18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moja cierpliwość się skończyła...

An...........20 • 2021-08-13, 13:54
W San Pedro Garza García w Nuevo León kamera bezpieczeństwa uchwyciła moment, w którym kierowca został zastrzelony przez ochroniarza wewnątrz rezydencji. Obaj mężczyźni kłócili się, dopóki robotnik nie zaczął bić strażnika, który wyciągnął broń i strzelił.


offduty

2021-08-14, 03:42
Debil przyszedł na strzelaninę z gołymi łapami

Babosz

2021-08-14, 04:43
siwybis napisał/a:

A niby czemu? Parch wyskoczył z łapami i skończył w trumnie. Jak dla mnie wszystko skończyło się dobrze.



Gorzej jak zaparkujesz na chodniku i ktoś z bronią uzna, że wypełniasz definicję parcha, wyciągnie broń i cie ustrzeli.

Zcarg

2021-08-14, 06:41
KissMyAsthma91 napisał/a:

Powinna, bo jak taki maniek z IQ rozgwiazdy wyskoczy ci z gnatem to masz szansę być szybszy i w obronie własnej go zaj***ć.
Poza tym, ogarnij sobie, że powszechny dostęp do broni i odpowiednie prawo daje świadomość ogółowi społeczeństwa- ten gość może mieć broń. I wówczas, gość włamujący się na twoją posesję ma świadomosć, że możesz na niego czekać z glockiem pod poduszką lub jakąś inną niespodzianką. I jest szansa, że się nie włamie bo będzie się bał.



Czego wy oczekujecie po pisiurkach ? Niewiem czy wiecie ale niedługo wejdzie ustawa gdzie Pusta łuska artyleryjska że zbita spłonka będzie podchodziła pod przestępstwo, wykopany pordzewiały zamek czy wysadzona po wielu nie lufa również traktowana jest jako broń, a wy tu mówicie o dostępie do współczesnej śmiechu warte! Politycy zaostrzają zasady bo wiedzą że ludzie są coraz bardziej wk***ieni i tak pętla się toczy i zaciska wokół tych starych komuchów.

Tudeski

2021-08-14, 19:28
Gazownik napisał/a:

Mały paradoks. „ gość włamujący się na twoją posesję ma świadomosć, że możesz na niego czekać z glockiem pod poduszką”. I myślisz ze przyjdzie się włamać z nożem ?



To z nożami rozumiem, że się nie włamują? A jak włamują się z nożem to fajnie i przyjemnie czy co?

:shock:



:lol:

6969xD

2021-08-16, 19:09
KissMyAsthma91 napisał/a:

Powinna, bo jak taki maniek z IQ rozgwiazdy wyskoczy ci z gnatem to masz szansę być szybszy i w obronie własnej go zaj***ć.
Poza tym, ogarnij sobie, że powszechny dostęp do broni i odpowiednie prawo daje świadomość ogółowi społeczeństwa- ten gość może mieć broń. I wówczas, gość włamujący się na twoją posesję ma świadomosć, że możesz na niego czekać z glockiem pod poduszką lub jakąś inną niespodzianką. I jest szansa, że się nie włamie bo będzie się bał.



Ale wtedy on sam wlamie sie z glockiem a ty nawet nie uciekniesz bo to cos do samoobronyu jest obusieczne juz woloe aby typ wbil do mnie z nozem bo przynajmniej mozna jakos uciec a tu moment i nie ma cie lub wygra lepszy a wlamywacz ma jeszcze efekt zaskoczenia i lipa