18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

smarek12

2010-08-19, 15:46
http://www.rwkm.pl

Poczekaj jak cie ksiezulkowie z moherami przed muslimami obronia, predzej cie sprzedadza za 2 zlote

Ingles

2010-08-22, 00:51
@ Mocherek
A ch*ja, a nie moher power.
Znajomy powiedział mi kiedyś "w sumie 45 lat komunizmu to niewielka cena jaką zapłaciliśmy za spójność narodową". Bo to żadne moher power, tylko komunizm. Zachodnie kraje opierały swoje gospodarki na taniej sile roboczej - emigrantach "importowanych" do siebie z poszczególnych krajów, a Polska opierała swoją "komunistyczną gospodarkę" na pracy Polaków. Dlatego nie ma w Polsce tylu mniejszości narodowych. A Krk jest niestety wplątany w naszą historię od zarania dziejów (nie wiem, czy muszę komukolwiek przypominać, ale 966r. w którym Mieszko przyjął chrzest jest w wielu źródłach podawany jako rok powstania Państwa Polskiego) i byliśmy na przełomie wieków jednymi z najgorliwszych obrońców tejże religii. I choć przeraża to w jakim stopniu dzisiaj Krk wpływa na wszystko w tym kraju to nie wina moherów, tylko ciemnoty ludzi dla których ksiądz jest wyznacznikiem tego co dobre, poprawne i odpowiednie. W zasadzie to również wywodzi się z historii, bo gdyby pomyśleć o średniowieczu to kler był jedyną wykształconą grupą społeczną z jaką hołota miała kontakt.
Reasumując zanim pie**olniesz kolejny komentarz może lepiej zapoznaj się z tłem historycznym i postaraj się zrozumieć co wrzucasz.

iceberg

2010-08-22, 01:40
A to ma być śmieszne, mądre, czy jakie? Bo chyba nie załapałem...

Hrabia Drapula

2010-08-22, 01:59
Znajomy powiedział mi kiedyś ...a co kogo co twoi znajomi ci powiedzieli?
Penie masz beret z antenką ze znaczkiem Radio Maryja i tak się pienisz.
W czasach o których piszesz jak ktoś nie wierzył w kościół (boga) to go na stosie palili i tak powstawało k***a państwo chrześcijańskie bo innowierców tępiono.

CockSparrer

2010-08-22, 02:48
nie wiem czy jest sie z czego cieszyc :/

KurwaRomantyk

2010-08-22, 04:23
@galo11 Przeczytałem wiele twoim komentarzy i muszę stwierdzić, że jesteś tępym lewakiem. I zanim pie**olniesz - nie, nie jestem Katolikiem. A teraz wracaj do swojego chłoptasia, pewnie mu nudno tak samemu w łóżku leżeć.

joozef

2010-08-22, 06:39
Przecież nie chodzi tu o to, że katolicyzm jest super tylko że cywilizacja europejska to obecnie miękkie pały dające wmawiać sobie różne rzeczy pod pretekstem tolerancji i poprawności politycznej. I tutaj właśnie ten pełen wad, taki straszny, powodujący kiedyś, co tak uwielbiacie rozpamiętywać, wiele zła, skazujący ludzi na śmierć (poczytajcie sobie o teraźniejszych liczbach zabitych za wiarę i kto kogo zabija w, k***a, dwudziestym pierwszym wieku a nie średniowieczu) katolicyzm automatycznie staje się jednym z niewielu punktów oporu przeciwko zalaniu starego kontynentu przez obcą, zaborczą kulturę.

Ja sam w sumie jakoś nie cierpię z tego powodu bo tak już jest, że jak ktoś jest słabszy, mniej sprytny czy po prostu z powodu dobrobytu stał się ciotą to przyjdzie ktoś inny i to wykorzysta. Widocznie cywilizacja zachodnia zasługuje na swój los skoro tak się daje j***ć.

Ingles

2010-08-22, 10:57
@ Hrabia Drapula
Myślę dokładnie tak samo jak powiedział mój znajomy, nie chciałem po prostu przypisywać sobie jego słów, dlatego je zacytowałem. Nie pienię się, po prostu uważam, że jeśli się coś wrzuca tutaj to chyba jednak wypadałoby zrozumieć co... Swoją drogą to proponuję Ci zapoznać się nieco z historią Polski, bo nawet w średniowieczu byliśmy państwem niezwykle tolerancyjnym i w wielu źródłach opisuje się Polskę średniowieczną jako "kraj bez stosów", więc nie pie**ol, że jak ktoś w Boga nie wierzył to go na stosie palili.

@ k***aRomantyk
No na pewno bliżej mi do lewicy niż prawicy, a co do tego czy jestem tępy to nie mnie i nie Tobie to oceniać. Oczywiście nie jestem komunistą, po prostu wiele aspektów "kraju katolickiego" za jaki uważa się Polskę mi się nie podoba. Poza tym nie oceniaj ludzi według siebie, to że Ty masz kask kolegi do wypolerowania każdego ranka nie oznacz, że każdy tak żyje. Po Twoim komentarzu widzę, że poza kaskiem do wypolerowania masz chyba jeszcze krzyż do obrony na Krakowskim Przedmieściu. Spiesz się, bo Ci go zapie**oli jakiś tępy lewak.

Maciek93PL

2010-08-30, 22:23
Poczekajcie jeszcze 50 lat a nie będzie można z domu wyjść jeśli będzie z czego wychodzić jak sie tu tego tylu dziadostwa namnoży.
Europa dla Europejczyków