18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mój kraj, taki piękny.

einsatzkommando • 2014-01-04, 20:10

Wartości merytorycznej brak, aczkolwiek jakoś tak miło się na to patrzy.

Skawina, Jana Sobieskiego 1

Tassadar

2014-01-04, 20:30
Jak tobie sprawia przyjemność patrzenie na taki obraz nędzy i rozpaczy no to chłopie... Jak jest każdy wie, nie ma sensu starą prawdą brudzić ścian, i tak już odrażających

einsatzkommando

2014-01-04, 20:33
Jaka nędza i rozpacz, toż to czysta Polskość.

km...........21

2014-01-04, 20:33
Cytat:

Jak tobie sprawia przyjemność patrzenie na taki obraz nędzy i rozpaczy no to chłopie... Jak jest każdy wie, nie ma sensu starą prawdą brudzić ścian, i tak już odrażających



Obrońca zwierząt się znalazł. Napis głosi prawdę, więc powinien tam być.

Tassadar

2014-01-04, 21:14
Coś chyba ci umknęło

alleskaput

2014-01-05, 01:48
Skawina to druga nowa huta.

tranzystor

2014-01-05, 01:53
einsatzkommando napisał/a:

Wartości merytorycznej brak



Wręcz przeciwnie, przekaz jest jasny i prawdziwy.

Ptoon

2014-01-05, 02:02
No tak tu będziecie teraz pie**olić o przekazach i wielkich wartościach jakie niesie za sobą ten napis, a to nie o żydach tylko o kibicach drużyny piłkarskiej (pewnie Cracovia). Ktoś kto to pisał o żydach/izraelitach wie tylko tyle, że hitler gazował i generalnie skąpi i pewnie w swojej tępej głowie na co dzień nie utożsamia "żydów" kibiców z żydami "narodem wybranym". Także nie pie**olcie tu o tym, że to wielki manifest polityczny.

swampman

2014-01-05, 02:06
ale autorowi chodzilo o cracovie... niestety. stety w sumie tez

Mandalore

2014-01-05, 02:23
W Krakowie i Łodzi może dużo takich zobaczyć.

Mindfuck

2014-01-05, 02:25
o, byłem w wakacje dokładnie w tym miejscu i szukałem miejsca żeby się odpryskać.

Poj***ne miasteczko, jeden większy market wielkości hmmmnn... Biedronki? Lidla?
Tylko że piętrowy - po powrocie do auta możesz się zaszokować bo sklep nie ma parkingu, parking na który wjechałeś jest prywatny i powiadomi Cię cieć ile musisz zapłacić, i pokaże mały gówniany napis PARKING PŁATNY którego nie masz prawa zobaczyć wjeżdżając na niego :amused:

Zi

2014-01-05, 02:27
Ja pamietam jak w moim rodzinnym miescie na bloku byla napisana taka madrosc zyciowa:

"Lubie gole baby i goracy bigos".

Pierwsze na mysl przychodzi mysl typu dziwne zestawienie ale z drugiej strony rownie elokwetnie mozna to skwitowac "no kuuurwa raczej" .

lapps

2014-01-05, 02:28
@Ptoon

taa... bo jak ktos wyzywa osoby, ktore chce obrazic, od zydow, to wcale nie uwaza, ze zydzi to ostatnie scierwo. widziales kiedys zeby jacys kibice sie od murzynow wyzywali? nawet od cyganow sie nie zdarza za bardzo.

na wzor wieszczow narodowych potrafili w krotkim abstrakcyjnym tekscie zawrzec rewolucyjne hasla wolnosciowo-wyzwolencze i tradycyjne wartosci zrozumiale dla calego narodu

KaeReS

2014-01-05, 02:35
W pierwszej chwili przyszedł mi do głowy Łódzki Klub Sportowy