18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Moja niedziela - 12 stycznia 2013

luxik1988 • 2014-01-12, 20:15
Witam! To mój drugi temat. Yeah! Hurra!

Zainspirowany prześmiewczym komentarzem plArc'a pod tematem ''Moja historia'' również chciałbym podzielić się z Wami moimi przeżyciami z dzisiejszej niedzieli. Uprzedzam, że jestem w pełni władz umysłowych i zupełnie trzeźwy. Myk!

Przebudziłem się o godzinie 7:30, ale pomyślałem sobie - ''a co mi tam, jest niedziela pośpię sobie trochę dłużej''. Obudziłem się około godziny 8:30. Wysikałem się, umyłem twarz, zęby, jaja i ku*asa. To naprawdę godny początek dnia. Pomyślałem sobie ''a nie będę się dzisiaj golił - pie**olę to, i tak przecież nie wychodzę dziś na zewnątrz, a jeśli będę wychodził to najwyżej ogolę się przed wyjściem''. Na śniadanie zrobiłem sobie jajecznicę z podsmażonym boczkiem. Do tego miałem 3 kromki chleba oraz kawę czarną marki Tchibo Family. Jeśli kogoś to interesuje, to były w niej 2 łyżeczki cukru. Włączyłem sobie ''grę w ciemno'' na polsacie 2 i w międzyczasie jadłem śniadanie.

Potem poszedłem do pokoju na górę i pograłem sobie w fifę 14 około godzinki. Skoro niedziela, to pomyślałem, że można by pomóc Mamełę w gotowaniu obiadu, więc zabrałem się za obieranie zimnioków. Zastanawiałem się, czy lepiej zrobić to małym nożem, czy obieraczką. Dużego noża nie brałem pod uwagę, bo źle się nim obiera. Po rozważaniach z cyklu ''za i przeciw'' zdecydowałem się na użycie obieraczki. To był dobry wybór. Po godzinie obiad był gotowy - do zimnioków miałem jeszcze kotlety mielone, przygotowane przez Mamełę dzień wcześniej. W międzyczasie w tv secie leciała familiada na tvp 2. Po obfitym i jakże pożywnym posiłku udałem się na popołudniową drzemkę. Spałem około godziny. Po przebudzeniu się wypiłem sobie browara marki Tyskie (tak wiem, komercyjne gówno) i poszedłem zrobić kupsko. Kupa była ciemnobrązowa i nie pachniała polnymi kwiatami. Musiałem otworzyć okno celem dowywietrzenia łazienki. Posiedziałem chwilę przed kompem. Zastanawiałem się nad tym, jaki film obejrzeć wieczorem. Zdecydowałem się na film ''Buntownik z wyboru'' z Mattem Damonem, Benem Affleckiem i Robinem Williamsem. Potem zjadłem własnoręcznie przygotowany podwieczorek. Był to kisiel marki Delecta na 3/4 litra wody. Smak cytrynowy. Powiem Wam, że nawet mi wyszedł. Zastanawiałem się czy pójść do kościoła, ale w związku z tym, że musiałbym się golić i prasować ciuchy to ostatecznie spasowałem. Nie żałowałem tej decyzji. Obejrzałem film. Nawet mi się podobał. Poleżałem jeszcze z godzinkę, bo niedziela to czas odpoczynku. Od godziny 19 czytam wiadomości na onecie i tematy na sadisticu popijając herbatę.

Ten temat został stworzony po to, aby ostatecznie rozprawić się z bandą debili, którzy myślą, że pójście do sklepu, kupa w kiblu lub obiad są dostatecznym powodem aby umieszczać tego typu historie na sadisticu. Mamy już jednego zj***nego Bonzo Tigera, który raczy nas gównianymi historiami na youtubie. Nie musicie brać przykładu z tego idioty. Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej rozsądku. Myk!

salv

2014-01-13, 01:22
@4x4offroad

Cytat:

to ja o przyszłości,jutro wstanę o 7,pojadę do pracy na 8,i osiem godzin z debilami którym muszę tłumaczyć to samo po kilka razy...ja jebie,i tak pięć dni.



Czyżbyś pracował w gimnazjum? :amused:
Współczuję.

4x4offroad

2014-01-13, 17:36
@ gwindak
@ salv
co dziewczyny,dupki bolą co?

:D

mo...........et

2014-01-13, 18:55
k***a, jak można pić kawę z cukrem? toż to smak zabija kurewstwo.

luxik1988

2014-01-13, 18:56
Groundzero1 napisał/a:

cos zalatuje f23.



O k***a, zdemaskowałeś mnie. :mrgreen:

roma21

2014-01-13, 19:02
@luxik1988 brawo jestem dumny z ciebie!.

ja...........or

2014-01-13, 19:03
Nie podtarles dupy!?

patolele

2014-01-13, 19:07
@up dokładnie to samo chciałem napisać :D łap piwo

Donkapi

2014-01-13, 19:09
Nie ma to jak banda pseudo prawilniaków którzy wszystkim będą mówili jak ma wyglądać sadistic. -.-

set11

2014-01-13, 19:15
a już myślałem że tylko ja w taki sposób marnuje sobie życie ...

Promek

2014-01-13, 19:37
A wiesz ze gra w ciemno na polsat 2 to powtorki?

ravvar

2014-01-13, 19:41
luxik1988 napisał/a:

@cojatamk***awiem - Chyba Ci się coś kalendarze popie**oliły.



Dobra luxik1988, przyjmij to na klatę jak mężczyzna że dwukrotnie się jebnąłeś i popraw te 2013 na 2014.

Btw, przyjrzyj się swojej diecie - pierwsze wypróżnienie dopiero po obiedzie nie świadczy za dobrze o Twoim zdrowiu, szczególnie po obfitym śniadaniu i kawie z rana. No i też nienormalne jest to, że musisz wietrzyć łazienkę - :kupa: to :kupa: , ale nie powinna aż tak j***ć, o ile jest się zdrowym. Widzisz - dobrze jednak że opisałeś swoją "przygodę" z niedzieli 12 stycznia 2014, coś jednak się dowiedziałeś, a kto wie - może właśnie uratowałem ci życie, więc nie bagatelizuj tego - lepiej wykryć chorobę wcześniej niż później.

Także drodzy sadolowicze - pamiętajcie - zdrowy człowiek sra 1 - 2 razy dziennie, pierwsza kupa powinna być rano. Co więcej - kupa nie powinna być za wodnista ani za sucha - powinna być zwarta. No i sranie u zdrowego człowieka powinno odbywać się dzień w dzień o tej samej godzinie. Jeżeli macie inaczej, jak autor tego tematu, skonsultujcie się najlepiej z lekarzem od razu, bo nieregularność wypróżnień, inne niż zwarte gówno, lub piekący w oczy smród świadczy że coś złego się dzieje w waszym organizmie. Amen.

I teraz, autorze tematu, powiedz, że ciągle masz pretensje... :kupa:

Kurp_Ostroleka

2014-01-13, 19:52
ch*j ci w dupe za brak szacunku do slowa Mama
Tyle w temacie

thqpo

2014-01-13, 19:59
Parę jajek na boczku, ziemniaki z kotletem i jakiś kisiel... obawiam się o Twoje zdrowie, tak nisko kaloryczna dieta może doprowadzić dorosłego mężczyznę do wyniszczenia, no i jeszcze ten alkohol...

luxik1988

2014-01-13, 22:31
@ ravvar , @thqpo

Nie wiem ravvar, czy czytałeś komentarz wcześniej , ale napisałem, że zrobiłem srogą pomyłkę w dacie. Nie wypieram się tego i masz tutaj zupełną rację.

Na kupę zbierało mi się jeszcze przed obiadem, ale muszę przyznać, że nie odczuwałem aż tak dużego parcia i nie byłem zmuszony jej robić. Drugą kupę robiłem późnym wieczorem (około 22) co oznacza, że zaliczyłem dwa wypróżnienia w ciągu dnia. Pocieszę Cię i siebie, bo dzisiaj też miałem dwie (całkiem poczciwe) kupy.

Smród nie jest czymś dziwnym, bo dzień wcześniej piłem wódkę, no i chyba wszyscy wiemy jak jebie kupa dzień po piciu. Czekam teraz na doj***nie się odnośnie mojego nadużywania alkoholu :D

Nie mam do Ciebie, ani do nikogo innego żadnych pretensji. Mam świadomość tego, że prowadzę nie do końca zdrowy tryb życia. Prawda jest taka, że każdy z nas ma grzechy na sumieniu i Ty - ravvar zapewne także w tej kwestii nie jesteś święty.

Niemniej jednak dzięki bardzo za te komentarze. Może wysnuję z tego jakieś słuszne wnioski.