18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morderstwo na stacji benzynowej

Matidrzewo93 • 2023-08-05, 10:30
28-letni Amerykanin - O'Shae Sibley został zamordowany poprzez dźgnięcie przez 17-letniego muzułmanina w Midwood, Brooklyn, w stanie Nowy Jork.
Całość akcji miała miejsce przed stacja benzynową 29 lipca ok. godz 23:00 czasu wschodniego (30 lipca ok. godz. 5:00 czasu polskiego).
Motywem działania sprawcy jest obraza jego religii - ofiara była homoseksualistą, który razem z przyjaciółmi tańczył, tankując auto.
Sprawca oddał się w ręce policji 4 sierpnia, był już poprzednio karany (nie podano informacji do wiadomości publicznej, ponieważ jest nieletni)

Najważniejsza akcja - 14:17


prasa

2023-08-09, 21:20
ocho... Gej radar :szydera:





eMCeONe napisał/a:

Ty weź się jebnij w dekiel... geje, lesby i bi, były na świecie zanim Czyngis-chan wyr*chał twoją praprapraprapraprapraprababcię by zapoczątkować gen sp***olin umysłowych. Cała cywilizacja grecka, rzymska egipska czy polska została stworzona przez dużą część fiutolubów, jednak kościółek, który powstał na bazie najwygodniejszej formy indoktrynacji, która przynosi jednoczesne zyski (wytłumaczę dla Ciebie bo wiem, że ciężko pojąć fakty historyczne..) Kościół na przestrzeni wieków zmieniał reformy administracyjno-teologiczno-biznesowe, by wyjść na tym jak najlepiej finansowo i to on zburzył wszystkie wierzenia, czy wyplenił kultury z wielu krajów oraz wpoił takim szaraczkom jak ty, że wszystko co inne jest złe.. Ja pie**ole, kiedy ten kraj przestanie być dzielony przez pojebów w garniturkach, którzy zamiast na państwie skupiają się na tym kto kogo w dupę ładuje a potem przenosi tą nienawiść, na ludzi, którzy nie potrafią sami myśleć... ja pie**ole...




Juzwa

2023-08-17, 18:39
pdonn napisał/a:

piszesz tylko o kościele katolickim, czy o wszystkich religiach?



W ogóle nie napisałem o żadnej religii, tylko o pojebach, gejopedałach itp. dziwolągach.