18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moro? No nie sÄ…dzÄ™.

Gewcio • 2013-09-04, 21:14



Jak widać, zaj***ne z dzidy.

kuczej

2013-09-04, 21:24
kama.... morosutra? O.o

Navalony

2013-09-05, 06:35
To nie moro tylko pantera w kobiece kształty laiku;p

lasyk

2013-09-05, 08:26
"Patrz dokładnie" Tutaj zawodowi onaniści zdążyli zobaczyć sylwetki lasek zanim w ogóle ujrzeli ten obrazek.

mazoke

2013-09-05, 08:50
ok tyle ze ten obrazek ni **uja nie jest sadystyczny. Dlaczego z obrazkami tego typu nie pojdziecie na kwejka albo inny szit. Przeciez ani to smieszne, ani ciekawe, ani sadystyczne. Tu maja byc polamane rece, wypadki, krew i wszystko co najgorsze, a nie obrazek z koszula ktora zamiast moro ma zarysy kobiet. OMFG Quo vadis Sadisticu

Alonso

2013-09-05, 09:56
Nam tylko jedno w głowie

POW667

2013-09-05, 11:46
@trebeter pełna wersja :) :




Po drugie: k***a, nigdy siÄ™ nie nauczÄ…. To jest MORO:


modyf

2013-09-05, 14:12
up brawo jednak kliknÄ…Å‚eÅ› link do wiki :)
taaak, ja też ;)
ale bawią mnie takie 'spece' - pozostałe 98% rozumie o co chodzi i używa tego określenia, często wiedząc, że nie jest ono do końca precyzyjne. Dla ludzi moro=kamuflaż, tak samo jak TIR=samochód ciężarowy. I ch*j, masz rację - nigdy się nie nauczą, bo gówno to kogo obchodzi jak wiadomo o co chodzi.

Leginek

2013-09-05, 14:54
@modyf taki tok rozumowania przedstawiają ludzie ze wsi (nie ubliżając tym samym) a język często na tym cierpi. nie próbuj usprawiedliwiać swojej ignorancji bo w sumie można by było nazwać Ciebie "gównozjebem" i przecież ,i tak każdy wiedziałby o co chodzi. Jeżeli jest jakaś terminologia to się nią powinno posługiwać ,zwłaszcza że to nie są tajemne sztuki ukrywane przed zwykłym człowiekiem.
DementujÄ™ jak reszta, to nie jest moro.

modyf

2013-09-05, 17:24
@Leginek, uwierz mi, ludzie mają większe problemy niż moro czy tiry.
Powiedz mi więc, jak podpisałbyś poprawnie obrazek????
Mundur wojskowy wz. JKW-18? Patrz dokładnie?
No jak należałoby to podpisać purysto językowy, obrońco czystości języka polskiego, który nie wie gdzie i jak stawia się przecinki?

Dlaczego czepiaczu w swoich postach używasz słów "fele", "jump scare'ów", "krata browarów", (tak na 4 ostatnie Twoje posty patrząc)?? Sam baranie zdania poprawnie nie potrafisz napisać (zwłaszcza interpunkcja leży po całości), ale tutaj musisz się doj***ć, żeby wyjść znawcę. Obrońca polskiego k***a go mać.
A kompletny brak logiki wykazałeś w akapicie (wiesz co to?) o gównozjebie - ale chciałeś mnie na siłę obrazić rozumiem; tym niemniej wyjaśnie Ci baranku - wzór na obrazku znany będzie 95% ludzi jako moro, jak napiszesz kamuflaż wz. SE-12 zrozumie cię może 2%... Jak nazwiesz mnie gównozjebem będzie dokładnie na odwrót.
Ehhhh, zapomniałeś dopisać "jestę ekspertę"

H88tman

2013-09-05, 18:05
Zaiste potrzebowałem dwutygodniowego kursu fotoszopa i pięciu godzin na usunięcie adresu. Za lenistwo piwka nie ma



Leginek

2013-09-05, 18:54
@modyf Staram się używać odpowiedniej terminologii ,która często nie ma odpowiedników w języku polskim. nasz język jest bogaty w synonimy i można by zaprzestać na napisaniu "kamuflaż" . Co do moich przecinków i konstrukcji zdań to nie twierdzę, że jestem ekspertem. W stawianiu przecinków jestem beznadziejny ale stawiam je tam gdzie wiem, że będą. Bronię języka ojczystego gdyż już mam znajomych, którzy wychodząc z tego samego założenia, obecnie mówią beznadziejnie. Często uniemożliwia to jakiekolwiek porozumienie się. I nie ... nie usiłuję Cię obrazić, lecz dobitnie przedstawić ową sprawę, jeżeli Cię to uraziło to przepraszam

Fredoo

2013-09-05, 20:32
dobra dobra ale gdzie to kupic?