18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Mohery

vorel • 2014-05-17, 17:32
Serdeczny Ch*j w dupę moherom z autobusu ZTM w Warszawie.
Wracałem dzisiaj po oddaniu krwi, chwilę wcześniej pomogłem kobiecie wnieść wózek z dzieckiem do autobusu, pech chciał, że za mocno szarpnąłem wózek ręką z której miałem pobieraną krew i zrobił mi się mały siniak.
Usiadłem na przeciwko dwóch moherowych beretów, ułożyłem swoją rękę wygodnie na nodze w ten sposób ukazując siniaka, oparłem głowę o szybę i zamknąłem oczy.
Długo czekać nie musiałem na odzew moherów:
"Patrz, kolejny narkoman!!, co to się z tym światem dzieje!?"
Otworzyłem oczy i odparłem:
"oby pani starsza nigdy nie potrzebowała krwi tego narkomana" :emo:

Nie, nie jestem pedałem, nie noszę rurek, mam krótkie włosy

wajnona

2014-05-17, 19:46
Ratilt napisał/a:

@UP
A ja mogę powiedzieć że jesteś prostytutką. Możliwość (c*pkę) masz, więc jesteś prostytutką. A na czole nie masz nigdzie napisane że nie jesteś :roll:



Różnica jest taka, że mnie jebie głęboko co Ty o mnie myślisz, a on przeżywa jak Żyd okupację :mrgreen:

Poza tym, skąd wiesz, że mam?

rigsuit

2014-05-17, 20:39
no dobra ch*j z tym że żal i w ogóle, chodzi o to że te j***ne klapciochy na stare lata tak plotkują, pie**olą bez sensu, nagadują na innych że nawet są w stanie z typa zrobić pedofila, złodzieja, albo że jebie przekręty bo wozi się zajebistą furą...

woofer51

2014-05-17, 20:41
za oddawanie krwi leci piwko i szacuneczek a moherami się nie przejmuj, elektorat PIS-u ma naj***ne w głowie

Vinsix

2014-05-17, 20:44
piwko, akurat ja też oddałem dzisiaj krew :D , nagrodą jest sama satysfakcja a czekolada to tylko słodki dodatek !!

CichaWoda

2014-05-17, 20:46
gdzie tą rękę dałeś ???????????? obmacywanie moherów ?

vorel

2014-05-17, 22:24
xts napisał/a:

pojechał oddać krew, żeby wziąść dzień wolny w gimbazjum, bo była "klasoofka z bioli"


A nie, bo czekolady darmowe dawali.
Dla wszystkich co do mnie coś mają: smacznego :sraczka:

białywęgorz

2014-05-17, 22:38
Jadę przedwczoraj do roboty, i pech chciał, że musiałem trafić na kolejnego wariata z Warszawy. Dziadek, ok. 60 lat z wiklinowym koszykiem wypełnioną świeżo zerwaną trawą, z brodą do piersi i krótkim rękawem na deszczu. Położył się przed pociągiem, a później w kałuży zrobił "aniołka". Jednym słowem - Warszawa to wylęgarnia pojebów...

dw...........ek

2014-05-17, 23:13
"Nie, nie jestem pedałem, nie noszę rurek, mam krótkie włosy"

Po co to napisałeś? Naprawdę potrzebujesz akceptacji tej całej hołoty przypie**alającej się do ludzi pod byle jakim pretekstem? To oczywiste, że tutaj nikomu nie przeszkadzają ludzie noszący rurki czy mający długie włosy. Chodzi tylko o zatuszowanie swoich własnych żałosnych cech poprzez upadlanie innych, niezintegrowanych z niedowartościowanym bydłem, ani pod względem sposobu bycia, ani pod względem wizualnym. Ich instynkt stadny tego wymaga. Jednostka zasymilowana jest nie do zdemaskowania w kwestii wszelkich ułomności charakterologicznych jakie posiada. Jednostki niezasymilowane zbierają za nich cięgi.

"Jak jak widzę kolesia p*zde to mówie sobie "pewnie pedał" no i co? wyglada to, to tak ma."

Czy Ty nie wyglądasz jak p*zda? Wrzuć swoje zdjęcie na sadola a przekonasz się, że jest inaczej. Każdy jest p*zdą, bo nikt nie uważa się za p*zdę. Skoro ja nie jestem p*zdą, to Ty musisz być p*zdą i odwrotnie. Czas z tym skończyć.

rakoczy

2014-05-17, 23:21
Jak jesteś taką ci*ą, że potem potem liczysz na wieniec laurowy "po oddaniu krwi" to lepiej więcej tego nie rób.

bravoteampolska

2014-05-18, 00:25
Takie miejsce żywotne stare k***y są najgorsze .
Nigdy się to ścierwo pracą nie zhańbiło , a k***a musi usiąść bo się k***ie należy , a takiego sk***ysyna się należy . Jak widzę naprawdę taką normalną babcie , która nie jest umalowana nie nosi kilograma pudru , tylko zwykła babcia często się zdarza że z działki wracają , to ustąpię miejsca od razu , ale jak widzę taką k***ę pudernicę zaj***ną , to nie ma mowy i może se pie**olić do woli , ma k***a stać

BiałyPiotr

2014-05-18, 01:55
@dwutlenek - i właśnie ujawnił się pedał w jajogniotach...

al...........10

2014-05-18, 05:55
Ja mam legitymację honorowego krwiodawcy i bezczelnie z niej korzystam. Za każdym razem, kiedy tylko mogę. Należy się.

Złodziej_Piw

2014-05-18, 12:35
@dwutlenek nie broń chłopaka,jakby nie wyglądał jak pedał to by go za narkomana nie wzieli,.