18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Molestowanie syfiastej kichawy

Baronessa • 2023-02-28, 19:29
Relaksacyjne wideo z wyciskania truskawy.
Nie ma to jak wykwalifikowany salon urody...


RobsoN

2023-02-28, 21:51
Od pyty takiego materiału jest na fb, łącznie z wyciskaniem robali i skrobaniem martwicy. Żadna rewelacja a sadol to nie fb, yt i sriktoki.

ra0mir

2023-02-28, 21:52
marcineker napisał/a:

nie pokazujcie tego pisiorom, zaczną nam wmawiać, że opozycja każe nam to żreć



Ja pie**ole nawet w temacie o wagrach w nosie musisz politykę wpie**alać? No teraz to już się na pewno zrzygam.

kris1978

2023-02-28, 23:17
marcineker napisał/a:

nie pokazujcie tego pisiorom, zaczną nam wmawiać, że opozycja każe nam to żreć



Nie każe. Po prostu będziemy musieli. Przecież trzeba coś jeść a na Tuska nie ma co liczyć

el...........ss

2023-02-28, 23:52
przerobiłbym to na mąkę i sprzedał zachodowi w ramach innowacyjności UE

Insaner

2023-03-01, 00:04
Mors_Nigra napisał/a:

Jest jakiś ekspert który stwierdzi, skąd się bierze takie gówno? Czy to genetyczne? Wolałbym sobie łeb odstrzelić niż dać to wyciskiwać na skórę...



Zwykłe zaskórniki - zapchane pory. Cały czas łuszczy nam się skóra, jak zapcha "otwór" przez który wypływa sobie normalnie łój to dochodzi do jego zablokowania i masz efekt jak na filmie (chociaż tutaj już dość ekstremalny). Nie wiem jak można być tak cierpliwym, żeby tego nie wycisnąć zanim tyle się tego zrogowaciałego naskórka z łojem tam nazbiera. Moim nieeksperckim zdaniem to efekt zostawienia tego co najmniej na kilka tygodni lub miesięcy.


wunhei napisał/a:

niemycie twarzy-jednym zaraz robi się stan zapalny i wychodzi "pryszcz" jednym zatyka por i kumuluje się. ale czarna głowka i stwardniały środek to już zapuszczony fest-tym bardziej na nosie.



Czarna robi się część wystawiona na działanie powietrza - po prostu się utlenia.

Jak ktoś uważa, że to obrzydliwe to polecam obejrzenie skóry pod mikroskopem lub przynajmniej filmów czy zdjęć w necie. Ilość różnych "żyjątek" srających, żrących i kopulujących na naszej twarzy jest porażająca. Poza tym wszystko jest pokryte cienką warstwą łoju
:amused:

panar3

2023-03-01, 00:09
Powiem tak: często oglądam dla relaksu i czasem jest to majstersztyk a czasem ch*jnie niesamowita, Jak wszędzie, trzeba mieć fach w ręku... chęć nie wystarczy i wiele razy fajny wągierek jest, niestety, zj***ny. Ech...

Brutuz

2023-03-01, 00:23
Ciekawe czy cudowna masc co raklamuja na Aligowno by pomogła :mrgreen:

gonzor

2023-03-01, 00:30
przechodzi po 40tce
ach by się powyciskało a tu nie ma na nosie nic....

vladok

2023-03-01, 01:18
Kielecki czy Winiary?

brauling

2023-03-01, 01:54
Nawet takie przyjemne. Wypiłem gorący kubek przy tym bo jutro kolejny wymagający dzień.

kodivr

2023-03-01, 03:34
widziałem tyle poj***nych żeczy na tej stronie ale tylko przy tej mi sie zachciało żygać

Ekecheirianin31

2023-03-01, 07:18
Ale macie zj***ne łby. Jak gówno jedzą też wam sie podoba zjeby genetyczne?

RobsoN

2023-03-01, 08:58
kodivr napisał/a:

widziałem tyle poj***nych żeczy na tej stronie ale tylko przy tej mi sie zachciało żygać



To przestań oglądać poj***ne Rzeczy i zacznij przeglądać słownik ortograficzny, nawet gdybyś miał przy tym RZygać.

cesarz1982

2023-03-01, 09:04
Usuwają 4 dawkę szczepienia :lol: