18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mordechaj Blumsztajn Na Rozdrożu

straatveger • 2012-11-20, 18:00
dzisiejszy bonusik pyty, tym razem ja zbieram piwa kuhwy . Kapitan polska głosuje na Jerzegu Urbana w 2:00 sekundzie, fajna fryzura .
:smiechzula:

Blazejekk

2012-11-20, 22:46
Najpierw wyzywali się od gimbusów, a teraz od lewaków , prawicowców , pseudopatriotów. Z każdym miesiącem inna to moda. Ciekawe co będzie w grudniu. Od mikołajów i reniferów, żeby na święta pasowało.

rolerek

2012-11-20, 22:51
Jakieś 4 lata temu by ich tam skasowali ale teraz Mordechaj Blumsztajn jest celebrytą i wszyscy od prawa do lewa go znają. Chyba jedyny Żyd approved by narodowcy ;)

KuroNoTenshi92

2012-11-20, 23:39
trochę satyry a ile w tym prawdy :D



Popatrzcie jak sobie żyją Palestyńczycy i pomyślcie sobie, że u nas było gorzej.
Ciekawe czemu historia nie wspomina o wzorowej aktywności żydów w ZSRR?
Czemu historia zapomniała jaki procent stanowili żydzi w służbach bezpieczeństwa?
Aaaaaaaaaaaa bo oni wtedy byli Polakami i Rosjanami pochodzenia żydowskiego.
Ja im nigdy nie wybaczę 1920, 1940 i 1945(polowanie na AK, cichociemnych i opozycję)




anonymousm

2012-11-20, 23:53
KuroNoTenshi92 napisał/a:


Ciekawe czemu historia nie wspomina o wzorowej aktywności żydów w ZSRR?



Akurat w ZSRR Żydzi byli prześladowani. Od 1948 roku byli już głównym celem stalinowskiego aparatu terroru.

el polaco

2012-11-21, 00:11
anonymousm napisał/a:



Akurat w ZSRR Żydzi byli prześladowani. Od 1948 roku byli już głównym celem stalinowskiego aparatu terroru.



Akurat w głównej mierze Żydzi doprowadzili do powstania ZSRR...

KoziaR[PL]

2012-11-21, 00:15
I znowu pyta zawróciła w ch*jowa strone... ehh ;/

pylaochos

2012-11-21, 11:04
anonymousm napisał/a:



Akurat w ZSRR Żydzi byli prześladowani. Od 1948 roku byli już głównym celem stalinowskiego aparatu terroru.


Bzdura. Z tego co wiem określenie "żydokomuna" bierze się z tąd, że równość klasowa pozwalała prześladowanym (czyli min. homosiom, żydom etc.) zapomnieć o przeszłości i stać się równymi. Poza tym, ilu komunistów miało żydowskie nazwiska? hę?