18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Moje czarne jaja"

Konradc11 • 2014-09-03, 14:08
Kolejny, już trzeci filmik od lubianego Szwedo-Włocho-Niemco-Polaka :)




"chcem Cie j***ć analnie..." :idzwch*j:

Dopiero wrzucone na YouTube więc jeszcze nie było.

mateusos

2014-09-03, 18:50
I co poniektórzy. ... lubię oglądać :cry: "czarne jaja"

kalium

2014-09-03, 18:57
bocianoff napisał/a:

Nie rozumiem pie**olonych malkontentów. Jak się nie podoba film - nie oglądaj. Nie podoba się sadistic - wypie**alaj. Ale nie, nie ważne, że się komuś nie podoba, sp***olona mentalność każe takiej osobie wejść i skrytykować, bo tak. Ciekawe k***a jak ten cwaniaczek co zarzuca mu kaleczony polski mówi chociażby po angielsku. O ile w ogóle potrafi. Wątpię. ch*j w dupę wiecznie narzekającym durniom. Wk***iłem się jak ten bigos, co go ostatnio robił.



Sęk w tym koleżko, że tu wcale nie chodzi o kaleczenie języka. Chodzi o to, że taki przepis można przedstawić w 3 minutach. A cały fenomen tego typu filmików to uciecha dla ciemnoty. Bo ktoś udaje, że nie zna naszego języka, klnie niby nieudacznie po naszemu. A cymbały wielce zadowolone, bo ktoś niby nie potrafi powiedzieć tak wyraźnie: k***A.

za...........ia

2014-09-03, 19:19
@up
k***a już myślałem, że nikt nie domyśli się tego, że ten "niby" szwed jest polskim emigrantem! co za banda niedomyślnych frajerów :]

mateusos

2014-09-04, 03:38
I co poniektórzy. ... lubię oglądać :cry: "czarne jaja"

Konradc11

2014-09-04, 09:51
kalium napisał/a:



Sęk w tym koleżko, że tu wcale nie chodzi o kaleczenie języka. Chodzi o to, że taki przepis można przedstawić w 3 minutach. A cały fenomen tego typu filmików to uciecha dla ciemnoty. Bo ktoś udaje, że nie zna naszego języka, klnie niby nieudacznie po naszemu. A cymbały wielce zadowolone, bo ktoś niby nie potrafi powiedzieć tak wyraźnie: k***A.



k***a człowieku... Czy według Ciebie każdy człowiek musi być zj***ny, kłamać, oszukiwać i udawać.
Koleś mówi biegle po włosku, szwedzku, angielsku, niemiecku i po polsku. Z 18 filmików, tylko w 3 mówi po polsku. Dlaczego od razu musi udawać. Może nie potrafisz sobie wyobrazić, że ktoś nie jest takim zj***nym leniem jak Ty i może się nauczyć naszego języka...
Ja pie**ole, nawet pod takim sympatycznym filmikiem, w którym nikt nikogo nie obraża i jest po prostu zabawny, znajdzie się jakiś zjeb co musi skrytykować i przyj***ć się do autora...