18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moja Mała Psychodela

Marian Wierny-Kibic • 2012-06-25, 19:12
Po obejrzeniu: mózg = :wisielec:
I jak tu ich nie lubić?

kicia4437

2012-06-26, 18:36
ja jebie ja pie**ole obejrzalam cale smieje sie i nie mgoe znalesc mozgu pomoze ktos?'

Leothyr

2012-06-26, 18:43
Vladimir Putin napisał/a:

@Leothyr
Ja to oglądam, i ch*j ci do tego, wiesz? Polska to wolny kraj i każdy może robić co mu się podoba.


No dobra, gdybym był przywódcą ZSRR to też mógłbym oglądać :<

da...........li

2012-06-26, 20:50
k***a! nie dość że tego gówna pełno na forach, yt i pełno tych j***nych pedałów którzy oglądają te j***ne kucyki to jeszcze k***a tutaj na sadolu? ja pie**ole :homer: jak chcesz pie**olone bajki o zasranych kucykach to są tysiące zasranych for i stron gdzie pedały się tym jarają. Napisałbym słowo na w ale nie chcę warna więc powiem je w ładniejszej wersji, wyjdź stąd z tym syfem i nie wracaj

Filo1

2012-06-26, 23:34
cudze chwalą, własnego nie znajo xd

BONUS:

Zizu Ziomek

2012-06-27, 01:26
@Filo1 - Po pierwsze: było http://www.sadistic.pl/kucyk-patatajnia-sie-jebla-vt106709.htm i pomimo że ten filmik jest świetny mogłeś dać tylko link. Po drugie: bonus jest fragmentem z pierwszego filmiku

A co do tematu to ten filmik jest słaby i wygląda jakby ktoś testował dopiero program do obróbki filmów.
filmiki jakie mogę polecić na YT: /watch?v=CaFfKxLvBSE i /watch?v=6UEkT3VZRFU
Polecić też mogę stronkę z dziełami przedstawiającymi kuce w wersji psychodelicznej: http://psychoponyville.tumblr.com/archive
Nie mówiąc już o "cupcakes" którego są co najmniej 3 niezłe wersje filmowe (z czego chyba ze 2 są na sadolu).

PS @wlatca852 - np. Andrew W.K. (nagrał m.i. "Party Hard") to też brony, a nie wydaje mi się, żeby był pedałem. Jeśli jedna wrzuta, na temat o którym raczej nie masz pojęcia, tak Cię denerwuje to idź do psychologa, bo to raczej nie jest normalne. Jak będzie tu za dużo kuców to powstanie zbiorczy i przestaniesz je widywać. I nie jest wcale tak dużo kuców w necie, na innej przeglądarce (w mojej od historii, po konto na YT roi się od kuców) dość rzadko je widuję, o ile ich nie szukam.

Corey_09

2012-06-29, 22:06
Nie dałem rady obejrzeć całego