18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morderstwo na ulicy

Graczpolska • 2013-06-24, 20:36


Udawał trupa na osiedlu. Obczajcie reakcje, kto policzy k***y?

Schabik

2013-06-24, 21:45
Piwo dałem za gościa co od razu chciał dzwonić i tego z psem. A "żart" denny...

rksrobert

2013-06-24, 22:04
A kto jako jedyny chciał dzwonić? "Dresiki", aż dziwne.

Slipak

2013-06-24, 22:12
2:24 - po co przy takiej jakości cenzura...

remik93

2013-06-24, 22:45
@~Angel:

Właśnie, że to nie jest do końca tak. Widzisz laskę która widzi taką sytuację, to co robi? Ucieka. I Tyle.

A jak się dowie, że to żart to jak ma coś w głowie to sobie przemyśli jak się powinna zachować gdyby to nie był żart i na następny raz podejdzie z większym opanowaniem do tego.

Frusciante93

2013-06-24, 22:59
Pamiętam do dzis.Ja z moim bratem, kuzynem i sąsiadem jak to kidki naoglądaliśmy się jackassów.To więc postanowiliśmy stworzyć własną lalkę dla beki, tak dla zabawy.Postanowilismy ja zanieść na uliće obok której znajduje się malutki las.Przykryliśmy tą lalkę płytą chodnikową i schowaliśmy sie w lasku.Co auto się zatrzymywało to mieliśmy ubaw po same kule.Któryś z nas wpadł na pomysł aby wracać już do domu(rodzicom powiedzieliśmy że idziemy biegać, sąsiad nawet wziął plecak z butelkami z wodą) i gdy wracaliśmy zajechały do nas dogi od tyłu.Ja 5 klasa podstawówki obsrałem się strasznie.Zapakowali nas do radiowozu we 4(zastanawiałem się nad uczieczką, ale zauważyłem że w środku radiowozu nie ma klamek).Błagaliśmy panów policjantów aby puścili nas do domu bo mieszkamy dosłownie 100m dalej, ale ci swoje, zawieźli nas na komisariat po odbiór przez rodziców.Na posterunku panowie posadzili sobie lalkę w korytarzu a nas zaprowadzili do jakiegoś pokoiku.Oczywiście spisywanko, a w tle było słychać śmichy chichy i robiące zdjęcia aparaty.Policjanci mieli bekę robili sobie zdjęcia z naszą lalką, tak była realistyczna.Przyjechali po nas: mój ojciec i wujek(obaj w stanie wskazującym po uprzednim spożycziu wina) z sąsiadem.Oczywiście przy policjantach dostaliśmy burę, a gdy wyszliśmy z komisariatu mieli niezly ubaw mówiąc że lepszej akcji sami by nie wymyślili. Lalkę nie wiem czego nam zabrali.Cała akcja rozgrywała się w wielki piątek.

Prescot

2013-06-24, 22:59
Angel napisał/a:

potem się dziwić, że znieczulica panuje jak debile sobie żarciki robią



znieczulica panuje przez socjalizm który tworzy człowieka nieufnym a nie przez głupie żarciki

Jeadong

2013-06-24, 22:59
Angel napisał/a:

potem się dziwić, że znieczulica panuje jak debile sobie żarciki robią



Dobra już nie spinaj dupy, jeden żarcik nikomu nie zaszkodzi , a wprowadzi trochę polotu i finezji w tym smutnym jak p*zda mieście :-)

Loq14

2013-06-24, 23:01
Debil się przyznał że kupel w matizie siedzi

monto

2013-06-24, 23:03
Angel napisał/a:

potem się dziwić, że znieczulica panuje jak debile sobie żarciki robią

tak pie**olisz jakby ta znieczulica zapanowala po ich filmiku jak wszyscy juz go widzieli, kazdy patrzy na siebie a reszte ma w dupie

SadystycznyRoman

2013-06-24, 23:03
Mówią, że wkręcają kolegę, bo się boją, że dostaną wpie**ol, j***ne strachliwe c*pki, zero honoru...

dorodnykurczak

2013-06-24, 23:08
"Mysz_Kamiki
W ch*j zabawne, osobiście jakbym zorientował się, że wkręca to by dostał takiego kopa w dupę, że odechciałoby mu się takich słabych żarcików. Z nudów ludzi wkręcać w taki poj***ny sposób... Weźcie portfel na żyłkę to chociaż śmiechy są a nie k***a serce w gardle."

Powiem Ci co byś zrobił - puścił bąką, i szybko uciekł żeby nie było na Ciebie.

hanys94

2013-06-24, 23:13
I to k***a w moim j***nym mieście...

Witamy w Zabrzu... -___-

~Angel

2013-06-24, 23:46
Prescot, monto,

Jestem osobą, która nie potrafi przejść obojętnie obok osoby leżącej na ulicy nawet jeżeli jest to jakiś zapijaczony lump i dla tego takie idiotyczne żarty mnie nie bawią. Podejdę, sprawdzę czy nie potrzebuje pomocy bo mnie to nic nie kosztuje a komuś można pomóc. Już nie raz miałem okazję doświadczyć ludzkiej znieczulicy i braku reakcji na zagrożenie życia drugiego człowieka.

Niestety taka jest rzeczywistość





a tego typu głupie zachowania nie poprawiają tej sytuacji.

~LeweOkoSaurona

2013-06-24, 23:48
To i ja opowiem wam historyję...
Jako dziecior spędzałem wakacje u rodziny. Razem z kuzynem przebraliśmy kukłę - pajaca w ubrania jego ojca. Dla zabawy powiesiliśmy dziada w sadzie na gałęzi ( nie, nie ojca tylko pajaca :-) ). Zapomnieliśmy go ściągnąć na noc. Cyrk zaczął się nad ranem, kiedy jeden z sąsiadów zaczął dobijać się do drzwi, alarmując ciotkę, że jej stary powiesił się w sadzie :-)