18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Monkey nieco inaczej...

Joker166669 • 2021-08-21, 00:54
Cześć Sadole! Podrzucam Wam kolejny materiał własny... Najnowszy teledysk kapelki w której drę japę. Inspirowany moimi przygodami z psychodelikami... a także propagujący wolne myślenie (Nie mylić z tzw. foliarstwem). Mam nadzieję, że komuś przypadnie do gustu - feedback wszelkiego rodzaju mile widziany ;) No i już wypie**alam.... Pozdro 600


baronturbina

2021-08-21, 19:32
Kłykcin_Kończysty napisał/a:

Nie pie**ol. Wcale nie musi tego robić, by wyrazić swoją opinię


Jak bym pie**olil to bym dupą ruszał. Opinia powinna być konstruktywna. W tym wypadku chłopak cos wrzucił (może i troszkę portale pomylił) ale cos ze sobą robi.

Kawior124

2021-08-21, 20:16
Niezłe, naprawdę niezłe. Przypomina mi trochę Opeth :-)

notak

2021-08-21, 21:35
baronturbina napisał/a:

Jak bym pie**olil to bym dupą ruszał. Opinia powinna być konstruktywna. W tym wypadku chłopak cos wrzucił (może i troszkę portale pomylił) ale cos ze sobą robi.



czasem tak, choć rzadko
i nie widzę nic w tym złego

CASSIUSmay

2021-08-21, 21:36
Andrzejas napisał/a:

Zaraz Cię stąd te bałwany wypie**olą, bo "mało sadystyczne" po czym wstawią tiktokowe gówno i pie**olną pod nim 600 piw.
Ja za to wejdę na YT i walnę Ci subika, bo doceniam włożoną pracę i aspekt artystyczny.
(8 lat takim jak Wy wynajmowałem pomieszczenia i sprzęt, więc szanuję.)
Pozdrów chłopaków, bo równo grają!
Mix do poprawy, bo płasko.



Żebyś k***a wiedział. Wypad na yt z tym wy uprzejme pedały.

Dyskryminator

2021-08-21, 21:41
Ambitne, aczkolwiek to nie do końca moje klimaty, mimo wszystko łap piwo :)

~DMT

2021-08-21, 22:21
Tokyo napisał/a:

Czyli teraz ten portal sluzy do promocji wlasnej? :/



Tak, możesz śmiało wrzucać zdjęcia cycków... :cycki:

du...........ck

2021-08-21, 23:20
Jako fan Fear Factory, a raczej Burtona Christophera Bella, muszę przyznać, że to dobre było.

polakwrocek

2021-08-22, 00:20
Jak karaoke śpiewam też mam wrzucić ?
Pośmiejecie się ze mnie, ale to k***a się tutaj nie nadaje.
Może na twittera ?

SysTalon

2021-08-22, 01:20
Specjalnie założyłem konto na Sadistic by dać Ci piwko za To. Mimo 28 lat i mimo, że przeglądam sadistica od w uj ilu lat.. musiałem! Bo to jest zajebiste! Powodzonka w karierze ;) By było bardziej sadystycznie... Witam.. i żegnam się na zawsze ....
.
.
.
.
.
.
.
pie**olę, nie ubezpieczyłem się. Szkoda mojej Ukochanej by została z naszymi ratami sama xD

Kurde26

2021-08-22, 09:55
Ziomek to jest zajebite. Muza nie w moim guście, ale technicznie super. A teledysk naprawdę dobrze zmontowany i zrobiony. Gratuluję

Kwaśne kartoniki są zajebite. Gdyby nie one nie powstało by wiele kultowych dzieł.

Wepss

2021-08-23, 01:22
baronturbina napisał/a:

Stwórz lepsze i wrzuć. Wtedy pogadamy.



Nie musi tworzyć lepszego, żeby gówno mu się nie podobało.