18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moja piosenka.

wku11 • 2015-12-12, 19:18
Temat z cyklu „sadole i ich hobby”.

Nic śmiesznego, nic sadystycznego- po prostu nagrałem ze swoim zespołem demo, i chciałem się wam pochwalić :3

Zapraszam do słuchania tych, co lubują się w rocku/metalu, ew. tych którzy lubią moje tematy, i chcą zobaczyć co tam nagrałem.
(jak się podoba to na kanale jest 8 utworów z dema ;) )



kokos_123

2015-12-13, 20:22
wku11 napisał/a:



Tak się składa, że perkusja jest z automatu (nie mieliśmy jak nagrać), więc musiałbym połamać ręce komputerowi :V


No to już wiem, czemu miałem wrażenie, że perkusista gra zupełnie coś innego od reszty.

grudzin7

2015-12-13, 20:32
Sorry ale ch*jowe :-/ Ale nie demotywuj się, ćwicz ile wlezie a za rok, dwa czy pięć stworzysz coś zajebistego ;-) Bo z graniem jak z mięśniami - aby być dobrym trzeba ćwiczyć do upadłego

omgłomatkobosko

2015-12-13, 20:37
Moje uszy zaczęły krwawić po minucie. Polecam udać się do programu "The Voice of Poland", bo tam same takie "talenty" kaleczą muzykę.

Samudaripen

2015-12-13, 20:58
Jesteście zajebiści! Na waszym miejscu postawiłbym wszystko na jedną szale i został zawodowym muzykiem. Tak więc sprzedajcie wszystko co macie, kupcie najdroższe instrumenty, jak wam nie starczy kasy to sprzedajcie nerki, następnie nagrajcie album i wytłoczcie tyle płyt na ile starczy wam kasy, jak wam coś zostanie, to wynajmijcie dużą salę pod koncert, aż w końcu splajtujecie i nie będziecie mieć za co żyć, wtedy połóżcie się na torach i zaczekajcie na pociąg, bo te pozerskie gówno jest tak bardzo nie do zniesienia, że można dostać depresji na myśl o tym, że takie sp***oliny chodzą po tym świecie. Do roboty k***a lepiej idźcie! Długopisy same się nie złożą, a ulotki same nie rozdadzą szarpidruty pie**olone! Domu wschodzącego słońca im się zachciało, śmiech k***a na sali :roll: i jeszcze zaśmiecają i tak już zaśmieconą główną sadola, co to k***a jest, forum ogłoszeniowe!? :homer:

sokol358

2015-12-13, 21:02
ch*jowa kompozycja, zawartość tekstu żadna, przygotowanie, jakość ch*jowa. Wszystko ch*jowo. Robicie tą muze po robocie a powód tego jest tylko taki "bo możecie"

Samudaripen

2015-12-13, 21:09
sokol358 napisał/a:

ch*jowa kompozycja, zawartość tekstu żadna, przygotowanie, jakość ch*jowa. Wszystko ch*jowo. Robicie tą muze po robocie a powód tego jest tylko taki "bo możecie"


Dokładnie. Nie ma w tym żadnej zajawki, a muzyka to przecież powinna być sztuka, zamiast tego mamy stuprocentową pozerkę, ta śmieszkowa nazwa zespołu i ten tekst budzą odrazę. Jednym słowem, żenua.

~DMT

2015-12-13, 21:46
wku11, sprawdź PW

ironik

2015-12-13, 21:55
Daje piwko za chęci. Nie od razu Kraków zbudowali.
Perkusja niby z automatu, a faktycznie jakby nie wyrabiała, może słaby komp i się ścina? :D

petru23

2015-12-13, 23:07
Cytat:

Nic śmiesznego, nic sadystycznego- po prostu nagrałem ze swoim zespołem demo, i chciałem się wam pochwalić :3



To jest Sadistic, że pozwolę sobie dyskretnie zwrócić uwagę.


ganja125

2015-12-13, 23:20
Samudaripen
rozsmieszyles mnie tym postem hah chlopki sie starają a tu bang - zderzenie z opinia koniowałów

OliverSucks

2015-12-14, 00:25
ganja125, To nie chodzi o to że się starają, tylko w która stronę się starają. Jak dla mnie to się powinno takich ludzi zabijać.

vejin

2015-12-14, 00:32
Spoko, jeśli się wzorujecie na zespole KAT. Źle, że to właśnie brzmi, jak KAT.

PanCyferkowy

2015-12-14, 00:53
W ch*j to jakieś nierówne i w ogóle nie takie.

Kotovsky

2015-12-14, 01:17
To może i ja jebnę swoim woksem sprzed 5 lat jak będziecie chcieli :gilotyna:

mblbn

2015-12-14, 12:38
polirytmia celowa czy po prostu tak kaleczycie? :idzwch*j: