18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mops artysta

Flodzia • 2021-02-04, 18:42

Co to za ch*jnia? :amused:

RYHOO

2021-02-04, 18:45
marzy mu się ku*as -pewnie to suka

Zbysław

2021-02-04, 19:00
po prostu kołował do srania jaki tam artysta

outsidethebox86

2021-02-04, 19:27
Jak to co za ch*jnia? Wszystkie Twoje wrzuty tutaj to ch*jnia.

Payan

2021-02-04, 21:02
"Co to za ch*jnia?" Z grzybnią :mrgreen:

Superfunfel

2021-02-05, 01:42
Flodzia napisał/a:

Co to za ch*jnia?



To my się pytamy.

Prof._Kot_Budd

2021-02-05, 09:03
Kiedyś wchodziłem na Sadistic głównie dla sarkastyczno-ironiczno-czarnohumorystycznych komentarzy, nawet jak materiał był średni, to ratowały go kreatywne i zabawne komentarze z pazurem lub ciekawostki i śmieszne opowiastki, wcale nie było tak, że każdy materiał musiał być krwawy. Dziś mało kto potrafi wykrzesać z siebie coś zabawnego, tylko pie**olenie "co to za ch*jnia" i inne nic nie wnoszące, roszczeniowe gówna, a jak ktoś napisze coś sarkastycznego, ironicznego lub pojedzie mocno czarnym humorem, to banda durniów tego nie zrozumie i go ciśnie, chociaż chyba powinno być jasne, że to strona satyryczna. Quo vadis sadisticus ? :kawa:

outsidethebox86

2021-02-05, 19:16
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Kiedyś wchodziłem na Sadistic głównie dla sarkastyczno-ironiczno-czarnohumorystycznych komentarzy, nawet jak materiał był średni, to ratowały go kreatywne i zabawne komentarze z pazurem lub ciekawostki i śmieszne opowiastki, wcale nie było tak, że każdy materiał musiał być krwawy. Dziś mało kto potrafi wykrzesać z siebie coś zabawnego, tylko pie**olenie "co to za ch*jnia" i inne nic nie wnoszące, roszczeniowe gówna, a jak ktoś napisze coś sarkastycznego, ironicznego lub pojedzie mocno czarnym humorem, to banda durniów tego nie zrozumie i go ciśnie, chociaż chyba powinno być jasne, że to strona satyryczna. Quo vadis sadisticus ?



Masz słuszność, z tym, że osoba wrzucająca, sama spytała co to za ch*jnia, więc dostała uczciwą odpowiedź.