religie itp tylko przez to że jeden drugiemu chce narzucić swoje poglądy i mówić innym jak mają żyć. Niech każdy zajmie się sobą, rząd obywatelom powinien dać max swobód a nie wpie**alać się do łóżka, szafy, portfela, itp. itd.
Żyj i daj żyć innym w spokoju, no może poza emigrantami z czarnego lądu, oni za bardzo odstają cywilizacyjnie i mentalnie więc niech żyją w spokoju ale u siebie.