18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moskiewski marszczyfred ...

~McSadol • 2022-08-09, 22:20
laskę najwidoczniej to nie rusza ....


Maniecky

2022-08-10, 06:35
reznik666 napisał/a:

Skarpety nosi się po to żeby wchłaniały pot ze stopy. Nosząc sandały ze skarpetą sprawiamy ze sandał po czasie nie będzie j***ł sandałem ale kurewski umysł stadny ktos powiedzial to łykneli. Tak samo biale skarpety to tez wstyd xd Czekam az jakis baran wymysli modę ze wogole skarpety to wstyd i do butow tez nie nosić i wymysla specjalne buty z wbudowana skarpeta w środku... taka wygoda skarpet nie trzeba prac ale za to jebiace buty wymieniac co miesiac hehe. cos dla producentow butow moze niech kampanie robia gluptaki wszystko ykna hehe. Moze debil mial na mysli japonki bo skarpeta sie wrzyna w palce? Ale do tego tez wymyslili skarpety z palcami a zreszta to kogos sprawa czy mu przeszkadza wrzynajaca sie w palce skarpeta a nie samozwanczego chamskiego prekursora mody.



Jesli dobrze zrozumialem ten ch*jowo napisany wpis to jestes pro skarpetowo sandalowy.... kazdy jeden nosiciel skarpet i sandalow jakiego spotkalem w zyciu, byl kompletnym dnem, alkocholikiem, meczydupa, degeneratem, zwyrolem, obiektem kpin wsrod kobiet i ogolnie byl beton i mrok jak sie bylo skazanym na towarzystwo takiego Janusza. I zaden k***a instynkt stadny, juz jak mialem 4 lata i matka chciala mi zalozyc sandalki na skarpetki, albo nawet same sandalki, to byla awantura bo czulem ze to jakas gejoza.

baronturbina

2022-08-10, 07:29
Jak by nie kolor skóry i metro, to sądząc po sandałach i skarpetach… No mieszkaniec Podlasia jak nic.

ra0mir

2022-08-10, 07:41
Śmiechy chichy... ale takie zjeby się "rozwijają". Kilka takich akcji bez reakcji otoczenia i kolega pójdzie o krok dalej.
A że to j***ne kacapy to życzę żeby skończył jako seryjny gwalciciel-morderca :mrgreen:

Hetman_Wielki

2022-08-10, 08:22
mógł se nakręcić laskę, jak siedzi, później wstaje.... czy wypina

miałby materiał do walenie na najbliższe 2 lata hahah :-)

MobyBigDick

2022-08-10, 11:20
Jakiś mały ten jego fred... ta cenzurka to 5 pixeli...

Polacco Sivusco

2022-08-10, 11:43
Taki mały, że jednym pikselem nakrył by kuśkę....zmarnowali 9 pixeli wiecej

Exclip

2022-08-10, 12:39
Love_is_Love napisał/a:

W czym Wy macie problem. Sandał pasuje do skarpet jak bułka do masła. Jakiś debil powiedział kiedyś że jest inaczej, a Wy powtarzacie to jak barany



Jak ci zimno zaloz buty, jak cieplo sandaly bez skarpet januszu

No-idea

2022-08-10, 13:17
Sandały w ogóle dla faceta to jakas pomyłka. Zakonnikom i rzymskim grupom rekontrukcyjnym to tylko przystoi. Facet w sandałach to gejoza jak ch*j.
To samo klapki czy japonki. Na basen, do sauny, pod prysznic. Ale k***a na ulicę? To trzeba nie miec zadnego szacunku do samego siebie.

hardowski

2022-08-10, 14:39
Ja mam wyj***ne w wasze sandałowo-skarpetowo-butne wojenki... :roll: Niech każdy nosi co chce i jak chce... Może łazić w gumiakach bez skarpet i spodni, albo w japonkach ze skarpetami w kombinezonie narciarskim... ch*j komu do tego... :roll:

outline

2022-08-10, 15:19
Love_is_Love napisał/a:

W czym Wy macie problem. Sandał pasuje do skarpet jak bułka do masła. Jakiś debil powiedział kiedyś że jest inaczej, a Wy powtarzacie to jak barany



Ja powiem więcej, tutejsi pie**olą że to domena polaków, a prawda jest taka że wystarczy tylko pojechać chociażby do szwajcarii i tam w piździe mają to jak kto wygląda i łazi takich w sandałach i skarpetach od ch*ja!

Malone89

2022-08-10, 16:32
Maniecky napisał/a:

Jesli dobrze zrozumialem ten ch*jowo napisany wpis to jestes pro skarpetowo sandalowy.... kazdy jeden nosiciel skarpet i sandalow jakiego spotkalem w zyciu, byl kompletnym dnem, alkocholikiem, meczydupa, degeneratem, zwyrolem, obiektem kpin wsrod kobiet i ogolnie byl beton i mrok jak sie bylo skazanym na towarzystwo takiego Janusza. I zaden k***a instynkt stadny, juz jak mialem 4 lata i matka chciala mi zalozyc sandalki na skarpetki, albo nawet same sandalki, to byla awantura bo czulem ze to jakas gejoza.


Alkoholikiem. A poza tym to teraz są modne skarpety w sandałach i może nie teraz ale za 5 lat to już będzie norma.

Makulata

2022-08-10, 16:49
c**a siedzi, nagrywa i czeka aż ją zr*cha, by później móc płakać, że zgwałcił xD

Marian_Koniuszko

2022-08-10, 17:40
Autorka filmu najwidoczniej lubi taką reakcję facetów na swój widok: ;-)