18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morderca z Tesco

xiro • 2018-03-17, 16:00
ja pie**ole co za baba :homer:

ho...........zo

2018-03-17, 19:52
Jakie k***a napromieniowanie?

Wacław.Milczek

2018-03-17, 20:05
Tacy ludzie mają prawa wyborcze, nic dziwnego, że napromieniowani nami rządzą od 28 lat :D

Piotru70

2018-03-17, 20:11
Tak to jest jak teściowa się najebie a ty musisz rozładować nawóz do szklarni.

Karpiu94

2018-03-17, 20:18
Fifka napisał/a:

Pewnie by zgasił silnik gdyby mu ta rampa, winda czy jak to sie tam fachowo nazywa nie było ptrzebne.


Do tego akurat włączony silnik nie jest potrzebny

fabiothethird

2018-03-17, 21:49
Pewnie jest członkinią tego stowarzyszenia


Stajan

2018-03-17, 22:47
Ja pie**olę, aż mi się przypomniał mój epizod w call center. Drugi dzień po zakończeniu szkolenia teoretycznego i na dzień dobry dzwoni kobieta informując, że ludzie z telewizora ją obserwują dzięki naszemu pakietowi kanałów, a monter podłączył w jej domu gniazdka, przez które potem przejął kontrolę nad wszystkimi urządzeniami i ona nawet piekarnika nie może włączyć. Mnie zamurowało, zdążyłem tylko wykrztusić, że już zapoznaję się ze sprawą i proszę o chwilę cierpliwości. Na szczęście w pobliżu była opiekunka grupy szkoleniowej więc tylko wcisnąłem "mute". "- Magda ratuj, dzwoni jakaś wariatka. - A o co chodzi? - No mówi, że to i to. - No to znasz procedurę, przełącz ją do technicznych. - Na pewno? Nie lepiej do psychiatryka w Rybniku? - A daj spokój, jeszcze nie tacy klienci zadzwonią. Tutaj masz prostą sprawę." W sumie to nawet teraz jestem ciekaw jak goście z działu technicznego sobie z nią poradzili.

r061071

2018-03-17, 23:39
A pani z delirium juz podziekujemy za filmowanie w dupe j***na mac

Danlew

2018-03-17, 23:46
Wy się śmiejecie ale ta babka to zapewne wyborca Pis lub PO

ellsworth

2018-03-18, 10:43
Stajan napisał/a:

Ja pie**olę, aż mi się przypomniał mój epizod w call center. Drugi dzień po zakończeniu szkolenia teoretycznego i na dzień dobry dzwoni kobieta informując, że ludzie z telewizora ją obserwują dzięki naszemu pakietowi kanałów, a monter podłączył w jej domu gniazdka, przez które potem przejął kontrolę nad wszystkimi urządzeniami i ona nawet piekarnika nie może włączyć. Mnie zamurowało, zdążyłem tylko wykrztusić, że już zapoznaję się ze sprawą i proszę o chwilę cierpliwości. Na szczęście w pobliżu była opiekunka grupy szkoleniowej więc tylko wcisnąłem "mute". "- Magda ratuj, dzwoni jakaś wariatka. - A o co chodzi? - No mówi, że to i to. - No to znasz procedurę, przełącz ją do technicznych. - Na pewno? Nie lepiej do psychiatryka w Rybniku? - A daj spokój, jeszcze nie tacy klienci zadzwonią. Tutaj masz prostą sprawę." W sumie to nawet teraz jestem ciekaw jak goście z działu technicznego sobie z nią poradzili.


Na wariatów jest bardzo prosta metoda. Trzeba być tylko przekonywującym i wymyślić coś równie zwariowanego typu jak podłączy ten telewizor przez złodziejkę to ona zablokuje przepływ danych, bo te wycieknął przez pozostałe otwory w złodziejce.

MadDave

2018-03-18, 10:59
Typowa stara schizofreniczka. Tacy ludzie są prawdziwym wrzodem na społeczeństwie w którym żyje. Na szczęście nigdy nie miałem z tym do czynienia ale słyszałem o takich przypadkach w których taka baba potrafi skutecznie obrzydzić życie innym mieszkańcom okolicy.

Biancaaaa

2018-03-18, 11:25
rzeczywiście baba brzmi jak jakaś.....NAPROMIENIOWANA

Jorgen88

2018-03-18, 21:03
ja pie**ole jacy ludzie są głupi...oooo kuuurwwwwaaaa

barney88

2021-03-06, 13:41
Stara głupia k***a