18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Monocyklista ..

~McSadol • 2022-09-12, 22:02
szurający ryjem po asfalcie ... :-D


Critical_Mass

2022-09-13, 11:22
marecek napisał/a:

Przecież 1<2



No właśnie :D Na jednym czy 2ch kołach jest łatwiej jeździć?

CzarnyAdolf

2022-09-13, 14:27
Terlecki musiał swojego ryja dorobić się w podobny sposób. Przednie koło odpadło mu od simsona albo coś

Ko...........ik

2022-09-13, 20:19
johny2015 napisał/a:

Żyroskop jest tylko skończyła się moc silnika - nie był w stanie dalej przyspieszać żeby postawić gościa do pionu. Prędkość imo ponad limit fabryczny, stąd i marginesu mocy zabrakło.



Tak zwane Cut-out .Paskudna sprawa bo lecisz centralnie na pysk . Brakło mocy ale z akumulatora albo sterownik się zjarał . Takie rzeczy odwala się na naładowanym przynajmniej do 50% . Są producenci co jednak o tym pomyśleli i takich atrakcji nie ma .

Inna sprawa że powyżej 20km/h to już obowiązkowo pełny kask , zbroja DH/FR czy motocyklowa . I tak są spore szanse na złamania i inne urazy . Jeżdże na tym już trochę i nie ma opcji żebym bez odpowiedniego ubioru jechał więcej niż wokoło ławki .

kryptonowa_laska napisał/a:

Jeździłem topowymi modelami na rynku hulajnóg (np. Dualtron Thunder, X), zrobiłem kilka tys. km na nich i powiem, że wszystkie mają zbliżoną wytrzymałość. Rozpadają się w oczach. Lepiej te pieniądze przeznaczyć na dobry skuter lub rower elektryczny, przynajmniej podzespoły zawieszenia (bo to one padają najszybciej) wytrzymają dłużej. Hulajnogą da się zrobić w Polskich dziurawych warunkach maksymalnie 1000 km bez większego serwisu, mogącego dochodzić do 2 tys. zł (przebite opony, zniszczone gwinty, wygięte ośki). Raz rozpadła mi się piasta łożyska kolumny kierowniczej, ale dzięki zabezpieczeniu nie zrobiłem fikołka tylko mogłem się bezpiecznie zatrzymać. Aluminium, nawet te lotnicze, mieli się i odkształca nieważne jak bardzo byś uważał na nierówności.



Hulajnogi mają przerąbane przez małe kółka które wpadają we wszystkie dziury i nierówności . Tu masz 18 cali . Są przecież większe 20 calowe . Także mniej to obrywa . Veteran Sherman spokojnie 15 kkm wytrzymuje . Ninebot Z10 też 10 kkm lajtem . Ogólnie wszystko zależy co kto odwala na tym . Jak latają po schodach i atakują krawężniki to się sypie . inni walą przebiegi w rok większe niż wielu samochodami robi .

Myrek083

2022-09-14, 14:08
Flaszka dla kamerzysty.

miedzianek

2022-09-14, 23:05
widzialem dzisiaj ten monocykl, 'jechal' przez miasto, juz wiem, kto go zgubil