18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moralność Kaczyńskiego

mojanoga • 2019-02-21, 13:47
Prawdziwa twarz Jarosława Kaczyńskiego


ag...........th

2019-02-21, 14:48
Też bym się śmiał na jego miejscu jakby robili ze mnie poważnego biznesmena stawiającego szklane pałace.

mojanoga

2019-02-21, 15:05
agoth napisał/a:

Też bym się śmiał na jego miejscu jakby robili ze mnie poważnego biznesmena stawiającego szklane pałace.



sam mówił że on zapłaci itd , wszystko jest nagrane

ag...........th

2019-02-21, 15:30
Ciężko mi w to uwierzyć. Można linka do nagrania?
Na słowo i wiarę nic nie przyjmuję odkąd dowiedziałem się że mnie w ch*ja ze św Mikołajem robiono.

TB303

2019-02-21, 15:54
mojanoga napisał/a:

sam mówił że on zapłaci itd , wszystko jest nagrane


No i w sumie miał rację. Skąd mają politycy pieniądze? Od społeczeństwa z podatków.

mojanoga

2019-02-21, 16:14
Mi też trudno uwierzyć, że jeden z najbliższych ludzi Kaczyńskiego to agent SB - Kazimierz Kujda

SQRW3L_ponury

2019-02-22, 08:12
agoth napisał/a:

Też bym się śmiał na jego miejscu jakby robili ze mnie poważnego biznesmena stawiającego szklane pałace.


Fakt - to rzeczywicscie raczej rodzaj drobnego cwaniaczka a nie poważnego/uczciwego biznesmena który wypłaca pracownikom kasę nie bierze kopert pod stołem 'dla ksiedza' i nie zatrudnia SB-ków na kluczowych stanowiskach

poligon6

2019-02-22, 10:31
To ze kaczor nie nabrał sie na fakture wystawiona na spiraconym programie komputerowym przez firmę krzak zarejestrowana na Cyprze to chyba dobrze.

Niedobrze, natomiast ze politycy moga krecic takie biznesy bedac w zarzadzie fundacji czy innych spółek. Albo że wykazuja taka roztropność dbajac o własny biznes gdy przy rzadzeniu państwem daja sie rozgrywac jak dzieci marksistom z UE czy Żydkom. Czemu tam nie sa tak sprytni?

SQRW3L_ponury

2019-02-22, 15:37
@up jeszcze swietniej byłoby gdyby ten uczciwy obywatel po prostu nie kręcił lodów metodą na słupa (wraz z rodzinką wykorzystującą spiracony software poprzez firme krzak zarejestrowaną na Cyprze)

poligon6

2019-02-22, 16:02
SQRW3L_ponury napisał/a:

@up jeszcze swietniej byłoby gdyby ten uczciwy obywatel po prostu nie kręcił lodów metodą na słupa (wraz z rodzinką wykorzystującą spiracony software poprzez firme krzak zarejestrowaną na Cyprze)



Ale że co? kaczor sam sobie fakture wystawił? Tego jeszcze niee grali.

SQRW3L_ponury

2019-02-23, 03:25
poligon6 napisał/a:

Ale że co? kaczor sam sobie fakture wystawił? Tego jeszcze niee grali.



Tusk z giertychem ją wystawili... a jeszcze wczesniej wstawili do familii tego cypryjskiego austriaka...
no i pania basie na słupa chamy przeflancowały 8-)