18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mój mistrz

pawelozory • 2017-06-16, 20:54
Ta fura ma moc!

Tak, wiem. Brudstock, błoto, syf i hiv.




Materiał własny.

jerry280

2017-06-18, 10:17
Nigdy nie zrozumiem mentalności ludzi na takich zbiegowiskach. Objeździłem kupę festiwali i wszędzie to samo. U nas zawsze kosz przy namiocie był do którego wszystko trafiało i tyle wystarczyło by był porządek plus odrobina kultury. Teraz jak coś jeździmy do hoteli i tylko na muzykę na festiwale bo w tym ludzkim syfie nie da się na pełny czas wytrzymać. Najgorsza trauma piramida z gówna wystajaca z dziury w toitoiu w Czechach - ostatnie kilka osób to musiało na wysokiego narciarza działać - k***a jak sobie przypomnę do dzisiaj mnie trzęsie.

pawelozory

2017-06-18, 22:07
Też nie rozumiem jak można robić taki syf. My zawsze mamy ze sobą ogromną ilość 240litrowych worków, do których wyrzucamy śmieci, rękawiczki jednorazowe, żeby przed wyjazdem pozbierać jakieś resztki petów i rzeczy, które jakimś cudem do kosza nie trafiły, przenośny prysznic, żeby jakoś umyć gębę, zęby czy naczynia itd. Toiki na uboczach są czyste, więc z tym problemów nie ma. Z resztą tak samo pod płatnymi prysznicami.
Wszystko zależy od ekipy która jedzie. Są tam ludzie, którzy potrafią się zachować ale niestety jest ich niewielu.