18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moonwalk done by a soldier

Admin_RedTube • 2013-04-05, 15:34

Czy Ty też tak umiesz? :)

bybejita

2013-04-05, 16:00
Pięknie w tym wojsku glancują te podłogi. Wojsko POLSKIE!

pacyfista

2013-04-05, 16:05
Ja robię lepiej na dywanie.

!Timon

2013-04-05, 16:39
Naj***ło prądu w kitę.

Szron

2013-04-05, 16:54
Słabo wyczyszczone kamasze. 50 pompek :p

Admin_RedTube

2013-04-05, 17:36
pacyfista napisał/a:

Ja robię lepiej na dywanie.



Więc dlaczego piszesz posta a nie dodasz filmiku?

B-B

2013-04-05, 19:08
Jakie Polskie?!
Mi to wygląda na maskowanie bundeswehry.

Mc6

2013-04-06, 03:34
Chcę moje 29 sekund z powrotem :(

jamiemonovitz

2013-04-06, 03:49
Kwestia była już kilkukrotnie poruszana, jednak do niektórych konkluzja dociera okrężną drogą... To jest sadistic.PL. "PL", coś Ci to mówi? Tak, to jest Polski serwis. Nie musisz Się wysilać i pisać tytułi wstawki po angielsku, wystarczy po polsku. Czy myślisz, że Anglicy piszą tytuły swoich wstawek po polsku? Ja, k***a, wątpię. Polski jest piękny. Zostańmy przy nim. PS studiuję filologię angielską, ale jak ktoś, k***a, wciska go gdzieś na siłę to mnie krew zalewa.

Admin_RedTube

2013-04-06, 04:35
jamiemonovitz napisał/a:

Kwestia była już kilkukrotnie poruszana, jednak do niektórych konkluzja dociera okrężną drogą... To jest sadistic.PL. "PL", coś Ci to mówi? Tak, to jest Polski serwis. Nie musisz Się wysilać i pisać tytułi wstawki po angielsku, wystarczy po polsku. Czy myślisz, że Anglicy piszą tytuły swoich wstawek po polsku? Ja, k***a, wątpię. Polski jest piękny. Zostańmy przy nim. PS studiuję filologię angielską, ale jak ktoś, k***a, wciska go gdzieś na siłę to mnie krew zalewa.



Nie no, po prostu nie miałem opisu na filmik więc zatytułowałem go tak jak jest na youtube. Swoją droga to chyba nie ma tu nikogo kto by nie wiedział co znaczy tytuł, przecież to jest na poziomie szkoły podstawowej(dosłownie). Pomijając już fakt tytułu to w tym temacie chodzi o filmik a nie o tytuł. Rozumiem spiny o dodawanie jakiegoś artykułu w języku angielskim bo w artykule liczy się treść tego co jest napisane, tutaj liczy się tylko treść filmiku.
Co do tego że język angielski jest wszędzie to chyba jest to zrozumiałe - w końcu jest on językiem którym posługuje się cały świat. Swoją drogą skoro to sadistic.PL to dlaczego sama nazwa strony nie jest po polsku? Można wymieniać tutaj dużo, nawet dział hard, upload zdjęć. faq i wiele, wiele innych słów które są po angielsku :)

kierownikmasarni

2013-04-06, 06:17
Moonwalk wymyślili żydzi - niby że idą do pieca a jednak nie.

sars102

2013-04-06, 09:41

bartek107

2013-04-06, 10:19
:lol:

Koniuszko

2013-04-06, 10:45
"Czy Ty też tak umiesz? "
No oczywiście, że też tak umiem! Jak w ogóle mógł Ci przyjść do głowy pomysł, że ktoś może nie umieć? Finezyjne szuranie po podłodze jest niezbędne w wielu dziedzinach życia. Na przykład podczas obierania ziemniaków, albo ścielenia łóżka. Nie wiem, jak mógłbym na przykład kiedyś kupić jabłko bez szurania. Kiedy byłem jeszcze żołnierzem poborowym, zanim nauczono mnie prawa użycia broni, musiałem zdać egzamin z finezyjnego szurania w celu zmylenia przeciwnika. Dziś pracuję w Ministerstwie Głupich Kroków.

ParabolaZła

2013-04-06, 11:06
Cytat:

Pięknie w tym wojsku glancują te podłogi. Wojsko POLSKIE!



No chyba nie polskie.
Po pierwsze to kamuflaż flecktarn, stosowany głównie przez Bundeswehrę.
Po drugie, my nie mamy takich pięknych, kratowanych pokryć na materace oraz takich ładnych szaf :D