18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mój sąsiad imigrant

amator_kwasnych_jablek • 2015-09-17, 14:36
O papieżu polaku przenajświętszy :D


pkh

2015-09-17, 14:40
nie k***a, nie wierzę, to musi być jakiś okropny żart..... wypisałbym dziecko z tej szkoły ze skutkiem natychmiastowym, jak można robić dzieciom taką lewacko-gównianą papkę z mózgu???

Pfciuki

2015-09-17, 15:11
No nie wierze... zamiast uczyć dzieci poprawnej polszczyzny (sąsiat) i barw flagi (jakaś Indonezja albo Polandball) to wciskają dzieciom lewacką papkę, tolerancyjną propagandę i inne cuda na kiju... gdzie rodzice? No i jeszcze zero szacunku do barw... jakiś zasrany półksiężyc na pięknej polskiej fladze albo znak polski walczącej z arabami na pierwszym planie. Mam wrażenie, że niektóre rysunku są bardzo prześmiewcze (kozy, karabiny, kebab, gówno na łbie "uchodźcy") ale wątpię żeby dzieciaki miały tyle rozumu żeby same coś takiego wymyślić w celu ośmieszenia. Wcisnęli im coś do łba i mają rysować to co kazali albo będzie pieczątka z napisem "nieładnie mały nazistowsko-ksenofobiczny ch*jku". W szkole podstawowej miałem dodatkowy niemiecki to na pierwszych zajęciach kazali nam narysować co nam się kojarzy z Niemcami to prawie wszyscy narysowali faceta z wąsem. Tutaj coś podobnego tylko z jakąś propaganda narzuconą przez lewackie panie nauczycielki.

Trochę odbiegając od tematu uchodźców. Miałem ostatnio szansę poznać panią nauczycielkę ze szkoły podstawowej, która chętnie bojkotuję ogrody zoologiczne i udziela się na różnych lewackich stronach. Chwaliła się jak to wciskała dzieciom kity, nie pozwoliła na wycieczkę do zoo, kazała oglądać discovery (które propaguje kłusownictwo i inne gówna). Rodzice się wk***ili, dyrektor opie**olił, lewactwo na facebooku pocieszyło i stwierdziło że musi walczyć dalej. Po rzeczowych argumentach jakimi ją obrzuciłem zamknęła mordę, nic nie napisała i mnie zablokowała... a dzieciom pewnie dalej wciska gówno do łba. Edukacja na całego...

Severhinio

2015-09-17, 15:29
Zajeżdża fejkiem na kilometr. Chcecie mi powiedzieć, ze w dobie dzisiejszej poprawności politycznej w szkole przeszedł by rysunek z wieżami meczetu zwieńczonymi gównem (00:42)? Mam nadzieję, że się nie mylę i tak źle jeszcze nie jest.

Szczam_na_Zakrystii

2015-09-17, 15:37
Wiem że fejk ale za rysunek z brudasami na tle symbolu Polski walczącej powinien ten debil dostać but na ryj!

HO...........OR

2015-09-17, 16:14
2:27- Taka mała a już chce się rznąć

RebrykuwiZZZ

2015-09-17, 16:16
Wielcy prawicowi się odezwali, tak tak, dalej tępcie poprawnosć i róbcie z siebie nieudaczników, może jak przyjdą do nas to ciemnota się czegoś nauczy.

krzyks

2015-09-17, 17:16
1:43... jakiemuś cwaniakowi udało się przemycić prawdziwy stosunek do kobiet w islamie...
2:35 - mnie to nie obraża, gówno mnie obchodzi co robią w Monako czy też Indonezji
3:04 - czy to się nie kwalifikuje do zgłoszenia do prokuratury za profanację Barw Narodowych?
Reszta nie wymaga komentarza..... :homer:

karpdamian

2015-09-17, 18:58
nie k***a, nie wierzę, to musi być jakiś okropny żart..... wypisałbym dziecko z tej szkoły ze skutkiem natychmiastowym, jak można robić dzieciom taką lewacko-gównianą papkę z mózgu???

Wiem że fejk ale za rysunek z brudasami na tle symbolu Polski walczącej powinien ten debil dostać but na ryj!

Wielcy prawicowi się odezwali, tak tak, dalej tępcie poprawnosć i róbcie z siebie nieudaczników, może jak przyjdą do nas to ciemnota się czegoś nauczy.

1:43... jakiemuś cwaniakowi udało się przemycić prawdziwy stosunek do kobiet w islamie...
2:35 - mnie to nie obraża, gówno mnie obchodzi co robią w Monako czy też Indonezji
3:04 - czy to się nie kwalifikuje do zgłoszenia do prokuratury za profanację Barw Narodowych?
Reszta nie wymaga komentarza...

krzyks

2015-09-17, 21:09
@up

Może dodasz coś od siebie? k***a... nie rozumiem... rżniesz, bo nawet nie cytujesz cudze komentarze i to wszystko???

:idzwch*j: Admin, weź z nim coś zrób....

znavca

2015-09-17, 21:42
ale z was wszystkich pelikany xD

werewolfer

2015-09-17, 22:28
O zaczyna sie znowu, trolowy material i powszechny ból dupy..........

seba010101

2015-09-17, 22:34
Ej, serio, jak możecie wierzyć w to, że to jest na poważnie? Po pierwsze, mamy konto, które ma tylko jeden film i to akurat taki. Trochę podejrzane. Po drugie, te obrazki same w sobie już pokazują, że to jest żart: Bin Laden, napis "JP2GMD", ku*asomotyle i turbany z gówna. A w komentarzach na Youtubie jedni to łykają jako prawdę, a drudzy dołączają się do trolla i mówią, że tam się uczyli.

barteksc

2015-09-17, 22:34
Strach się bać