18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Money prank

qwased • 2014-06-20, 00:44
Pazerniaki zza oceanu :glowawmur:



Acho

2014-06-20, 11:45
UP

No k***a ale ile osób nosi stówę tam gdzie może łatwo wypaść. Przecież jak ma stówę w portfelu w wewnętrznej kieszeni kurtki to mu się k***a magicznym sposobem nie wywinie na glebę, jak nawet portfela w tym miejscu nie wyciągał.

dawkeo0

2014-06-20, 11:58
Kto by nie wziął niech pierwszy rzuci kamieniem.

misiu

2014-06-20, 13:06
ten ostatni by go zabił za dolara

xts

2014-06-20, 13:16
ja kiedyś portfelik przygarnąłem z ulicy bo typek zostawił na dachu samochodu i ruszył. 4tyś pln, 600$ ;) uczciwie wysłałem mu całą zawartośc bez gotówki pocztą, wysłalem informacje z bramki sms na jego numer i nie zaj***łem mu nic z karty chociaż miał napisany pin w portfelu

nsbitchredroom

2014-06-20, 13:41
Kiedyś z jakiegoś banku oferującego chwilówki rozdawali takie ulotki gdzie na połówce była wydrukowana stówa. Z nudów czekając na pizze podłożyliśmy ze znajomymi tą "stówkę" pod stojaczek na serwetki w stoliku obok tak by było widać jedynie wartościową połówkę. Po kilku minutach do innego stolika przysiadła się grupa znajomych. Podczas gdy jeden z facetów szedł do kibla to zauważył tą "stówe". Ale nie nie podszedł i nie wziął. Chciał to zrobić w iście profesjonalny sposób. Wrócił z kibelka tylko zerkając na nią delikatnie. Poinformował o znalezisku drugiego kolegę. We dwóch niby zastanawiając się jaką pizze wybrać podeszli do stolika i używając karty dań zasłonili stojaczek ze swoim znaleziskiem. Drugi delikatnie sięgnął ręką wyjął stówę i wtedy na pół lokalu rozeszło się przepiękne "k***a..." i nasz zawistny śmiech.
Nikt przecież nie będzie szukał właściciela znalezionej kasy ale to już w zasadzie była zaplanowana grupowa kradzież.

Su...........an

2014-06-20, 13:50
xts Masz się czym chwalić, kurewsko uczciwy z Ciebie typ.

chlusniembousniem

2014-06-20, 15:23
k***A koleś jest ZAJEBISTY. Wszystkich kłamczuszków zdemaskował! Tak powinny wyglądać pranki!!!
A nie lizanie się po dupie i reakcja ludzi PRANK PRANK

johnny12325

2014-06-20, 15:56
@kuba149
Każdy kto jest ogarniętym człowiekiem wie ile hajsu ma w portfelu. Te śmierdzące złodziejaszki z filmiku nie spojrzały nawet czy faktycznie mają jakieś braki w portfelu/kieszeni tylko od razu brali tę stówkę. Cebulactwo i tyle.

Falsum

2014-06-21, 03:16
Ale z drugiej strony...
Jeśli ten banknot nie należałby [tzn. sytuacja nie byłaby sztucznie wykreowana] do tego który pyta, jak i do pytanego - czyli do żadnego z nich - to co wtedy? Będą biegać po całym mieście i pytać każdą napotkaną osobę czy to przypadkiem nie jej pieniądze?
Ta sytuacja ma sens jedynie w tym konkretnym modelu, kiedy mamy pewność do kogo w rzeczywistości należy banknot, i w dodatku wszystko jest nagrywane [a następnie wrzucane na YT].
To tak jakby spadły z nieba/ leżały na ulicy [dosłownie :D ] i ktoś obcy zwraca na to Naszą uwagę. Więc jeśli my ich nie weźmiemy to cholernie pewne, że weźmie je ktoś inny...
Zatem lepiej mieć czy nie mieć?

xts

2014-06-21, 15:25
MrFox napisał/a:

xts Masz się czym chwalić, kurewsko uczciwy z Ciebie typ.



baranie, wyobraż sobie taka sytuacje, że dzwonie do typa ze znalazłem jego portfel. On dzowni na policje i w miejscu ustawki mnie zgarniają za kradzieź, druga opcja spotkam się z typem i mnie z kolegami najebie.

oddanie cudzej własności nie jest takie cukierkowe jak ci sie wydaje

myślisz, że ktoś padnie na kolanka i podziękuję?

kumpel kiedyś dowód znalazł, a lokalizacja niedaleko, odniósł to musiał sp***alać przed lokatorem.

powodzenia tobie pie**olony baranie i tym którzy dali ci piwko

Su...........an

2014-06-22, 13:48
xts, Nigdzie nie powiedziałem że twoje postępowanie złe, tylko, żebyś się tym nie chwalił xD

Dalione

2014-06-25, 20:08
Łał, epicfivetv na sadisticu :) Polecam ich kanał, najlepsi "prankowcy" jacy są na youtubie chyba :)